[ad_1]

اگر می خواهید این کار را با مشاغل بزرگ انجام دهید ، سخت کوشی ، شب های بی خوابی بی شماری و فداکاری خالص آنها یک چیز خاص است. اما برای مدیر اجرایی Hallwood Media Corey Lytvyn (معروف به داشتن تهیه کننده و رپرهایی مانند Murda Beatz ، کلید موفقیت مستمر و هوش روزمره وی ساده است: نشان دادن قدردانی.

در حالی که لیتوین برای رسیدن به جایی که امروز است راهی طولانی دارد (که شامل سفر به هوشیاری و آموزش برای سلامتی بیشتر ، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی) ، او همچنین یک یا دو درس در مورد چگونگی گذراند. قدر چند چیز زندگی را بدانیم.

در اینجا چند نکته از مدیرعامل موسیقی در مورد چگونگی وارد کردن قدردانی به زندگی خود ، برقراری تعادل بهتر بین زندگی کاری و یافتن امید در شرایط دشوار آورده شده است:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

لیستی از مواردی را که برای آنها سپاسگزار هستید بنویسید.

البته ، این ممکن است یک کار ساده به نظر برسد ، اما لیتوین با تهیه لیستی از همه چیزهایی که قدردان آنها هستید ، گفت که این می تواند دیدگاه شما را تغییر دهد. او این روش را با چندین همکار خود در برابر COVID-19 آغاز کرد و اکنون نسبت به تعادلی که بین کار و زندگی شخصی برقرار کرده احساس سپاسگزاری بیشتری می کند.

وی گفت: “چند دوست صمیمی ، ما ده چیز برای همدیگر ارسال می کنیم که از آنها سپاسگزاریم.” سلامت مردان اسپنسر دوکوف معاون سردبیر بخاطر برنامه صبحگاهی که اخیراً کشف شده است. “این به من یادآوری می کند که یک کار را انجام دهم و پیشرفت مردم را از طریق آن می بینی … ایجاد مداوم لیست های تشکر برای چند هفته به معنای واقعی کلمه تفکر و نگاه به چیزهایی است که زندگی من را تغییر می دهد.”

در مورد Litvin؟ این به او کمک کرد تا تعادل بهتری بین مدیریت تولیدکنندگان موسیقی خود و تشکیل خانواده پیدا کند.

زمانی را که برای کار اختصاص می دهید صرفه جویی کنید.

همه ما اصطلاح “اعتیاد به مواد مخدر” را شنیده ایم. از نظر لیتوین ، وقتی در قرنطینه در خانه بود ، این امر به او کمک کرد تا بفهمد که هر از چندگاهی به چه میزان بازنشسته می شود.

“[My team and I] هر روز صبح ، از دوشنبه تا جمعه ، یک تماس کامل با زوم برقرار کنید. ” “قرنطینه به من این امکان را داده است که در وقت خود بسیار کارآمدتر باشم … من می توانم یک تماس تلفنی برقرار کنم – دو دقیقه ، آن را بزنم ، ادامه دهم. اکنون وقت بیشتری برای گذراندن با خانواده ، سگهایم دارم و در واقع احساس می کنم کارهای بیشتری انجام می دهم. “

با مراقبت از خود مراقبت کنید.

تمرکز روی چیز دیگری دشوار است نسبت به. تا زمانی که در مراحل اولیه ایجاد شغل برای خود هستید کار کنید. اما لیتوین در طول ماه ها راه سختی را آموخته است که ایجاد تعادل بین زندگی شغلی و شخصی شما به همان اندازه مهم است.

وی گفت: “در ابتدا ، من تقریباً بارها شکستم ، زیرا هیچ تمرکزی روی مراقبت از خود و بهداشت روانی نداشتم.” “بخشی از راهی که من موفق شدم این بود که من بسیار هماهنگ و متمرکز بر ساختن موردا به بزرگترین تهیه کننده … فکر کردم که این یک موفقیت در موسیقی است یا یک زندگی خانوادگی. اکنون می توانم هر دو را داشته باشم ، و این ناشی از ایجاد شیفت در دو و نیم سال پیش است ، از نظر روحی ، جسمی. تمرکز بر مراقبت از خود و همه موارد دیگر باشید. “

برای گذشته خود سپاسگزار باشید ، اما برای آینده امیدوار باشید.

سلامتی mvp برای آقایان پیشنهاد می شود

اینجا را کلیک کنید تا مشترک برنامه MVP ما شوید و از ویژگی های انحصاری و نکات آموزشی بیشترین بهره را ببرید.

سلامت مردان

شما این جمله قدیمی را می دانید ، “هرگز فراموش نکنید از کجا آمده اید؟” این فقط مربوط به افراد ثروتمند و مشهور نیست. همانطور که لیتوین قلب خود را به قلب می گیرد ، هدف او این است که به جلو نگاه کند و اهداف را تعیین کند ، خواه این کار تجاری باشد یا خانه.

وی گفت: “من بسیاری از مدیران و هنرمندان موفق را می شناسم كه به لس آنجلس آمدند و در اتومبیل خود خوابیدند و بی خانمان بودند زیرا نمی خواستند برای حمایت از آن شغل 9-5 بگیرند.” “آنها می خواستند همه کارها را برای حمایت از زندگی خود انجام دهند و انجام دادند … من فکر می کنم من الان زندگی بسیار خوبی دارم ، اما چند سالی بود که زندگی بسیار بسیار دشواری بود.

وی توضیح داد: “شما باید آماده باشید تا از هر چیزی عبور کنید تا به طرف دیگر بروید.” “اگر این کار را نکرده اید ، پس بهتر است قبل از اینکه چند سال از دست بدهید بیرون بروید.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir