چرا بابا فت فقط ماندالوریایی را نکشت و ادامه داد


وقتی کارت عنوان برای فصل 2 ، قسمت 6 از ماندالوریایی روی صفحه ظاهر شد و ما یاد گرفتیم که این قسمت “تراژدی” نام دارد ، مشخص شد که ماجراجویی این هفته بازی را تغییر خواهد داد. و گرچه فراوان بود ، از فتح گروگو تا بازگشت طولانی مدت انتظار باب فت ، فاجعه عنوانی شامل مرگ دین جارین نبود … گرچه خیلی راحت بود.

هنگامی که Boba Fett (Temuera Morrison) در Typhon ظاهر شد ، همراه با حرامزن فاحش Fenek Shend (مینگ-نا ون) ، این چیزی را تایید کرد که طرفداران از زمان آغاز فصل به طور گسترده اعتقاد داشتند: مردی که از دور در Tatooine ماندالوریایی را تماشا می کرد ، شکارچی فضل از اصل جنگ ستارگان سه گانه و همانطور که ماندالوری ها این کار را نمی کردند ، فت می خواست زره خود را برگرداند.

فت در ازای امنیت Baby Yoda – با عرض پوزش ، منظور ما Grogu است – برای بازگرداندن زره پوش خود با Mano قرارداد بست و این بدان معنا بود که در پایان قسمت ، دو ماندالوریایی برای نجات او از چنگال امپراتوری با هم متحد شدند. اما برخی از بینندگان اکنون از خود می پرسند که چرا فت فقط از ماندو بیرون نیامده و زره را از خود Razor Crest نگرفته است؟ از این گذشته ، این یکی از افسانه ای ترین شخصیت های کهکشان است و درصورتی که کسی فراموش کرده باشد ، هنگامی که فت توسط برخی از طوفان های طوفانی شیاطین را شکست داد ، سریع به آنها یادآوری می شد.

حتما بخوانید:
50 بازیگر مارول در اولین نقش های اصلی خود چه شکلی بودند

البته ، منطقی ترین پاسخ این است: نویسندگان شخصیت عنوان نمایش را نمی کشند مگر اینکه واقعاً برنامه های تکان دهنده ای برای ساخت Fet به ماندالوریایی جدیدی داشته باشند که هر هفته از یک سیاره به سیاره دیگر دنبال می کنیم. توضیح دیگر این است که دیدن اینکه این دو شکارچی فضل اتحادی تشکیل می دهند ، کلاسیک و جدید را ایجاد می کند ، واقعاً جالب است جنگ ستارگان با یکدیگر.

اما تصمیم برای انجام کاری صادقانه تر نیز می تواند در شخصیت او صحبت کند. یک ویدیوی جدید در کانال YouTube Geetsly به رمز اخلاقی باب فت می پردازد ، که به نظر می رسد بسیار پیچیده تر از چیزی است که شما از یک مزدور بین ستاره ای انتظار دارید و ایده ای از اینکه چرا او اکنون در جستجوی Mando به او کمک می کند ارائه می دهد:

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma