[ad_1]

من زاخاری زین هستم ، نویسنده جنسی و مردی با اخلاق (روشی خارق العاده برای گفتن اینکه من با بسیاری از افراد می خوابم و در این مورد بسیار بسیار باز هستم). در طول سال ها ، من سهم خوبی از تجربیات جنسی ، جلسات و خواب با صدها نفر از هر جنس و نژاد داشته ام. بنابراین من یکی دو چیز را در مورد پیمایش در اتاق خواب (و یک سری مکان های دیگر ، TBH) یاد گرفتم. من اینجا هستم تا با س adviceالات عمیق و مفیدی که فقط “برقراری ارتباط با شریک زندگی شما” نیست ، به پرسش ترین پرسش های شما در مورد رابطه جنسی پاسخ دهم ، زیرا شما قبلاً این را می دانید. از من چیزی بپرسید – به معنای واقعی کلمه ، هر چیزی – و من خوشحال خواهم شد که در مورد آن توضیح دهم. برای ارسال سوال برای ستون آینده ، این فرم را پر کنید.

این رونوشت هفته گذشته “Sexplain It Live” است که در تاریخ ضبط شده است سلامت مرداناینستاگرام است. معلم رابطه جنسی و لذت لونا ماتاتاس به من پیوست تا به س ofالات شما در مورد رابطه جنسی و روابط پاسخ دهم.


من و دوست دخترم تقریباً سه سال با هم رابطه داریم اما احساس می کنم تنها چیزی که او می خواهد رابطه جنسی است. اشتباه نکنید: ما وقت باکیفیتی را با هم می گذرانیم ، اما همیشه بدون لباس ، به همین ترتیب پایان می یابد. آیا من اشتباه می کنم که نمی خواهم هر وقت با هم هستیم رابطه برقرار کنم؟ امضا شده: “دوست دختر مونوگ از نظر جنسی آزاد شده اما افسرده است.”

ZZ: اول از همه ، این بدترین نتیجه ای است که من تاکنون شنیده ام. او می توانست کمی خلاقیت بیشتری داشته باشد. به هر حال اولین افکار شما هنگام شنیدن سوال چه بود؟

LM: اولین فکر من این است که فشارهای زیادی در روابط وجود دارد. به خصوص برای مردان یا مردان آلت تناسلی مرد ، همیشه چیزی در مورد اینکه چند بار می خواهید رابطه جنسی داشته باشید ، چه مدت رابطه دارید و چه کسی در حین رابطه جنسی می آید وجود دارد. همه این قوانین در واقع سرگرمی را ناامید کرده و فشار زیادی را ایجاد می کنند. بنابراین این فرد با امتناع طولانی مدت باید به یاد داشته باشد که طبیعی است. من همچنین فکر می کنم راه های مختلفی برای اتصال وجود دارد که لزوماً شامل رابطه جنسی نمی شود ، مانند بوسیدن و نوازش. و اینکه بتوانید بدون داشتن رابطه جنسی از آن لذت ببرید می تواند راهی عالی برای ادویه دار کردن چیزها و تعمیق آن رابطه باشد.

ZZ: من احساس می کنم این ایده ناهماهنگ وجود دارد که مردان همیشه کسانی هستند که خواهان رابطه جنسی هستند و زنان اینگونه نیستند. هنگامی که عدم تمایل به میل جنسی وجود دارد ، این اغلب رخ می دهد. بنابراین این فرد در وضعیت مخالف قرار دارد. و من فکر می کنم برخی عوامل استرس زا و هنجارهای اجتماعی عجیب و غریب وجود دارد که باعث می شود وی به طور بالقوه احساس گناه کند و می گوید: “می دانید ، بیشتر بچه ها خوشحال می شوند اگر دوست دختر آنها بخواهد همیشه رابطه جنسی برقرار کند. من چه مشکلی دارم؟ »و پاسخ این است که شما مشکلی ندارید. زنان به همان اندازه مردان تحریک می شوند ، اما احتمالاً در این مورد کمتر گستاخ هستند ، اگرچه صادقانه ، اما گاهی اوقات به همان گستاخی. پس بیایید فرض کنیم شما مرد هستید و او زن است. فکر می کنم ممکن است کمی استرس بگیرد.

سپس ، داشتن این مکالمه با او ، گفتن جمله ای مانند: “من عاشق رابطه جنسی با شما هستم. این چیزی است که من خیلی آن را دوست دارم ، اما چیزی نیست که من بخواهم همانطور که شما می خواهید انجام دهم. چه راه هایی برای صمیمیت در کنار هم وجود دارد که لزوماً شامل رابطه جنسی نمی شود یا اینکه من وقتی لزوما آنجا نباشم چه راه هایی برای کاهش جنسی وجود دارد؟ “شاید این بدان معناست که شما ویبراتور می گیرید. هنگام استمنا لازم نیست در اتاق باشید.

بگذارید با اسباب بازی های جنسی بهترین زندگی را داشته باشد و از نظر جنسی راضی باشد. به خصوص اگر تقریباً سه سال با هم باشید ، شاید با هم زندگی کنید. و من می دانم که آنچه اتفاق می افتد زمانی است که شما با هم زندگی می کنید ، گاهی اوقات وقتی طرف مقابل در خانه است خودارضایی عجیبی دارید. ما در حال حاضر در COVID اینجا هستیم و شریک زندگی شما همیشه در خانه است. بنابراین ممکن است دیگر خودارضایی نکنند. بنابراین من فکر می کنم توانایی تشویق او برای تأمین نیازهای جنسی خود بدون شما چیز مفیدی است که باید به آن توجه کنید.

ل.م: بله ، من همه این توصیه ها را دوست دارم. و من فکر می کنم بسیاری از مواردی که شما به اشتراک گذاشته اید مربوط به ایده حفظ جنسیت مورد نظر شما در عین احترام گذاشتن به محل زندگی خود و شریک جنسی شما است.

من دو سال است که با دوست دخترم هستم. من یک رابطه باز نمی خواهم ، اما واقعاً می خواهم با دیگران بد بخوابم. چه باید کرد؟ امضا شده: “من بیشتر می خواهم.”

ZZ: من نمی خواهم به عنوان یک اشباع صدا کنم ، اما وقتی این را دیدم ، کمی خندیدم. من دوست دارم ، عزیزم ، شما نمی توانید کیک خود را بردارید و بخورید. اما اولین افکار شما در این مورد چیست؟

LM: راستش من هم همین فکر را کردم. اولین سوال من این بود که “این اشتیاق به خوابیدن با دیگران از کجا ناشی می شود؟” اینکه بدنبال بدن یا تجربه جدیدی هستید اما نمی خواهید در آنچه دارید دخالت کنید؟ آیا موضوع یک خیال خاص است؟ شاید او در روابط موجود به نوعی احساس عدم کفایت یا نارضایتی داشته باشد.

ZZ: بله ، در اینجا دو احتمال وجود دارد. اول ، یا دوباره تأیید کنید و همین حالا با شریک زندگی خود کار کنید تا زندگی جنسی خود را به جایی برسانید که خوشحال باشید. آیا رابطه جنسی برای مدت طولانی بد بوده است و آیا شما به این روال قدیمی رسیده اید؟ آیا به جای انجام “کارهایی که زندگی جنسی شما را خراب می کند” – که مربیان جنسی دوست دارند آن را بگویند ، و رک و پوست کنده ، باید از فرهنگ لغت ما منع شوند – آیا شما کار را برای هیجان انگیز نگه داشتن زندگی جنسی خود انجام داده اید؟

دو سال گذشت یک لول ایجاد خواهد شد. به شکلی که قبلاً نبوده اید احتمالاً کمی بیشتر از دیگران هیجان زده خواهید شد. بنابراین با شریک زندگی خود دوباره درگیر شوید. بگویید ، “سلام ، من می خواهم چیزهای جدیدی را امتحان کنم.” در اینجا شما همه مظنونان معمول را وارد می کنید ، خواه موقعیت های جدید جنسی ، اسباب بازی های جنسی ، اعوجاج ، BDSM یا موارد دیگر باشد.

یا این چیزی است که شما ممکن است این را امتحان کرده باشید و دیگر از رابطه جنسی با شریک زندگی خود لذت نبرید؟ ممکن است مشکلات دیگری با شریک زندگی شما وجود داشته باشد. این بدان معنی است که ممکن است زمان دور شدن از این رابطه فرا رسیده باشد. دشوار است که بدانید در کجای سفر خود قرار دارید ، اما پاسخ این است که یا دوباره درگیر شوید و سعی کنید زندگی جنسی خود را با هم درک کنید ، یا اینکه ادامه دهید.

شریک زندگی من همیشه قبل از اینکه با من قرار بگذارد با مردان واقعاً عضلانی قرار می گذاشت. من بسیار لاغر ، بدون عضله و چربی بدن هستم. او می گوید این مشکلی نیست. او من و بدن من را نیز دوست دارد ، اما وقتی در اینستاگرام او با هم پیمایش می کنیم ، متوجه شده ام که به معنای واقعی کلمه هر شخصی که او را دنبال می کند تشنه و عضلانی است. این همه خوردن اوست و باعث می شود احساس ناامنی کنم. من نگران تبدیل شدن به آن دوست پسر بی بضاعت هستم که دائما به دنبال اعتبار از شریک زندگی من است – هر روز می پرسد ، “آیا مطمئن هستی که به نظر می رسد چنین چیزی خوب نیست؟” اما من مطمئن نیستم که چه کار دیگری می توانم انجام دهم. امضا شده: “ضعیف ، بدون الاغ”.

ل.م: من در مورد اعتماد به نفس جنسی زیاد صحبت می کنم زیرا این چیزی است که همه ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم. همه ما لحظاتی داشته ایم که احساس می کنیم بدن ما به اندازه کافی خوب نیست. بنابراین کاملاً طبیعی است که او بسیاری از این پیام ها را درونی کرده و نمی تواند آنچه را که شریک زندگی اش به او پیشنهاد می دهد از نظر روابط ، رابطه جنسی و سایر شادی های ناشی از جذب شدن به شخصی ، فقط به خاطر آنچه دوست پسر دوست دارد در اینستاگرام. و واقعیت این است که اینستاگرام ، مانند هرجای دیگر ، انواع خاصی از بدن را جشن می گیرد.

بنابراین شما واقعاً باید محتوای خود را برای یافتن رابطه جنسی در بدن هایی که تحریف یا ضعیف نیستند ، تهیه کنید. این داستان بسیار قدرتمند و مخرب است. بنابراین او باید راه هایی برای احساس سکسی پیدا کند. این در مورد پوشیدن لباس زیر زنانه سکسی نیست. این واقعاً در مورد احساس این است که شما به تجربیات جنسی خود تعلق دارید ، اینکه در اینجا چیزی برای ارائه دارید و خوشمزه هستید

و سپس بخشی از تنظیم مشترک وجود دارد. آسیب پذیر بودن در مقابل شریک زندگی خود بی نیاز نیست. نیازی به درخواست اطمینان نیست. “عالی است که بگویید ، می دانی عزیزم ، من می دانم که تو مرا دوست داری و مرا جذاب می بینی ، اما گاهی اوقات غرق نمی شوم.” این اطمینان را از شریک زندگی خود بگیرید.

ZZ: او در اینجا امتیازات خوبی کسب کرد. اولین مورد این است که اینستاگرام نباید “واقعی” باشد به دلیل نداشتن کلمه بهتر. اگر به نمایش من نگاه کنید ، بله ، این مردان بسیار گریزان هستند. اینها بسیاری از زنان با جوانان و حباب های بزرگ هستند. و صادقانه بگویم ، من همان عکسهای مدلینگ را مانند این “مدلها” در اینستاگرام ارسال می کنم. و کارهای من و همه و همه تا آخر فتوشاپ شده است.

من در این فرهنگ وحشتناک شریک هستم ، اما فکر می کنم اذعان به جعلی بودن این موارد و لزوماً انتظارات شخص در زندگی واقعی نمی تواند مفید باشد. این مانند روشی است که هنگام تماشای فیلم های پورنو ایجاد می کنید. این یک خیال است. این واقعی نیست. من از شکل ظاهری این افراد خوشم می آید ، اما آنچه که این افراد به نظر می رسند لازم نیست که هر روز شبیه انسان های واقعی باشد.

و بله ، من فکر می کنم تفاوت زیادی بین نیازمندان و درخواست اطمینان خاطر وجود دارد. شما می بینید که چگونه دوست پسر شما همه این بچه ها را از اینستاگرام به شما منتقل می کند و بگذارید بگوییم او در حالی که به تلفنش نگاه می کند ، در حال آب خوردن است. خوب است که بگویید ، “هی ، می بینم که داری این کار را می کنی. من فقط می خواهم مطمئن شوم که می دانی من اینجا هستم و هنوز هم احساس جذابیت می کنی.” انجام دوره ای این کار بی نیاز نیست. انجام این کار 15 بار در روز نیاز است ، اما این چیزی نیست که شما انجام می دهید.

اوه ، و من فکر می کنم خوب است که بپذیرم دوست پسر شما می تواند مردان شکنجه شده را از دست بدهد. این کاملا خوب است! گاهی اوقات دلتنگ چیزها یا افرادی می شویم که با آنها نیستیم. این بدان معنا نیست که او می خواهد شما را ترک کند. این به این معنی نیست که او از شما جدا خواهد شد و یک مرد شنود شده را پیدا خواهد کرد. این چیزی فراتر از این ایده نیست که شما می توانید سیب و پرتقال را دوست داشته باشید. او در حال حاضر با یک سیب بیرون می آید. او هنوز هم از دیدن پرتقال لذت می برد. بنابراین فکر می کنم خوب است که با خود بگویید ، “هی ، من این را ندارم. کمی از آن دلتنگ می شود و این خوب است. زنده خواهم ماند! این بدان معنا نیست که او مرا ترک خواهد کرد. ”

گفتگوی کامل را اینجا ببینید:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.


این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر