[ad_1]

آزمون COVID-19. از نظر تئوری ، این یک راه حل ساده است. شما می روید و یک آزمایش می گیرید – ترجیحاً آزمایش PCR (سواب بینی که در مطب پزشک / اورژانس انجام می دهید) ، که دقیق ترین آزمایش است. منفی برمی گردد. دوستان شما نیز همین کار را می کنند پوفتمام نگرانی های شما درباره COVID-19 از بین می رود. اکنون می توانید در معاشرت و تفریح ​​با این گروه احساس راحتی کنید. عالی.

جز این که به این روش کار نمی کند.

مشترک شدن در سلامت مردان mvp

مطالب اختصاصی را از دست ندهید. همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید!

.

همانطور که COVID-19 منفی همراه با چندین هشدار است. چارلز بیلی ، MD ، مدیر پزشکی در بیمارستان سنت جوزف و بیمارستان ماموریت در اورنج کانتی ، کالیفرنیا ، آزمایش COVID-19 را به عنوان یک “عکس منسوخ” تصور کنید. به طور کلی ، می گوید این نشان دهنده این است که “آیا شما COVID-19 چند روز یا بیشتر قبل از تاریخ آزمون داشته اید.” بنابراین ، در تئوری ، می توانید آزمایش منفی را در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه – بعد از اینکه شما ندانسته جمعه قبلی مواجه شدید – و او می گوید تا جمعه یا شنبه بعد مسری باشد. دکتر شروتی گوهیل ، دکتر ، پزشک ، مدیر پزشکی در اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت ها ، بیماری های عفونی در کالیفرنیا می گوید ، شما حتی می توانید “پس از چند ساعت ویروس را پناه دهید و بیمار شوید”. دانشگاه ، دانشکده پزشکی ایروین. این بدان معناست که اگر شما قصد سرگرم شدن و شکستن ماسک گذاری و توصیه های فاصله اجتماعی را دارید ، هنوز این احتمال وجود دارد که افراد را آلوده کرده و افراد نیز شما را آلوده کنند.

و واقعیت باقی مانده است ، ما هرگز نمی دانیم که کسی چه موقع مثبت می شود ، دکتر کارن جوبانیک ، استادیار گروه پزشکی اورژانس در دانشگاه ییل ، ​​با اشاره به اینکه روز اولین آزمونها مثبت بودند ، طبق تعریف آنها روز قبل منفی بودند.

سایر موارد دشوار برای آزمایش

شما باید زمان مناسب را تنظیم کنید

در مورد آزمایش ، دکتر هولیتا میر ، متخصص داخلی و بیماری های عفونی و افسر ارشد پزشکی تعاونی مراقبت های عمومی در بوستون ، ماساچوست ، می گوید که اگر فکر می کنید در معرض قرار گرفته اید زمان بهینه برای این کار وجود دارد: 7 یا 8. بنابراین ، “چند روز اول پس از مواجهه ، ممکن است ویروس کافی در نازوفارنکس وجود نداشته باشد ، بنابراین اگر خیلی زود آزمایش کنید ممکن است آزمایش منفی باشد.” “روز 7 یا 8 به شما امکان می دهد حداکثر شانس را داشته باشید تا از مثبت یا منفی بودن آزمایش مطمئن شوید.”

در مورد همگام سازی موارد بیشتری وجود دارد که باید در نظر گرفت. “سینتیک ویروسی [how the viral load changes] نشان می دهد که ویروس می تواند در طی چند ساعت از غیرقابل شناسایی به 10،000،000 یا بیشتر برسد. ” “اگر چنین شخصی که در معرض COVID-19 قرار گرفته و COVID-19 را تهیه می کند ، یک روز قبل تست منفی داشته باشد و به مهمانی برود ، می تواند آن را به افراد بسیار مستعد گسترش دهد.”

آزمایش منفی به این معنی نیست که نمی توانید ویروس را گسترش دهید

یک بار دیگر ، آزمایش منفی به این معنی نیست که فردی کاملاً آلوده و مسری نیست. دکتر میر می گوید ، عدم وجود قرنطینه به مدت 14 روز ، که نشان می دهد داده ها می توانند ویروس را پاک کنند ، چه علائمی داشته باشید و چه نداشته باشید ، همیشه یک پنجره عدم قطعیت خواهد داشت.

آزمایشات هنوز هم مفید هستند

این به هیچ وجه سیگنالی برای توقف آزمایش نیست. آزمایش ها بخش مهمی از چرخه هستند ، به ویژه در هنگام بحران سلامتی. دکتر میر توضیح می دهد که آزمایش COVID-19 باید اقدامی اضافی باشد که برای محافظت از خود انجام می دهید ، خصوصاً اگر اصرار دارید در گروه جمع شوید.

وی با تأکید بر اینکه آزمایش به این معنی نیست که COVID-19 در این هفته یا این ماه ندارید ، می گوید: “این آزمایش بخشی از روشی است که برای تعاملات اجتماعی آماده می شوید.” این بدان معنی است که شما صبح پنجشنبه ساعت 10 COVID-19 ندارید.

وی می گوید: تست منفی همچنین جایگزین اقدامات احتیاطی آزمایش شده ای که طی هشت ماه گذشته انجام داده ایم ، نمی شود که شامل پوشیدن ماسک ، شستن مرتب دستان و فاصله گرفتن از اجتماع است. این مجوز احزاب نیست. دوستان با احتیاط پیش بروید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر