[ad_1]

اولین بار دیون هینتون سه سال پیش با هواپیما پرواز کرد او به نیویورک نقل مکان کرد ، این یک قدم بزرگ برای مرد متولد آرکانزاس است که خانواده و یک متخصص کالج خود را پشت سر گذاشت تا آرزوی خود را برای تبدیل شدن به خالق بسیاری از خط تیره ها دنبال کند. از آن زمان ، مدل ، عکاس و نویسنده حضور در شبکه های اجتماعی را در اطراف ساخت ایجاد کرده است دستگیری تصاویر که با سبک دقیق و محیط روشن مشخص می شود و آن را با کتیبه های شاعرانه و مثبت ترکیب می کند. وی می گوید: “هدف من فقط ایجاد فضای امنی برای مردم است كه بتوانند بیایند و احساس دیده شدن ، شنیدن و دوست داشته شدن آنها شوند.” “من می خواهم این فضاها را در آسیب پذیرترین ها ایجاد کنم [moments in life]زیرا قسمت اصلی من از آنجاست. ”

گفتن از کانال رویایی اینستاگرامش با پیام قدرتمند خودخواهی دشوار است ، اما هینتون در فقر بزرگ شد ، به دلیل سیاه پوستی مورد آزار و اذیت قرار گرفت و حتی در دوره دبیرستان در یک دوره بی خانمان بود. این بخشی از مواردی است که وی را وادار به استفاده از بستر خود برای ارتقا pos مثبت ، شادی و اعتماد به نفس می کند – همه این موارد در سبک او منعکس شده است ، که به طرز نامحسوس مینیمالیسم ، سودمندی و عشق لوازم جانبی برای اظهارات را ترکیب می کند. (لباس مورد علاقه او مستقیماً با حس مد کوتاه و عمیقاً شخصی او صحبت می کند – شلوار جین موردعلاقه ای که سال ها در او باقی مانده است ، یک تی شرت سفید ترد و کمی حس چکمه زمستانی اجباری او ، SOREL Kezar ™ Moc Boot.)

“هنگامی که من از شبکه های اجتماعی شروع کردم [three years ago]وی گفت: “من هرگز ندیده ام کسی کاری را که من انجام می دهم انجام دهد.” “من می خواهم وقتی با من روبرو می شوی ، چه در زندگی واقعی و چه در شبکه های اجتماعی ، مثل یک نفس تازه بماند.”

برای کسی که وظیفه خود را به عنوان چراغ دیگران قرار داده است ، الهام و پایه و اساس باقی ماندن در کار هینتون ضروری است. به این ترتیب او احساس خود را حفظ می کند – و همچنان می تواند الهام مورد نیاز خود را برای ایجاد – حتی در اوج هرج و مرج سال 2020 پیدا کند.

قرنطینه ما را مجبور کرد که با خود بنشینیم.


مروارید

مروارید

مروارید

هینتون به عنوان نویسنده ، همیشه وقت خود را به تنهایی ارزشمند می داند. اما چند ماه گذشته به او این امکان را داده است که زیبایی انعکاس خود را به درستی درک کند. او می گوید: “این بار با خودمان ، در اندیشه های خود ، واقعاً ما را نیرومند خواهیم کرد.” “این باعث تقویت ما می شود و اینکه چگونه خود را به دیگران نشان می دهیم.”

از نظر هینتون ، اینها چیزهای کوچکی است که به تقویت لحظه های تأمل و آرامش کمک می کند – به سادگی روشن کردن یک شمع یا روزنامه نگاری (جایی که وی می گوید: “چیزهایی پیش خواهد آمد که من حتی نمی دانستم احساس کردم”) و دراز کشیدن به تنهایی و گوش دادن به موسیقی. وی گفت: قرنطینه به ما نشان داد که فردا به ما قول داده نشده است. “اما این به ما نشان داد که ما قوی هستیم.”

مد همیشه برای من یک عشق بوده است.


مروارید

مروارید

مانند بسیاری از افراد خلاق ، هینتون دریافت که مد شکل اساسی در بیان خود و اکتشاف خلاق است. وی گفت: “سبک من همیشه در حال تغییر است.” “مسیرها و لایه های مختلفی وجود دارد و برداشت از اینکه من کی هستم وجود دارد و مد من بازتابی از آن است.” هینتون دوست دارد لباس های کلاسیک مردانه را با الگوهای پررنگ و رنگ های گرم و خاموش متعادل کند. او می گوید: “بیشتر روزها من یک فرد مینیمال هستم و حداقل چیزها را دوست دارم ، اما همیشه یک کفش پررنگ یا یک کیف پررنگ خواهم داشت.”

هر چیزی که من ایجاد می کنم یا نام من پشت آن است باید مورد توجه قرار گیرد.


مروارید

مروارید

وقتی نوبت به کار می رسد ، هینتون را سربازی با محتوا بدانید: او همیشه آماده است. وی گفت: “کاری که من هرگز نتوانسته ام انجام دهم این است که جلوی دوربین یا پشت دوربین بایستم بدون اینکه بدانم چه کاری انجام می دهم.” او دوست دارد از قبل به همه جنبه های پروژه نگاه کند. “هر چیزی که من ایجاد می کنم یا نام من پشت آن است باید مورد توجه قرار گیرد.”

مروارید

مروارید

اما از نظر عملکرد ، موسیقی همان سس مخفی است که آب میوه های خلاق هینتون را تغذیه می کند. این که آیا این کار باعث می شود او جلوی دوربین حرکت کند یا به عنوان آهنگ موسیقی برای تلاش های خلاقانه عمل می کند ، آهنگ های الهام بخش – از بازدیدهای کلاسیک R&B تا ریتم های خوش صدای خانه – نکته اصلی هستند. این و نیویورک ، شهری که او اکنون خانه اش می نامد و یکی از الهام بخش ترین زمینه های جهان است. وی با اشاره به عوارض جانبی و برق شهر گفت: “من از بسیاری چیزها الهام گرفته ام ، به ویژه زندگی در نیویورک.” “فقط به اطراف نگاه کنید و مثل اینکه به معنای واقعی کلمه از فیلم خارج شده است.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir