[ad_1]

در این مرحله ، مسافران باتجربه (و هرمافوب ها) می دانند که هرگز نباید در هواپیما یک فنجان قهوه یا چای بخواهند ، اما این هفته ، سفر + وقت آزاد نشان داد که سفارش دیگری برای نوشیدنی وجود دارد ، که مهمانداران پرواز را بسیار تحریک می کند: کک رژیمی.

دلیل نارضایتی آنها از ماشین کم کالری؟ ریختن خیلی طولانی می شود. طبق وبلاگ مهماندار این بال های طلایی ، فشار موجود در کابین هواپیما روی کل نوشابه تأثیر می گذارد ، اما رژیم غذایی کوکاکولا را تحت تأثیر قرار نمی دهد. “همانطور که می دانید ، کابین خلبان به سطح دریا تحت فشار نیست ، بلکه معادل حدود 7000 یا 8000 فوت است. این بدان معناست که برخی از مسافران ممکن است کمی احساس سبکی کنند یا اینکه الکل تقریباً دو برابر بر روی آنها تأثیر بگذارد به معنای روی زمین بودن آن است. همچنین این بدان معنی است که نوشیدنی های غیر الکلی هنگام ریختن از قوطی بسیار بیشتر کف می کنند “، توضیح داد نویسنده وبلاگ ، ملقب به” جت “.

“بدترین مقصر برای این کار رژیم کوکاکولا است. من به معنای واقعی کلمه باید بنشینم و منتظر بمانم تا حباب بیفتد تا بتوانم ریختن را ادامه دهم. اگر هر سه مسافر رژیم کوکاکولا بخواهند ، من اغلب آنها را آزاد می کنم ، سه سفارش دیگر برای نوشیدنی ، اینها را سرو کنید و سپس کک رژیم را تمام کنید. “

این نویسنده حتی تا آنجا پیش رفت که گفت: “ریختن كوكا در رژیم غذایی یکی از بزرگترین افت آهسته ها در نوار است.” این بهانه ای است که من تا به حال شنیده ام برای کنار گذاشتن رژیم و سفارش شما در میانه پرواز جعبه کوکاکولا معمولی. مهماندار پرواز شما از شما تشکر می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر