[ad_1]

داستان زیر شامل اسپویلرهای سبک برای ماندالوریایی


 • کمدین بیل بور در هر دو فصل اول و دوم حضور دارد ماندالوریایی به عنوان میفلد ، کماندار پادشاهی مزدور و سابق.
 • غرفه دائماً در هزینه های خود شوخی می کند جنگ ستارگان و جنگ ستارگان طرفداران در طول سال ها.
 • بور از طریق یک دوست مشترک با خالق سریال جان فارو این نقش را بدست آورد.

  طرفداران ماندالوریایی ما نباید در لحظه ای که یک کمدین در کهکشان دوردست و دور ظاهر می شود تعجب کنیم. اما بیل بور – که ظاهر او در اولین فصل از جنگ ستارگان این سریال مدتها آزار دهنده بود – اکنون دوباره در فصل 2 به عنوان مزدوری داغ به نام میفلد ظاهر می شود. و او در کل نمایش به یکی از جالب ترین و ماهرترین شخصیت ها تبدیل شد.

  نقش تکراری Burr نباید برای طرفداران شوک آور باشد سری دیزنی +SNL ستاره هوراتیو سانز ، برایان پوزن ایستاده و افسانه مشترک امی سداریس نیز به صورت دوره ای ظاهر می شود ، اما دیدن آن هنوز هم جالب است. در حالی که او در اولین حضور خود در قسمت بزرگ فصل 1 بیشتر با Mando اختلاف داشت ، قسمت او از فصل 2 بیشتر در شخصیت فرو رفت.

  طرفداران دیدند که میفلد نه تنها یك مزدور سرد ، بلكه مردی با احساس است – و یك تیرانداز بسیار ماهر نیز. اوه ، و او تنها موجود زنده ای است که دین جارین را بدون کلاه ایمنی می بیند – مهم است که ذکر شود ، نه؟

  اما فقط به این دلیل که Burr در اولین اقدام زنده نقش دارد جنگ ستارگان سریال تلویزیونی به معنای طرفدار بودن او نیست (زیرا احتمالاً هنوز این طور نیست). در واقع ، او اغلب سریال و طرفدارانش را مسخره می کند.

  “من وقتی او را دیدم خیلی پیر شده بودم جنگ ستارگانگفت: Burr در ظاهر وحش روزانهاست آخرین خنده پادکست. “هدف بچه ها بود و من داشتم تماشا می کردم اوقات سریع در Ridgemont High تا بیرون بیاد ”

  در سال 2015 ظاهر کانن ، شب قبل از انتشار جنگ ستارگان: نیرو بیدار می شود ، بور گفت که اصل را از دست داده است جنگ ستارگان وقتی اولین بار بیرون آمد ، اما وقتی سالها بعد آن را دیدم (“وقتی من حدود 27 سال داشتم”) ، این یک کتاب “کمک به خود پنیر” است که در فضا با “ماپت ها” تنظیم شده است.

  “چرا مهم است؟” او با شعار از هواداران آن زمان در صف انتظار پرسید. “چرا اینقدر مهم است؟”

  لایحه ماندالوریای مه میفلد

  بار دوباره در نقش میفلد ظاهر می شود ماندالوریایی فصل 2.

  دیزنی

  حتی چهار سال بعد ، بور نقشی اساسی در اولین اقدام در نوع خود داشت جنگ ستارگان یک سریال در نقش یک شخصیت که وقت زیادی را صرف نشان دادن یک انفجار به سمت ماندالوریان پدرو پاسکال می کند. او رهبر یک تیم بزرگتر از مزدوران است و یک توپ فضایی بر روی شانه او نصب شده است. به نظر می رسد که می تواند باشد فقط آنقدر سرد که کسی را متقاعد کند که بلند شود جنگ ستارگان پنکه. یا شاید نه

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.


  خوب ، چگونه آن اتفاق افتاد جنگ ستارگان متنفر است برای پیدا کردن راهی در چنین مشخصات بالا جنگ ستارگان پروژه؟ خوب ، در واقع داستان کاملاً واضح است. آخرین اطلاعات ویژه Burr ، ببر کاغذی (که ماه گذشته در نتفلیکس اولین نمایش خود را نشان داد) ، به کارگردانی مایک بایندر ، دوست مشترک او ماندالوریاییاست جان فاورو در یک زمان ، بور در روز تولد خود به فاروو برخورد کرد و همانطور که بور در مصاحبه ای با او توصیف کرد نمایش آیزن ثروتمند، فارو گفت او نقشی داشت که به نظر او مناسب بود.

  این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  “من به جان برخوردم.” [Favreau] جایی بود و او مانند بود ، سلام ، من این کار را می کنم جنگ ستارگان چیزی ، آیا دوست دارید کاری انجام دهید؟ بور گفتمن همیشه آن را مسخره می کردم.به نظر می رسید بور از پیوستن اپتیك خود نگران است جنگ ستارگان این پروژه تا حدودی ناموفق به نظر می رسید ، اما فارو آن را متفاوت دید. فکر می کنم خنده دار باشد من فکر می کنم اگر به این کار بپردازید طرفداران شما واقعیت را پیدا می کنند. ” او به یاد آورد Favreau. “سپس وارد آنجا شدم و آنها مانند ماکارونی برای یک وسترن از او عکس گرفتند. و من بلافاصله چنان ناراحت شدم که بخشی از آن بودم.”

  همانطور که بور توضیح داد آخرین خنده پادکست ، همسرش نیا هیل او را متقاعد کرد که از این فرصت استفاده کند. او می گوید: “او بهترین مشاوره شغلی را می دهد.” “نه اینکه به جان فاورو نه بگویم.” [who also directed Iron Man and The Lion King]. من کاری برای او ندارم ، می گویم بله. ”

  این حتی اولین برس بور با یک تلویزیون معتبر و تاریک نیست – شاید نقش تکرار شونده او را در خاطر بسپارید در کفش شیطان به عنوان یکی از فیکس کننده های سائول گودمن ، کوبی. او در طول 5 سریال در طول این نمایش ظاهر می شود ، که معمولاً در ارعاب قدیمی یا کارهای کثیف جنایتکارانه دیگری نقش دارد. دقیقاً کمدی ساختگی ای نیست که ممکن است طرفدارانش به آن عادت کرده باشند.

  این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  اما اکنون ، با Burr ماندالوریایی شخصیت ثابت و به ظاهر متراکم تر تا فصل ، کمدین ممکن است فقط در اطراف ظاهر شود. جهنم ، شما هرگز نمی دانید – شاید مایفلد دیر یا زود می توانست سری دیزنی + خود را داشته باشد.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر