[ad_1]

زک جورج ، یک ورزشکار انگلیسی و صاحب تناسب اندام گفت: “در دوران کودکی ، من به شدت اضافه وزن داشتم. “من بسیار اعتماد به نفس داشتم ، دوست نداشتم جایی را از بالا بردارم.” در یک ویدیوی جدید از CrossFit ، زاک تحول جسمی و روحی را نشان می دهد که باعث خجالتی بودن و اعتماد به نفس او در یکی از سالم ترین ورزشکاران کشور شده است.

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

پدر و مادرش وقتی دیدند که چقدر با عزت نفس دست و پنجه نرم می کند ، تصمیم گرفتند با تشویق به خوردن غذای سالم و ورزش به او در کاهش وزن کمک کنند و او را با پاداش تحریک کنند. او می گوید: “من آن زمان نمی دانستم چه کار می کنم ، اما بدیهی است که هدف گذاری می کردم.” “پدر من می دانست آنچه را که می خواهد به من القا کند … تعیین هدف ، تنظیم برنامه ای برای آن هدف ، سخت کوشی برای رسیدن به آن ، و سپس در پایان پاداش می گیرید.”

افزایش عزت نفس که زاک در اثر کاهش وزن به دست آورد ، وی را وادار کرد که بیشتر در ورزشگاه گشت و گذار کند و سرانجام به عنوان مربی شخصی کار خود را شروع کند. او می گوید: “من می دانستم که خوشحال می شوم این احساس را به مردم بدهم که دارم لاغر می شوم.” تمرینات او چنان محبوب شد که سرانجام سالن ورزشی خود را افتتاح کرد.

سپس پدر زاک توصیه کرد که CrossFit را به عنوان راهی برای پیشرفت بیشتر امتحان کنید. او می گوید: “من مثل خدا بودم ، می خواهم تو باشم.” “از آن زمان من می خواهم به بازی های CrossFit بروم.”

و به قول خودش ، زاک در این سال جواز حضور در این بازی ها را کسب کرد و در رده 26 جهانی قرار گرفت و در CrossFit Games Open 2020 در رتبه 1 انگلیس قرار گرفت.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

زک می گوید: “تعهدی که هر روز می گیرم قطعاً ارزش هر نتیجه ای را دارد که می گیرم.” “زحمتی که من طی سالها برای بدست آوردن قوی ترین ، قوی ترین توانمندی ، بهترین در ژیمناستیک که توانسته ام کشیده ام ، نه تنها باعث شد که در مسابقات Open برنده شوم و به بازی ها راه پیدا کنم ، بلکه باعث شد بسیار از نظر ذهنی قوی است. “

اگرچه از اینکه فهمید به دلیل بیماری همه گیر قادر به حضور در بازی های امسال نیست بسیار ناامید کننده بود ، اما زاک برای مدت طولانی دلسرد نبود و اکنون تمرکز خود را تغییر داد تا مطمئن شود در بهترین حالت ممکن است من میتوانم من دارم میروم.

او می گوید: “من همیشه می خواهم باعث افتخار مردم اطرافم شوم و همیشه می خواهم به همه کسانی که مرا دنبال می کنند انگیزه و الهام دهم.” “و اگر این کار سخت فقط یک نفر را ترغیب کند که به سفر تناسب اندام خود برود ، من احساس می کنم که به چیزی رسیده ام.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir