[ad_1]

هر کس ایده های خاص خود را در مورد معنای مرد بودن دارد. برای برخی ، همه چیز در مورد اعتماد به نفس است. برای دیگران ، این در مورد چگونگی عملکرد آنها و نشان دادن خود به بقیه جهان است. به عنوان مثال ، اولین برداشتی که از تلفن دارند. و برای بسیاری از پسران ، اگر آنها به اندازه عمیق یا “مردانه” نباشند ، صدای آنها می تواند منبع عدم اطمینان باشد.

آیا واقعاً صدای عمیق شما را مردانه تر می کند؟

وینی راوال ، گفتاردرمانگر و مدیر در گفتار گفت: “صدای عمیق معمولاً با مردانگی و مرد بودن در ارتباط است و تا همین اواخر بیشتر بازاریابی های مردانه به تصویر کشیدن صدای مرد با قد عمیق تر بود.” مربی ورزشی. “بر این اساس ، مردان می خواهند با” هنجار “یا” کلیشه “مطابقت داشته و مانند مردان صدا کنند ، و صدای بلندتر با زنانه تر شدن همراه باشد.”

البته ، این موضع متکی به یک منطق درونی است که تصور می کند مردانه بودن “خوب” است و وجود صدایی که به آن زن تعبیر می شود – یا به عنوان پسوند ، همجنسگرا – امری ذاتی منفی است. این نگرش حتی در جامعه ظاهراً مترقی ما نیز ادامه دارد.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای ماجراهای اختصاصی در مورد سلامتی ، تناسب اندام ، روابط ، سبک و سرگرمی ، به برنامه عضویت دیجیتال ما مراجعه کنید.

سلامت مردان

مستند 2014 آیا به نظر همجنسگرا می آید؟ بررسی می کند که تا چه حد صدای بالاتر یا به اصطلاح زنانه می تواند درک مرد از مردانگی خود را داشته باشد و تأکید کرد که حتی مردان همجنسگرا و دوجنس گرا مغرور و مغرور نیز می توانند با این مسئله مبارزه کنند. این امر گاهی اوقات به دلیل همجنسگرایی داخلی یا زن ستیزی است (“femme” = “بد”) ، که توسط رسانه ها و اطلاعات مربوط به نقش های جنسیتی رشد می یابد.

“به دلیل کلیشه های اجتماعی ، مردان من آنرا حس میکنم “راوال می گوید” مانند مردان وقتی با صدای عمیق تری صحبت می کنند. صدای عمیق تر نیز با کنترل و صداقت در ارتباط است ، باز هم جنبه هایی که شخص با تعصب با خصوصیات مردانه مرتبط می شود. “

البته دلیل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است مرد بخواهد طرز صحبت خود را تغییر دهد: مطالعات نشان می دهد زنان بیشتر جذب مردان با صدای عمیق تر می شوند (به احتمال زیاد به همان دلایل منسوخ اما غالب).

چه کاری می توانم انجام دهم تا صدایم عمیق تر شود؟

اگرچه تغییر صدای شما بدون مداخله پزشکی غیرممکن است ، مجموعه ای از تمرینات وجود دارد که مردان می توانند برای صحبت در ارتفاع عمیق تری تمرین کنند ، اگرچه عملکرد آنها به فرد و اهداف خاص آنها بستگی دارد. راوال به هرکسی که می خواهد لحن یا رکورد صوتی خود را کالیبره کند توصیه می کند که ابتدا از گفتاردرمانگر یا مربی صدا راهنمایی کند تا از آسیب تصادفی چین های صوتی جلوگیری کند.

تنفس دیافراگم

روشی که به طور معمول نفس می کشید ممکن است بر روی صدای صدای شما تأثیر بگذارد. استنشاق عمیق از طریق بینی داشته باشید و هوا را تا حد ممکن پایین آورده و پایین بیاورید. پس از بازدم به آرامی ، چیزی بگویید. هنگام صحبت باید احساس لرزش کنید. این تکنیک – که در بین خوانندگان و بازیگران محبوب است – می تواند به شما در کنترل صدای صدا کمک کند.

حباب های دمنده.

همه ما در برخی از مواقع بیکار از طریق نی موجود در نوشابه یا شیردوش حباب می خوریم. به نظر می رسد که این “تنظیم مجدد” به طور گسترده ای برای صدا است. طبق مرکز ملی صدا و گفتار ، تکنیک نی کابل های صوتی را کشیده و آرام می کند. این می تواند به تقویت صدای شما کمک کند و احتمال گرفتگی یا گرفتگی صدا را کاهش دهد.

خمیازه و آه کشیدن.

با تنفس بیشتر صحبت کردن ، گویی با آه ، می تواند به کاهش صدای شما کمک کند. پس از یک خمیازه طولانی ، می توانید با آه کشیده از مقیاس ها به یک لحن پایین بروید. در اینجا مزیت این است که صداهای نفسگیر و تنفس از جنسیترین مردان است.

وزوز

وقتی صدای زوزه می کشید ، صدای خود را گرم می کنید ، که می تواند سطح بیشتری از کنترل آن را به شما بدهد. سعی کنید نفس عمیق بکشید و سپس تا زمانی که ممکن است صدا کنید ، یک بار دیگر از ترازو پایین بیایید تا صدای کمتری پیدا کنید.

عطف

سه نوع خم شدن وجود دارد. بالا ، خنثی و پایین جمع شدن خنثی منجر به روشی رباتیک و یکنواخت می شود ، در حالی که تا زدن می تواند هر جمله را به نظر سوال برساند. از طرف دیگر ، وقتی حرکت خود را به سمت پایین حرکت می دهید ، ممکن است با تکمیل جمله در یک سطح پایین ، صدای شما عمیق تر به نظر برسد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir