[ad_1]

HBO لغو در حالی که رمز و راز آهسته سوزش در فینال هفته گذشته به اوج خود رسیده است ، در چند هفته گذشته به یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی تبدیل شده است. اما فراموش کن چه کسی پشت قتل است. یکی از تکان دهنده ترین نکات درام این بود که چقدر شخصیت اصلی گریس با بازی نیکول کیدمن در کارش بد بود.

این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

دکتر Ramani Durvasula ، یک روانشناس بالینی ، متخصص در کمک به قربانیان سو abuse استفاده از خودشیفتگی ، در اولین قسمت با صحنه ای روبرو شد که به نظر می رسد شخصیت کیدمن مقصر را برای پیش بینی هایی که تجربه می کند مقصر می داند.

“من از دیدن گریس خوشحال نبودم لغو او با مشتری خود سر و کار داشت ، که ظاهراً احساسات خود را در مورد خلق و خوی بسیار ناپایدار ، غیرقابل پیش بینی ، سریع تغییر می داد ، شریک زندگی جکیل / هاید – می گوید دورواسولا. – کاری که این شخصیت روانشناس گریس در آن لحظه انجام داد ، مرا ناراحت کرد. از آنجا که آنچه من می بینم ، درمانگران با مشتریانی که دائماً از طریق خودشیفتگی روبرو می شوند ، عمل می کنند. این واقعاً به مشتری اجازه ادامه صحبت در مورد رابطه را نمی دهد ، اما در عوض مشتری را بیش از حد تحت فشار قرار می دهد تا مسئولیت نقش خود را در انتخاب ضعیف شرکا به عهده بگیرد … در این صورت مشتری کاملا صدمه دیده ، ناراحت ، عصبانی است که از آن به عنوان یک مشکل یاد می شود. “

وی ادامه می دهد: “بدیهی است که به عنوان یک درمانگر ، من تشخیص می دهم که مهمترین چیز این است که مشتری در مورد تجربه شخصی خود و آنچه در زندگی او اتفاق می افتد صحبت کند.” “اما در نهایت ، هدف من این است که به شما کمک کنم احساس کنید که احساس توانایی ایجاد تغییر در زندگی خود را دارید. اما در این مورد ، به نظر می رسید که رفتار مشکل ساز همسرتان اهمیتی ندارد. که این مسئله زنی است که این رابطه خودشیفتگی را تجربه می کند. به نظر من خوب نبود زیرا بسیاری از افرادی که خشونت خودشیفته ای را تجربه کرده اند ، آن را در مطب های درمانگران و مربیان تجربه کرده اند. “

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

دورواسولا پس از خواندن رمانی که این نمایش تلویزیونی بر اساس آن ساخته شده است ، پیش از این از وقایعی که بعداً در تاریخ رخ خواهد داد ، آگاهی داشت و گمان کرد که رفتار حرفه ای گریس ممکن است انتخاب آگاهانه نویسندگان باشد. – اما این امر منعکس کننده فقدان متخصصان بهداشت روان است که نمی خواهند به طور کامل در مورد درد مردم در زندگی واقعی شهادت دهند.

او می گوید: “شما می دانید که این امر چه چیزی را نشان می دهد ، اما برای من جذاب است که یک درمانگر که چمدانی دارد که این درمانگر آنجا می کند روی پایه او بنشیند.” “شاید درمانگرانی که روی پایه های آنها می نشینند کسانی باشند که فکر می کنند چیزی فراتر از همه چیز هستند.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر