[ad_1]

بیشتر پسران قبل از اینکه “مشکلات معده” مزمن خود را برای یک دوست جدید نشان دهند ، به مدتی انتظار نیاز دارند. خوشبختانه زک استیونز ، پس از هشت سال تحمل مشکلات ذکر شده ، خود را در کنار پرستاری به نام جیلیان راس می یابد. فقط نظر سوم که پدر و مادرش (بدون موفقیت) او را وادار به جستجو کردند.

استیونز ، یک مسئول روابط عمومی در لس آنجلس ، گفت: “پزشکان فقط بارها و بارها همین حرف را به من می زدند.” یعنی اینکه نیاز او برای دویدن به توالت بعد از غذا جای نگرانی نیست. دو کولونوسکوپی و آندوسکوپی وی فقط التهاب خفیف را نشان داد و وضعیت او بهبود نیافت.

استیونز یادآوری می کند: “اینکه بگوییم من بسیار ناامید شده ام کم توجهی است.”

صبح روز اول شب که راس در خانه استیونس اقامت داشت ، یک نقطه عطف اتفاق افتاد.

استیونز که بلافاصله صدا را زیاد کرد ، سپس به اتاق خواب خود رفت ، در را از پشت او قفل کرد و به سمت حمام ادامه داد ، جایی که او شیر آب را روشن کرد ، گفت: “من مجبور شدم از حمام استفاده کنم ، بنابراین از او پرسیدم که آیا او می خواهد به اتاق نشیمن برود و تلویزیون تماشا کند؟” تا راس آن را نشنود. “من فکر کردم اگر نوعی کوین مک کالریست ایجاد کنم.” تنها در خانه یک اسکریپت جلوی کاری را که می گرفتم می گرفت. پسر ، من اشتباه کردم؟

وقتی او به اتاق نشیمن بازگشت ، راس پرسید چه خبر است. در این مرحله ، استیونز خواستار “اعتماد به نفس کافی برای پاک کردن” شد. “این آسودگی خاطر بود که به او اطلاع دهم که من روزانه چه کاری انجام می دهم ، اما این درک او و احساس همدردی با من بیشتر بود.”

وی همچنین از استیونز خواست که نظر دیگری بگیرد ، خصوصاً اینکه مدتی از آخرین آزمایش او گذشته است. استیونز که از درک راس (و به عنوان یک دوست پسر خوب) رانده شده بود ، موافقت کرد.

در سال 2018 ، یک سال پس از شروع رابطه دو نفر ، سرانجام استیونز به بیماری کرون مبتلا شد. راس که خیالش راحت و خوشحال بود ، قول او را به دوست پسر خود یادآوری کرد که در صورت تشخیص صحیح نوشابه و مواد غذایی ناخواسته ، آن را کاهش دهد. وی به وی قول داد که همان برنامه غذایی را اتخاذ کند: “ما باید رژیم شما را تغییر دهیم.”

استیونز می گوید: “نمی توانم بگویم که معده ام به طرز چشمگیری بهبود یافته است ، اما نگرش من تغییر کرده است و امیدوارم روزهایم با این سوال که آیا منفجر می شوم ، تمام نشوند.” “من یک دوست دختر دارم که به خاطر آن تشکر می کنم.”

اکنون ، سه سال پس از جلسه ، استیونز می گوید: “من هر روز سپاسگزارم که با کسی رابطه برقرار کردم که مرا ترغیب به تحقیق بیشتر کرد ، با صحبت در مورد آن به من کمک می کند تا این بیماری را عادی کنم و به من اطمینان می دهد که در نهایت در انتهای تونل نوری وجود خواهد داشت. ”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir