[ad_1]

دو شرکت دارویی می گویند در صورت تأیید واکسن های آنها توسط سازمان غذا و دارو ، آمادگی لازم برای واکسیناسیون افراد را قبل از پایان دسامبر دارند. این یعنی چی؟

هر دو شرکت برای استفاده سریع از واکسن های Covid-19 خود به FDA مراجعه کرده اند.

FDA در 10 دسامبر برای بحث در مورد تأیید واکسن Pfizer / BioNTech و یک هفته بعد در 17 دسامبر برای Moderna تشکیل جلسه می دهد. اما واکسن ها ممکن است حداقل تا آوریل 2021 به طور گسترده در دسترس مردم نباشند ، اگرچه شرکت ها قبلاً دوزهای خود را برای توزیع بالقوه ارسال کرده اند. جمعه گذشته ، اولین محموله بزرگ واکسن Pfizer / BioNTech وارد شیکاگو شد و مدیر عامل Moderna معتقد است که می تواند واکسیناسیون را تا 21 دسامبر آغاز کند.

اما به ماسک های خود بچسبید: ما مقدار بسیار کمی از دوزهای مورد نیاز خود را خواهیم داشت ، و مگر اینکه شما یک متخصص مراقبت های بهداشتی باشید یا در یک گروه با خطر بالاتر باشید ، احتمالاً نمی توانید مدتی آن را دریافت کنید. .

در بهترین حالت ، فقط 22.5 میلیون نفر در ایالات متحده تا پایان سال واکسینه می شوند – Moderna می گوید 20 میلیون دوز و Pfizer 25 میلیون و هر دو واکسن برای کار کردن به دو عکس نیاز دارند.

چه کسی اولین واکسن را دریافت می کند؟

امروز ، کمیته مشورتی CDC در اقدامات ایمن سازی (ACIP) به CDC رأی داد تا به کارکنان مراقبت های بهداشتی و ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت ابتدا واکسن را دریافت کنند.

این تصمیم به دنبال توصیه های متخصصانی مانند آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی و مرکز امنیت بهداشت جان هاپکینز دنبال می شود.

از آنجا که در ابتدا تعداد واکسن های کمی وجود دارد ، سوال این است که چگونه آنها را با حداکثر تأثیر توزیع کنید. پاسخ این بود که از کارکنان بهداشتی که احتمالاً در معرض ویروس قرار دارند محافظت شود و جلوگیری از آن و همچنین ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت که ویروس در آنها بی رحمانه است بسیار ضروری است.

تقریباً از هر چهار مورد مرگ ویروس کرونا یک مورد مربوط به یک مرکز مراقبت طولانی مدت است و افزایش موارد در غرب میانه بیشتر به دلیل مواردی است که افراد مسنی که قبلاً آسیب پذیر بوده اند و در تماس نزدیک هستند.

اما این توصیه فقط یک توصیه است و ایالات موظف به اطاعت از CDC نیستند.

و فقط به این دلیل که کارمندان بهداشت از جلوی خط منتقل می شوند به این معنی نیست که این واکسن را دریافت می کنند مگر اینکه توسط کارفرمای آنها لازم باشد. بر اساس مطالعه CDC که یادآور سطح پایین واکسیناسیون آنفلوانزای خوکی برای کارکنان بهداشت در سال 2009 است ، فقط 63٪ از کارکنان بهداشت گفتند که واکسن دریافت می کنند.

حتی اگر همه افراد این گروه یکی را بخواهند ، به هر حال در ماه دسامبر به اندازه کافی وجود نخواهد داشت: 21 میلیون کارگر بهداشت و 3 میلیون نفر ساکن در مراکز مراقبت طولانی مدت وجود دارد ، این بدان معناست که ژانویه خواهد بود تا واکسن کافی برای این اولین بار داشته باشیم گروه

چه تعداد از افراد برای تأثیر بر بیماری همه گیر نیاز به واکسیناسیون دارند؟

خبر بسیار خوب این است که به نظر می رسد هر دو واکسن بسیار خوب کار می کنند – Moderna’s 94.1٪ در پیشگیری از بیماری و Pfizer 95٪ موثر است. و هنگامی که افراد مبتلا به ویروس دچار ویروس شدند ، Moderna در جلوگیری از بیماری های جدی 100٪ موثر بود.

خبر بسیار بد این است که این واکسن مفید نیست مگر اینکه واقعاً در بدن انسان باشد و این واکسن باید در بسیاری از اعضای بدن انسان باشد.

بیشتر متخصصان می گویند برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا باید به ایمنی 60 تا 70 درصدی برسیم و حداکثر فقط 10٪ از افراد در حال حاضر دارای آنتی بادی ویروس کرونا هستند (و چه کسی می داند چه مدت دوام دارند یا این افراد چه کسانی هستند).

این مسئله در حال تبدیل شدن به یک مسئله ریاضی است: حداقل 65٪ واکسن موثر باید به 63٪ از جمعیت تزریق شود تا ایمنی را 60٪ افزایش دهد (0.95 برابر 0.63).

یعنی حدود 207 میلیون نفر. و به یاد داشته باشید ، آنها هر کدام به دو دوز نیاز دارند. و ما هنوز نمی دانیم که آیا افراد به واکسن آنفلوانزا به تقویت کننده فصلی احتیاج دارند یا خیر.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

بنابراین ، چه مدت قبل از اینکه برچسب داروخانه شما نوشته باشد “واکسن COVID هستند در دسترس”؟

پاسخ خوش بینانه تا آوریل است. این را آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی بیان کرد. الکس هازارد ، وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی نیز انتظار دارد تا بهار این واکسن ها در دسترس عموم قرار گیرند.

اما بدبین بودن دلیل دارد. واکسن ها به طور گسترده در دسترس نخواهند بود ، مگر اینکه بیش از یک بار مشکلات تولید و توزیع را که به عنوان کابوس های لجستیکی توصیف شده است ، حل کنیم. در اوایل ماه جاری گزارشی از دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده اعلام کرد ، گلوگاه هایی در ویال ها و سرنگ ها و دستگاه هایی وجود دارد که می توانند واکسن را در ظروف استریل مهر و موم کنند. و در حالی که واکسن Moderna می تواند ذوب شده و به مدت یک ماه در یخچال معمولی نگهداری شود ، واکسن Pfizer باید در دمای 70- درجه سانتیگراد (-94 درجه فارنهایت) نگهداری شود ، در حالی که اکثر فریزرها به حدود -20 درجه سانتیگراد می رسند. در حال حاضر شش هفته انتظار در فریزر وجود دارد که می تواند واکسن Pfizer را ذخیره کند. و عکسها باید در طول سفر خود سرد باشند: باید هواپیما و کامیونهای مجهز به حمل این واکسنها در دمای بسیار کم ، یعنی یخ بسیار خشک باشد.

مسیر کارخانه داروسازی تا شانه شما به این شکل پیش می رود: تولیدکنندگان آنها را درست می کنند و آنها را برای یک توزیع کننده می فرستند ، سپس توزیع کننده آنها را به جایی که می خواهید برای تهیه تصاویر مانند بیمارستان یا داروخانه می فرستد. از این به بعد ، اوضاع بسیار واضح تر به نظر می رسد.

به عنوان بخشی از عملیات Warp Speed ​​، CDC برای توزیع واکسن با شرکت McKesson همکاری کرد ، در حالی که Pfizer کمپین توزیع خود را ترتیب داد.

در اوایل این ماه ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی از همکاری با نوزده زنجیره داروخانه ، از جمله CVS ، Walgreens و WalMart خبر داد. طبق گزارش HHS ، این 60٪ داروخانه های کشور را پوشش می دهد.

بنابراین ، پس از ساخت صدها میلیون دوز واکسن ، به همان مقدار ویال و سرنگ تولید می کنیم ، آنها را درست می کنیم و آنها را با یخ خشک بسته بندی می کنیم ، کامیون ها و هواپیماها را مجهز می کنیم تا آنها را از A به B به C منتقل کنیم ، به اندازه کافی سرما را در زیر فریزرهای قطب جنوب می خریم و آنها را در بیمارستان های سراسر کشور قرار دهید ، سپس یک قایقرانی روان است. به عبارت دیگر: ماسک های خود را دور نیندازید. مدتی طول خواهد کشید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io پیدا کنید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر