[ad_1]

یک پیروزی غیرقابل انکار در دنیای سینمایی مارول ، توانایی آن در گرفتن ابرقهرمانان سطح دوم زودتر است – شخصیت های بسیار پایین تر از مرد عنکبوتی ، ولورین یا هالک باور نکردنی در لیست تماس های مارول – و تبدیل آنها به تجدید نظر در توده که آنها سالها از تداوم اشتباه داستانهای کمیک را باز کرده و منطقی می کنند. البته ، اکنون تعداد زیادی فیلم مرد آهنی (شاید خیلی زیاد؟) وجود دارد ، اما نه یا ده فیلم سینمایی در مقایسه با ریشه ها ، پیچ و تاب ها ، بازسازی ها و عواملی متناوب برای چندین دهه در کمیک ها هیچ چیز نیستند.

در مقابل ، دور تأییدها و اعلامیه های MCU که در تماس روز گذشته هیپنوتیزم شده توسط سرمایه گذاران توسط شرکت مادر مارول دیزنی رخ داده است ، به دلیل بسیار بی پروا ، کمیک مانند آنها قابل توجه است. در گذشته ، این اطلاعیه ها معمولاً شامل تاریخ اکران “فاز” نیم فیلمهای مارول طی سه یا چهار سال بود. این برگ کاملا کامل ، کامل یا تقریباً تمام شده باقی مانده است عنکبوت، شانگ چی و افسانه ده حلقه، و ابدی فیلم های زیر سوم مرد عنکبوتی اکنون فیلمبرداری (به طور مشترک با سونی) دومین دکتر استرنج، چهارم تور، دومین پلنگ سیاهو دوم کاپیتان مارول همه به طور آزمایشی برای سال 2022 تنظیم شده اند. و ، مدتی بعد ، اقساط سوم از مرد مورچه ای و نگهبانان کهکشان، به علاوه قطعات واقعی برای تیغه و دوباره راه اندازی شد چهار خارق العاده. در کل دوازده فیلم.

اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد! در تلاش برای جذب بیشتر مشترکان در پلتفرم جریانی گسترده دیزنی پلاس ، مارول در حال برنامه ریزی طیف گسترده ای از سریال ها و مینی سریال ها است که قبلاً در حال تولید است. WandaVision، شاهین و سرباز زمستانی، و لوکی پیوست نگاه هاوک، جنگ های زره ​​پوش (با ماشین نظامی دون چیدل) ، قلب آهنی، جنگ های مخفی (با بازی نیک فیوری سم فیوری) ، او-هالک، خانم مارول، و شوالیه ماه. این حتی انیمیشن را هم به حساب نمی آورد چه می شود اگر سری ، برخی از شورت های Groot و نگهبانان کهکشان تعطیلات ویژه (بله ، واقعاً!) اینها حدوداً دوازده پروژه تفریحی مارول است که هر چیزی را که از رادار بیفتد یا در این بین به اولویت بالاتری تبدیل شود ، می دهد یا می گیرد.

wandavision disney plus

دیزنی

پیام واضح است: این مجموعه های دیزنی پلاس ، درست مثل فیلم های مارول ، رویدادهایی هستند. بدیهی است که هدف خلق نیست لوکی سریالی که به مدت هفت فصل و 140 قسمت پخش شد ، یا حتی برای کشف گوشه های صمیمی تر MCU ، مانند ادامه سریال اما سریال Netflix را تا حد زیادی نادیده گرفت (Daredevil ، جسیکا جونز ، و غیره.) چند سال پیش انجام داد بر اساس تریلرهای پیشنهادی اوایل سال 2021 (و برخی از اطلاعیه های انتخاب بازیگران گرد برای فیلم ها و نمایش ها) ، این مجموعه ها برای تداوم MCU طراحی شده اند و ارزش تولید زیادی را مستقیماً به جریان می رسانند. به عبارت دیگر ، ارتباط بین تلویزیون و فیلم در آستانه تاریک شدن بیشتر است.

بسیاری از نمایش های تلویزیونی دو دهه گذشته به دلیل سبک سینمایی و غنایشان مورد ستایش قرار گرفته اند. کمی به روشهای نزدیک شدن برخی از فیلمها به برنامه های تلویزیونی توجه می شود. فیلم های مارول در این زمینه پیشگام هستند ، به ویژه به دلیل توانایی آنها در پاک کردن جنبه تحقیرآمیز مقایسه. این فیلم معمولاً به عنوان تلویزیون توصیف می شود ، زیرا شبیه به روال مد یا پایلوت سریال CW است. در حالی که برخی از جلوه های تصویری مسطح ، داستان پردازی سریال و رویکرد MCU محور شکایت دارند ، بسیاری از طرفداران Marvel این مقایسه را بالاترین تعارف می دانند: این فیلم ها مانند اعضای بازیگری سازگار و نسبتاً کنترل شده هستند. سهام مانند دوستان قدیمی احساس می شود.

هواداران دقیقاً اشتباه نمی کنند. (نزدیک بینی ، شاید اشتباه نباشد.) هیچ سوابق MCU واقعاً فاجعه آمیز وجود ندارد – اگرچه این ایده بیشتر توهین شناسانه احساس می شود ، هرچه مدت اجرای سریال بیشتر باشد و قوانین آن بیشتر تحت حاکمیت خود باشد. (به عبارت دیگر: طبق استانداردهای MCU ، هیچ یک از فیلم های او بد نیست.) و این جهان داستانی به خوبی با شخصیت های زیبا بازی می شود که توسط بازیگران با استعدادی بازی می شوند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نمی تواند در بسیاری از مجموعه های تلویزیونی گسترش یابد. برای روایت داستان های ابرقهرمانانی که بارها و بارها در صفحه بزرگ انتظارات را پشت سر گذاشته است.

بیوه سیاه معجزه جهان سینمایی

دیزنی

اما این روزها چه انتظاراتی در صفحه نمایش بزرگ وجود دارد؟ به طور متوسط ​​، یک بیماری همه گیر ، با واکسیناسیون های گسترده ای که ماه ها باقی مانده است ، آینده سینماها کمی مضطرب به نظر می رسد. در حالی که برادران وارنر کل برگ تئاتر خود را تا سال 2021 برای HBO Max ارسال می کند (با انتشار های تئاتر همزمان و ، حداقل فعلاً احتمالاً بی معنی) ، دیزنی نوید انعطاف پذیری می دهد. فیلم انیمیشن بزرگ بعدی آنها اجاره همزمان حق بیمه و اکران تئاتر در ماه مارس خواهد بود ، اما فیلم های مارول از جمله افرادی هستند که انتخاب شده اند تا فقط تئاتر باقی بمانند (حداقل فعلاً).

این منطقی است چگونه دیگر می توان تمایز قائل شد عنکبوت از پسر عموهایش در تلویزیون ، اگر نه به دلیل عدم توانایی تماشای فوری عنکبوت روی گوشی شما؟ این همچنین باعث می شود پیام های MCU در مورد نحوه تقویت برخی از سلسله مراتب ابرقهرمانان جذاب باشد. لیست دیزنی + پر از ستارگان سینما است و درمورد چه کسی واضح تر از همیشه است واقعاً انتقامجو را بشمارید. ماشین جنگی ، شاهین ، سرباز زمستانی ، چشم انداز ، جادوگر قرمز ، نیک فیوری ، خانم مارول و She-Hulk – هوم ، بیشتر زنان و POC – در تلویزیون هستند ، حتی اگر گاهی اوقات می توانند از Groot یا He-Hulk به یک کامو برسند. ثور ، دکتر استرنج ، کاپیتان مارول و مرد مورچه ای هر اتفاقی که بیفتد در تئاترها درگیر هستند. چهار خارق العاده ، علی رغم چهار فیلم قبلی ، بار دیگر در صفحه بزرگ فیلم می گیرد.

mh mvp

برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین استفاده را ببرید.

سلامت مردان

این بدان معنا نیست که نمایش های تلویزیونی برای دیزنی از اهمیت کمتری برخوردار می شوند یا از جذابیت کمتری برخوردار هستند. آنها ممکن است بیشتر باشند WandaVision، با صخره های آشکار پیروزی پیروزی خود در طول قرن ها ، به نظر می رسد انحرافی است که دیزنی می تواند هنگام خواستگاری میلیاردها دلار به آن افتخار کند ، اما می تواند به افزایش اشتراک در بزرگسالانی که تنها از اشتراک فعلی مطمئن نبودند کمک کند. به مدت هشت ماندالوریایی اپیزودها در سال نمایش های تلویزیونی به طور سنتی قابل پیش بینی و راحتی هستند. با ویژگی های MCU که این مورد را ارائه می دهند ، شاید سری دیزنی پلاس جایی عجیب و غریب نداشته باشد.

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

و با این حال ، شنیدن اینکه یک شرکت بزرگ غول پیکر همچنان علاقه مند به پخش فیلم در سینماها است (در حال حاضر به دور از ضمانت) ، به همان اندازه دلگرم کننده است ، دشوار نیست که تعجب کنید آیا دیزنی ممکن است فقط به این خطوط اعتماد کند همچنان تار شدن مثل با جنگ ستارگان، پیکسار و سایر مارک های فرعی دیزنی ، به نظر می رسد این ایده رودخانه ای پایدار از عناوین پرطرفدار جریان است که هر از گاهی به مقیاس عظیمی از فیلم های پرتحرک تئاتر می روند. (اگر در تماس دیروز به یک فیلم دو ساعته اشاره شده بود که هدف اصلی آن بزرگسالان بود ، در زیر هیجان هیجان برند به خاک سپرده شد.)

بعد از چند سال ، ممکن است مدل های مارول و جنگ ستارگان به اندازه تبدیل آنها به توتم های ارادت ، اولویت انتشارات تئاتر را نداشته باشند. برنامه می تواند این باشد: در داخل بمانید و + دیزنی را تماشا کنید ، + بیشتر دیزنی را تماشا کنید ، مطیعانه پیاده روی کنید و برای دو یا سه ساعت کلیدی یک میلیارد دلار هزینه کنید ، سپس به دیزنی + برگردید. شاید به سینما بروید ، اما دیزنی پلاس را هرگز لغو نکنید. شرکت مادر هنوز این تزریق دوره ای میلیاردها دلار را دریافت می کند ، اما فیلم های واقعی به اندازه رمان با جلد سخت 25 دلاری یا ، جمع آوری ده ها سال از جمع آوری کمیک هایی که می توانند عشق MCU را آگاه کنند ، اختیاری خواهند بود. ، اما مطمئناً هیچ حقوق انحصاری برای آن وجود ندارد. بعد از تبدیل این همه کمیک به فیلم ، شاید قدم بعدی دیزنی تبدیل سهوی فیلم ها به کمیک باشد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر