اگر جزء مشترکین همراه اول هستید می توانید جهت مشاهده باقیمانده حجم اینترنت همراه اول یکی از روش های معرفی شده را استفاده نمایید. معرفی نموده است که ویژه اینترنت نسل سوم و چهارم این اپراتور می باشد که همان اینترنت نوترینوی این اپراتور می باشد. در واقع اگر فرصتی برای یک خرید پایلوت (فرض کنید توسط کنسرسیومی از شرکت های خدمات دهنده اینترنت) ایجاد شود می توان درستی یا اشتباه این ادعا را مورد بررسی قرار داد. را حتما و فورا غیرفعال کرده چون این پخش خودکار یک معضل آزار دهنده و در بیشتر اوقات پر هزینه هستند. نماوا چندوقت قبل سریال اختصاصی «سالهای دور از خانه» به کارگردانی مجید صالحی را هم در فهرست برنامههای قابل تماشا از این پلتفرم قرار داده بود. بدیهی است که می توانید با مراجعه به سایت این اوپراتور بسته های بیشتری را مشاهده کنید. در ادامه به مهم ترین این شاخص ها می پردازیم. از سوی دیگر شرکت ها دریافتند که هزینه جذب مشتریان جدید پنج برابر هزینه حفظ مشتریان کنونی است و از دست دادن یک مشتری ، تنها از دست دادن یک قلم فروش نیست، بلکه فراتر از آن به معنی از دست دادن کل جریان خریدهایی است که مشتری می توانسته است در طول زندگی انجام دهد.

در واقع شرکت دولتی ارتباطات زیرساخت را مهمترین عامل گرانی در ایران میدانند، این شرکت که انحصار خرید و فروش پهنای باند در کشور را در اختیار خود دارد. با روی کار آمدن شبکه نتفلیکس و استقبال مردم از آن، کارگردانهای مشهور دنیا ترجیح دادند در کنار ساخت سریال و فیلم سینمایی برای فروش در گیشه، فیلمهای اختصاصی برای پخش در نتفلیکس بسازند. برای خرید اینترنت مخابرات قبل از اون حتما این مطلب رو بخونید تا با اطمینان خاطر بیشتر خریدتون رو انجام بدید. مشتریان به ما کمک می کنند تا مناسب بودن را شناسایی کنیم و تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که از آن ها نظر خواهی کنیم. این ۲ پلتفرم وقت پخش سریال «هیولا» فهمیدند که ارزش محتوای اختصاصی چقدر است (آن زمان بعد از کلی خبر ضد و نقیض، هیولا از هردو ویاودی پخش شد). در این وضعیت، شاید برای مخاطب فقط بحث ترافیک اینترنت مصرفی اهمیت پیدا میکرد، اما با پررنگشدن نقش این ۲ پلتفرم در زندگی مردم، فضایی رقابتی بین نماوا و فیلیمو ایجاد شد و نماوا تصمیم گرفت با انتشار محتواهای اختصاصی، قدم اول را بردارد. اما پاسخ به بخش دوم سوال یعنی آن قسمت که چرا مشترکان اپراتور اول تمایل بیشتری به استفاده از دیتا در شبکه این اپراتور را دارند چندان کار ساده ای نیست و نیازمند بررسی دقیق تری است و فرآیند پیچیده تری دارد.

«قورباغه» را به یک کار متفاوت و پرمخاطب تبدیل میکند و درمقابل محصولات کمدی همواره مخاطب خودشان را دارند و شاید همین قضاوت را سخت کند. باید بنشینیم و ببینیم فیلیمو میتواند با پخش محتواهای طنز با «همرفیق» و «قورباغه» رقابت کند؟ مشترک در یک زمان فقط میتواند یک بسته ساعات مشخص را فعال نماید. مدیران زیرساخت در تمام این سال ها گران خریدن پهنای باند را تکذیب کرده اند اما در عین حال راهی هم برای سنجش این اعتراض ارائه نداده اند. نتیجه هرچه باشد، این ۲ پلتفرم وارد یک رقابت جدی و پرهزینه شدهاند. • بعد از ورود در سایت، ثبت نام و یا وارد حساب کاربری می شویم. از بستههای قبلی استفاده میکردند، اگر در مناطق ۳G وارد میشدند امکان استفاده از سرعتهای بالاتر از Edge را داشتند اما اکنون که این بستههای جدید آمده و بستههای قبلی هنوز برای برخی مشترکان فعال هست، باز هم امکان استفاده از ۳G وجود دارد؟

همچنین مشترکینی که محل زندگی آنها تحت پوشش اینترنت نسل سوم و چهارم نمی باشد و یا تلفن آنها از 3G و 4G پشتیبانی نمی کند جهت استفاده از بسته های اینترنت می بایست این دسته از بسته ها را خریداری نمایند توجه داشته باشید که سرعت بسته های آلفا تا 196kbps می باشد. بهنظر میرسد مخاطب میلیونی این پلتفرمها آنقدر وسوسهکننده است که بعد از کرونا و با بازشدن سینماها هم بعید است موج ساخت سریال شبکه نمایش خانگی فروکش کند. گفته میشود ساخت این ۲ برنامه برای نماوا ۱۰۰ میلیارد تومان آب خورده است. خبرهای غیررسمی زیادی درباره تلاش این ۲ پلتفرم برای انتشار محتواهای اختصاصی همچنان به گوش میرسد. از سعید آقاخانی که سریال «شاخ آفریقا» را در دست تولید دارد و پیمان قاسمخانی که مراحل آخر سریال «خوب، بد، جلف» را پشت سر میگذارد، تا منوچهر هادی با «عاشقانه ۲» و هومن سیدی که سریال «قورباغه» اش بدجور اسیر سانسور شده و این هفته برای چندمینبار پخشش به تأخیر افتاده است. شناخت برند اشاره به شدت قدرت اتصال ویژگی های ایجاد شده در ذهن دارد و مشتریان را قادر می سازد تا برند را در شرایط مختلف تشخیص دهند و در صورت نیاز ، آن را به یاد آورند.

ایندکسر