[ad_1]

به دنبال یک ماه تلاش برای رژیم های غذایی کتو و گوشت خوار ، وگان شدن و به طور دوره ای گرسنگی ، Buff Dudes (معروف به براندون و هادسون وایت) از یوتیوب تصمیم گرفت تمام قندهای رژیم های غذایی خود را به مدت یک هفته حذف کند.

هادسون می گوید: “امروزه ایجاد یک رژیم غذایی خاص به دلخواه آسان تر و آسان تر می شود و گزینه های بسیار زیادی وجود دارد ، اما واقعاً به برنامه ریزی بازی کمک می کند.”

اشتراک mvp برای سلامت مردان

این بدان معنی است که آنها علاوه بر برش چیزهایی مانند میوه و شیر ، آنها همچنین در مورد همه چیز در سوپرمارکت با دقت تحقیق می کنند تا مطمئن شوند که دیگر مواد غذایی را با اضافه قندها ، از جمله محصولاتی که به عنوان “بدون چربی” به بازار عرضه می شوند اما معمولاً پر از قند هستند.

آنها منوهایی ساخته اند تا در طول هفته به آنها بچسبند (با تغییرات جزئی) تا بتوانند بدانند هر ماده ای که در پخت و پز استفاده می کنند حاوی قند نخواهد بود. براندون می گوید: چسبیدن به چنین ظرف هایی بسیار آسان است. “شما به انجام آن عادت کرده اید ، آسان است ، سریع است ، می دانید که آن را دوست دارید.”

آنها همچنین گزینه های بدون شکر برای برخی از دستور العمل های مورد علاقه خود ، از جمله تاکو با گوشت گاو ، دانه های خشخاش و پنیر و پیتزا پیدا کردند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

به جای پیگیری اثرات رژیم غذایی با قند صفر بر کاهش وزن یا ترکیب بدن ، آنها برای این چالش علاقه بیشتری دارند که ببینند چگونه بر میزان انرژی آنها تأثیر می گذارد.

هادسون می گوید: “شما همیشه وقتی رژیم جدیدی را امتحان می کنید کمی عصبی می شوید و سپس تمرینات سخت را شروع می کنید.” “بدن من در حال حاضر احساس خوبی دارد ، من بسیار هیجان زده هستم زیرا بهترین چیز این است که هنوز هم می توانم کربوهیدرات داشته باشم ، من فقط مقدار زیادی از این قندهای ساده را دارم ، بنابراین من تصادف نمی کنم ، اما هنوز احساس سیری کامل می کنم. ”

“قطعاً این چیزی نیست که ما ادامه دهیم و ادامه خواهیم داد … ما طرفداران بزرگ قند طبیعی هستیم.” “نتیجه ای که ما به آن رسیدیم این بود که قندهای اضافه شده مقصر واقعی هستند زیرا غذاهای از پیش بسته بندی شده بسیاری وجود دارد که در طول روز خلاصه می شود … آنها حرامزاده های کوچک اب زیر کاه هستند!”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر