[ad_1]

سگ بهترین دوست انسان است و شما می خواهید او را تا آنجا که ممکن است شاد و سالم نگه دارید – این به معنای سالها و خاطرات بیشتر ایجاد شده با همراه سگ شما است. این یک کار قدرتمند است ، اما ما ایمان داریم که شما می توانید از عهده آن برآیید (رابطه انسان و سگ) وجود دارد مدت طولانی طول کشید 10 هزار سال)

ما فرض می کنیم که شما اصول اولیه – غذا ، ورزش و خواب – را پوشش داده اید. اما حدس بزنید چه؟ احتمالاً می توانید کارهای بیشتری انجام دهید تا مطمئن شوید دوست چهار پا شما در طول سال های گرگ و میش سالم و فعال است. در زیر ، دامپزشکان دقیقاً نحوه تهیه توله سگ خود را با غذا ، ورزش و موارد دیگر توضیح می دهند.

1. در غذای سگ با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید

غذا اساس زندگی است و همانطور که اتومبیل ها با سوخت اکتان بالا و روغن با کیفیت بالا کار می کنند ، سگها وقتی به آنها غذای تازه و مفید می دهید بهترین کار را می کنند. جودی مورگان ، DVM، یک دامپزشک مستقر در نیوجرسی ، متخصص پزشکی یکپارچه.

جهت گیری

برای اطمینان از اینکه شما تمام نیازهای غذایی سگ خود را تأمین می کنید ، یک غذای سگ را انتخاب کنید که دارای یک برچسب باشد که اطمینان حاصل کند “یک رژیم غذایی کامل و متعادل” را ارائه می دهد ، همانطور که توسط اتحادیه افسران کنترل غذا (AAFCO) توافق شده است – بیش از حد استاندارد برای غذای سگ در ایالات متحده

مثال عالی: رژیم WholePrey از اوریجن این لایحه را با تراکم نسبت تغذیه ای گوشت ، اندام ها ، غضروف ها و استخوان هایی که سگ شما در طبیعت می خورد – بدون نیاز به لیست طولانی مواد افزودنی مصنوعی – برآورده می کند. غذای اصلی سگ اوریجن یک جشن برای بچه های کوچک است ، پر از بهترین قلمه های مرغ و بوقلمون ، به علاوه شاه ماهی ، تخم مرغ ، کدو تنبل ، آجیل و هویج.

2. هرگز چکاپ های سالانه را از دست ندهید

دکتر مورگان می گوید ، حتی اگر سگ شما در خارج کاملاً سالم به نظر برسد ، مهم است که قرار ملاقات ها را با دامپزشک در تقویم خود داشته باشید (سالی یک بار برای اکثر سگ ها و دو بار در سال برای سگ های هفت یا بیشتر). این احتمال را بیشتر می کند که دامپزشک شما بتواند شرایط قابل درمان مانند دیابت و نقاط گرم را زود تشخیص داده و به طور بالقوه عمر توله سگ شما را طولانی کند.

3. مدافع بهتری باشید

واکسن برای بیماری هایی مانند هاری ، طاعون و پارو ویروس اجباری است زیرا از سگ شما در برابر بیماری های پرهزینه و تهدید کننده زندگی محافظت می کند. همین امر در مورد داروهای پیشگیری از انگلی وجود دارد. از آنجا که انگلهای روده ، کرم های قلب ، کک و مک در ایالات متحده یافت شده است ، مطابق شورای نگهبان حیوانات انگلی ، حتما از دامپزشک خود در مورد بهترین دسته کوچک موسیقی جاز س askال کنید تا مطمئن شوید که توله سگ شما در طول سال کاملاً محافظت می شود. (CAPC)

4- مربی شخصی آنها باشید

چرچیل می گوید: “همانطور که تحرک برای افراد مهم است ، من هر روز 30 تا 60 دقیقه ورزش برای سگ های سالم توصیه می کنم.” آموزش منظم به سگ شما کمک می کند تا عضله و عملکرد مفصلی را حفظ کند ، که به خصوص با افزایش سن بسیار مهم است. برای توله سگها ، وقت خود را برای طغیان های کوتاه مدت در طول روز اختصاص دهید. اگر سگ شما پیرتر است ، درک کنید که کاهش سرعت طبیعی است (بنابراین آماده باشید که آهنگ های پیاده روی را عوض کنید و سرعت و مسافت خود را متناسب با آن تنظیم کنید).

برای وسایل جانبی سگهای بزرگ پدری پیدا کنید تمرین عالی برای برآورده کردن نقاط قوت و علایق طبیعی سگ خود نژاد. در نظر بگیرید: مسیرهای طولانی برای تریرهای استفوردشایر آمریکایی ، ویمارانر و رودجین ریج بک با انرژی بالا. پاداش بازی های بازیابی دریاچه برای بازیگران طلایی و لابرادور ، یا حتی آموزش چابکی ویژه برای نژادهای چوپانی مانند Sheltie ، Australian Shepherd و Border Collie.

5- ماهانه بررسی دنده کنید

یکی از بزرگترین ضربات در زندگی یک سگ اضافه وزن است – و بر اساس گفته ها ، بیش از نیمی از سگهای بزرگسال اضافه وزن یا چاقی دارند. گزارش VET برای سال 2019. سگ خود را در شکل نگه دارید و می توانید پنج ماه یا بیش از دو سال به زندگی آنها نسبت به همتایان سنگین تر خود اضافه کنید ، 2019 مطالعه در مجله طب داخلی دامپزشکی.

چگونه اطمینان حاصل کنیم که توله سگ دارای هیکل مطلوبی است؟ اگر احساس دنده زیر چربی دشوار است یا سگ شما کمر ندارد (یا به سختی قابل مشاهده است) ، غذای باقیمانده غذا را کاهش دهید (خوراکی ها باید حداکثر 10 درصد کل کالری دریافتی سگ شما را تشکیل دهند!).

جهت گیری

و فراموش نکنید: غذای سگ با کیفیت بالا مانند Orijen Fit & Trim می تواند به راحتی تمام نیازهای غذایی توله سگ شما را با مواد تازه مانند مرغ و کبد مرغ بدون استخوان ، جگر بوقلمون ، تخم مرغ کامل و مخلوط کردن ، پوشش دهد.

سپس با دامپزشک خود در مورد a برنامه کاهش وزن ASAP ، او پیشنهاد می کند جولی چرچیل ، DVM ، Ph.D.، یک متخصص تغذیه دامپزشکی دارای پروانه و استاد علوم بالینی دامپزشکی در دانشگاه مینه سوتا ، کالج دامپزشکی.

6. قدرت مغزی آنها را بسازید

دکتر مورگان می گوید ، علاوه بر ورزش ، تحریک ذهنی برای اطمینان از زندگی طولانی و شاد سگ شما ضروری است. نگه داشتن ذهن توله سگ خود در برابر چالش های شناختی می تواند باعث شود که آنها احساس خوبی داشته باشند ، روابط شما را تعمیق بخشند و حتی روند طبیعی زوال شناختی را کند کنند.

چه کاری باید انجام دهید: زندگی و ذهن توله سگ خود را با آموزش اطاعت ، ترفندهای جدید ، بازی ها (مانند اینکه سگ خود را برای شام در اطراف خانه شکار کند) غنی کنید اسباب بازی های پازلی، و زمان زیادی برای معاشرت در پارک سگ یا مهد کودک. همانطور که می توانستید به سودوکو بروید (اما نه شطرنج) ، توله سگهایی که بیشتر از همه برای انجام آنها لذت می برد را پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر