[ad_1]

داستان زیر شامل اسپویلر برای ماندالوریاییقسمت 2 سریال “فاجعه “


 • Boba Fet بازگشت عالی خود را از شکم گودال Sarlak در داخل انجام داد جنگ ستارگان که در ماندالوریاییفصل 2 قسمت “فاجعه”.
 • اگر این نسخه قدیمی و خزنده باب آشنا به نظر می رسید ، به این دلیل بود که توسط Temuera Morrison ، همان بازیگری که نقش پدرش ، جنگو فت را بازی می کرد ، بازی کرد.
 • موریسون اولین بازیگری از است پشت صحنه – یا هر چیز دیگری جنگ ستارگان فیلم – برای بازگشت ماندالوریایی

  جنگ ستارگان طرفداران باید چیزی را که بوده اند ببینند دهه ها منتظر c ماندالوریاییاپیزود فصل 2 “تراژدی” که اولین حضور واقعی باب فت را پس از سه گانه اصلی جورج لوکاس رقم می زند. همین طرفداران ، به نوبه خود ، ممکن است این سوال را داشته باشند که چه کسی نسخه قدیمی تر و گزنده بازی شکارچی فضایی افسانه ای بین کهکشانی را بازی می کند ، و جوابی که بسیار منطقی به دست می دهد: Temuera Morrison

  سال ها در مورد احیای شخصیت باب فت صحبت شده است. در یک زمان ، حتی شایعه شده بود که مایکل فاسبندر در یک فیلم جداگانه بازی می کند (شاید به این دلیل که او عادت داشت کلاه ایمنی مانند Magneto را در مرد ایکس فیلم ها؟). ولی ماندالوریایی در نقش موریسون برای باب انتخاب درستی کرد ، زیرا او واقعاً تنها کسی است که می تواند منطقی به نظر برسد جنگ ستارگان جهان. این به این دلیل است که موریسون در داخل بود جنگ ستارگان جهان قبل – و در یک نقش بزرگ است که شما قطعا به یاد داشته باشید.

  Temuera Morrison هم در نقش Boba Fett و هم در جنگو Fett بازی می کند.

  موریسون اولین حضور خود را در جنگ ستارگان دانش هنگام بازی Django Fet ، شکارچی فضل ، در جنگ ستارگان قسمت دوم: حمله کلون ها. جانگو در این فیلم کلون شد و پسری به دنیا آورد که با او آشنا شدیم: بابا فت. با توجه به اینکه بابا فت یک کلون جنگو بود ، کاملاً منطقی است که نسخه قدیمی بوبا – شخصیت نقابدار که ما ملاقات کردیم امپراتوری به عقب برمی گردد و بازگشت جدی– دقیقاً مانند نسخه قدیمی جنگو به نظر می رسد.

  jango fat star wars

  موریسون در نقش جانگو فت در حمله کلون ها.

  دیزنی

  این لحظه بسیار بزرگی را رقم می زند ماندالوریایی در حالی که ما قبلاً کمدین های زیادی را در داخل دیده ایم ماندالوریایی ، همراه با خائنانی ترسناک و علاقه مندی های طرفداران متحرک که قبلاً متحرک شده بودند ، این اولین ارتباط قانونی بین شخصیت ها و هر یک از شخصیت ها است جنگ ستارگان فیلم ها. جالب توجه نمونه قبلی است که با دو قسمت و احتمال یافتن شخصیت جدید جدی به دنبال Baby Yoda / Grogu باقی خواهد ماند. ساموئل ال جکسون در نقش میس ویندو ، کسی؟

  اما ما منحرف می شویم. بازگشت به نکته اصلی – موریسون او را در “تراژدی” له می کند. او مانند کسی فرسوده و فرسوده به نظر می رسد که در گودال سرلک گیر کرده و زره هایش را به سرقت برده اند ، اما رفتار او سختگیرانه است و زمان آن فرا می رسد که الاغ مهاجم را لگد بزند الاغ مهاجم را لگد می زند. و اگر هنگام ظاهر شدن لرز لرزید ، زره پوش … آیا یکنواخت هستید جنگ ستارگان سشوار؟ این بدون شک یکی از بدترین سکانس ها بود ماندالوریایی

  وقتی زره ​​ظاهر شد ، نوعی احساس “آقایی شگفت انگیز که سعی می کند در لباس ابرقهرمانش جا شود” می شود ، اما این مهم نیست زیرا اکشن بسیار خوب است.

  خوشبختانه جان فاورو و شرکت تصمیم گرفتند – از نظر ما – موریسون را به عنوان باب در قسمت های بعدی نگه دارند. او زره پوش خود را برگرداند و به مندو گفت كه او و فنك شاند متعهد بودند كه از بازگشت امن گروگو مطمئن شوند.

  این برای ما خوب است. ما برای Boba Fett بیشتر آماده هستیم. ما از سال 1983 دیگر آن را ندیده ایم – 37 سال گذشته است – و به طرز جادویی این نسخه جدید احساس خوبی دارد.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر