[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

بهرام آکرادی بنیانگذار Life Time Fitness است ، که مانند بسیاری از سالن های ورزشی ، یک ساله بود.

Life Time به دلیل ویروس کرونا جدید در مارس سال جاری بسته شد. در همین حال ، اکرادی همچنان مشغول راه اندازی یک وب سایت شخصی برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود به عنوان یک مهاجر و تاجر بود.

بنابراین بسیاری از زندگی ما از کنترل ما خارج است. اگر نمی توانید آن را تغییر دهید ، آن را بپذیرید ، سازگار شوید و ادامه دهید.

قطع کننده مدار

.

شما باید می فهمید ، خوب ، این مواردی است که دیگر نمی توانم انجام دهم. آنها را با آنچه می توانید انجام دهید جایگزین کنید و بر آنچه می توانید انجام دهید تمرکز کنید.

من بیش از 10 سال روی یک کتاب کار کردم برای پسرم ، به نام “نامه هایی به آبزیان” (نام او آبزیان است). می خواستم مطمئن شوم اگر در جوانی اتفاقی برای من افتاده چیزی با او داشته باشد.

شروع کردیم bahramakradi.com و من شروع به ارسال فصل هایی از این کتاب در وب سایت کردم. من انرژی خلاقیتم را به جای اینکه عقب بنشینم و افسوس بخورم که نمی توانم کاری را که قبلا انجام می دادم ، روی چیز دیگری متمرکز کنم.

فکر نمی کنم چیزی در کتاب من آنقدر عمیق باشد که هیچ کس دیگری هرگز آن را گفته است. شاید این یک روش متفاوت برای گفتن آن باشد.

می توانید به شخص دیگری کمک کنید حالم کمی بهتر است ، مگر نه؟ اگر شخص دیگری را خوشحال کنید ، هنگامی که با خود جنگ کرده اید این سعادت را دارید که شخص دیگری را خوشحال کنید.

حاشیه آکرادی

حسن نیت

من معتقدم که زندگی در حال پیشرفت است. یک رودخانه همه نهرهای کوچکی را که به آن وارد می شوند ، دریافت می کند. رودخانه نمی گوید: “نه ، نه ، نه. من آب تو را نمی خواهم – از یک جویبار کوچک.

مواردی در زندگی که جای نگرانی دارد بین همه چیزهایی که ما نگران هستیم بسیار کم است.

مبارزه کنید ، بجنگید همانطور که دیگران انجام می دهند. من فقط خیلی طولانی با او نمی جنگم.

می توانم عصبانی شوم. می توانم 5 دقیقه ، 10 دقیقه و یک ساعت فریاد بزنم و فریاد بزنم. سپس آن را پشت سر می گذارم و بر روی آنچه اکنون می توانم انجام دهم تمرکز می کنم.

لذت من امروز به دلیل آنچه دارم ندارم.

فرآیند سود کم و بیش جدول امتیازات است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای اطلاعات بیشتر در زمینه مشهور ، اینجا را کلیک کنید

سلامت مردان

اجازه ندهید کسی ما را از هم جدا کند. من فکر می کنم 2020 بیش از یک ویروس زنگ خطر برای این پیام است. ما همه یکی هستیم.

در تنوع زیبایی وجود دارد. اشکال مختلفی برای ما وجود دارد ، رنگهای مختلف ، پوست متفاوت ، اشکال مختلف – این تنوع باعث زیبایی این پارچه از زندگی می شود.

ما باید در مورد ایده های مختلف بحث کنیم با احترام. اگر چشمانمان را باز کنیم می توانیم روشن تر شویم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir