[ad_1]

سلنا: سریال Tejano در میان 10 برتر Netflix در حال رقص است ، در حال حاضر به محبوب ترین دارایی سرویس پخش جریانی تبدیل شده است. این مجموعه 9 قسمتی در اوایل کار خواننده آمریکایی و “ملکه موسیقی Tejano” سلنا کوینتانیلا-پرز – یا به طور یکسان “سلنا” است. “- توصیف دوران کودکی او در تگزاس ، گروه خانواده اش ، سلنا و لس دینوس ، ضبط های اولیه و صعود کلی او به یک ستاره بزرگ.

با این حال ، بیشتر سریال ها به دلیل مرگ خشونت آمیز خواننده دلخراش است ، که به نظر می رسد اپیزودهای آن با مقدار ناخوشایند پپ و احساس خلق و خوی خوب جبران می شود – تماشای این برنامه گاهی اوقات می تواند احساس خواندن یک کارت اسکار باشد که شما را از سرطان مطلع می کند.

از لحاظ زمانی ، فصل اول سلنا متوقف می شود تا این فاجعه – قتل سلنا در سال 1995. در عوض ، فصل در سال 1991 پایان یافت ، و نماینده فاجعه یولاندا سالدیور معرفی شد.

مرگ سلنا موج های شوکی را در مکزیک و آمریکا ایجاد کرد. در یک ایمیل به The El Paso Times بیست سال بعد، صاحب یک فروشگاه موسیقی محلی در ال پاسو ، مرگ سلنا را در متن این زمینه قرار داد:

“مرگ غم انگیز او لحظه ای از زمان بود. آن لحظه او را به عنوان یک قهرمان سرگرمی مکزیکی-آمریکایی برای یک نسل دو فرهنگی از جوانان لاتین در ایالات متحده تثبیت کرد. صحنه موسیقی مدتهاست که از هنرمندان کراس اوور جدید یا واقعاً قابل توجه مکزیکی-آمریکایی خالی است.”

این روزنامه خاطرنشان كرد كه مرگ وی چگونه باعث “انفجار موسیقی لاتین” شد و راه را برای ستاره های لاتین از جمله ریكی مارتین ، انریكه ایگلسیاس و جنیفر لوپز باز كرد.

خواننده سلنا کوینتانیلا پرز در داخل یک کلوپ شبانه بدون کلاه عکس توسط مجموعه عکسهای زنده یاد فرانسیست از طریق گتی ایماژ تصاویر زیبا

پام فرانسیسگتی ایماژ

چگونه سلنا می میرد؟

فاجعه مرگ سلنا هم یک راه بود و هم یک زمان: در 31 مارس 1995 ، در اوج موسیقی خود – در زمانی که او به مخاطبان گسترده ای در مکزیک و آمریکا می رسید – توسط سلطان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. در کانون هواداران یولاندا سالدیور در ایالت زادگاهش تگزاس.

سالدیور این باشگاه هواداران را تأسیس کرد و تا سال 1995 به سلنا کمک می کرد بوتیک های لباس و جواهرات را در Corpus Christi و San Antonio ، تگزاس اداره کند و اعتماد خانواده Quintanilla را جلب کند. خانواده از ترس اینکه سالدیور در فروشگاه سود می گرفت ، خانواده با او روبرو شدند. سپس از سالدیور خواسته شد اسناد مالی را پس دهد.

در اواخر ماه مارس ، سالدیور به مکزیک سفر می کند ، جایی که سلنا قصد دارد مکان بوتیک جدیدی را افتتاح کند. در بازگشت ، سالدیور با سلنا تماس گرفت و گفت كه ماشین او را دزدیده اند و او را ربوده و مورد تجاوز قرار داده اند. گفته می شود که سلنا از سالدیور می خواهد که به دکتر در تگزاس مراجعه کند. سالدیور در تگزاس ، از Days Inn ، سلینا را صدا زد. سلنا با همسرش کریس پرز وارد شد ، اما سالدیوار از مراجعه به پزشک امتناع ورزید و همچنان از اسناد مالی اثبات بی گناهی خودداری کرد.

لس آنجلس ، ایالات متحده استلا لیکر اشک های خود را هنگام مراسم یادبود سلنا پاپ برنده گرمی سلنا ، 2 آوریل در لس آنجلس آرنا آرژانتین ورزش ملکه موسیقی سلنا در 31 مارس در کورپوس کریستی ، تگزاس در سمت چپ به ضرب گلوله کشته شد ، اولیویا afp اعتبار عکس عکس باید جف هاینساف را از طریق تصاویر گتی بخواند

جف هاینزگتی ایماژ

روز بعد ، سلنا سالدیور را به بیمارستان همراهی کرد ، اگرچه سالدیور ادعای تجاوز به او را پس گرفت. در بازگشت به هتل ، شاهد فریادهایی از اتاق سالدیور شنید. کمی بعد از مرگ سلنا ، وقایع نامه هوستون وقایع پی در پی را گفت:

“خدمتکاری در حال تمیز کردن اتاق هتل در طبقه بالا به پلیس گفت که فریاد آنها را شنیده است. سپس صدای شلیک را شنید. او از پنجره به بیرون نگاه کرد و دید دو زن کنار استخر در حال دویدن هستند. یکی فریاد می زد برای کمک و سینه اش را فشار می داد. زن دیگر اسلحه در دست راست داشت. خدمتکار می گوید او را در حال هدف و شلیک دید. “

یک کارمند در لابی با آمبولانس تماس گرفت. سلنا را به سرعت به بیمارستان محلی منتقل کردند و در آنجا ساعتی بعد اعلام شد که وی فوت کرده است.

در آن زمان ، صحنه ای بیرون از متل در حال آشکار شدن بود. نزدیک به 10 ساعت ، سالدیور با وانت در خارج از مسافرخانه با اسلحه در کنار معبد خودش نشسته و پلیس را بازداشت کرد. در این زمان نیویورک تایمز این صحنه را “سورئال” توصیف کرد ، با توجه به اینکه خبر مرگ سلنا قبلاً به خبرنگاران و هواداران رسیده بود ، بسیاری از آنها برای تماشای رویارویی خودکشی در آن طرف خیابان متل جمع شده بودند.

جمعیت طرفداران ادای احترام به خواننده Tejano Selena ، که توسط باشگاه طرفداران سابق خود Pres Yolanda Saldivar ، در خارج از خانه خانوادگی خانواده Selenas از مجموعه تصاویر زندگی باربارا لینگ از طریق Getty imagesgetty images ، به ضرب گلوله کشته شد.

باربارا لینگگتی ایماژ

سالدیور امشب خود را به پلیس معرفی کرد. در ساعاتی پس از مرگ وی ، پدر سلنا ، آبراهام کوئینتانیلا ، به خبرنگاران گفت که سالدیور اخیراً به دلیل مغایرت در سوابق مالی اخراج شده است. کوینتانیلا گفت: “در نتیجه ، او به سلنا شلیک کرد” ، و سالدیور را “کارمند ناراضی” خواند.

سالدیور بعداً ادعا خواهد کرد که تیراندازی تصادفی بوده است – او هنگام تلاش برای خودکشی به اشتباه به خواننده شلیک کرده است. وی پس از تیراندازی در ضبط سالدیور برای مذاکره کنندگان گفت: “اسلحه تازه ناپدید شده است. من نمی خواستم او را بکشم. سعی می کردم خودم را بکشم. این یک اشتباه بود. “

سالدیور بعداً به جرم قتل درجه اول محکوم شد. وی اکنون در حال گذراندن دوره محکومیت خود در تگزاس است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر