این نوع روغن که ازموادنفتی پالایش وگرفته شده است استفاده فراوانی درسیستمهای هیدرولیک امروزی دارد رنگ آن تقریباً قرمز است وبه نسبت فشاری که تحمل می کند درجه های مختلفی دارد . انواع قطعات هیدرولیکی قطعات و ابزار و دستگاهایی که با فشار روغن کار می کنند. پیستون های سیلندر و دیواره های داخلی آن در این جک پولیش گردیده است که مانع از سائیدگی می گردد و موجب می گردد این محصول دارای طول عمر بالایی باشد. در این زمان پمپ می تواند فعالیت خود را قطع نماید و هنگامی که کاری لازم نیست صورت گیرد، شیر در حالت خلاص (در مرکز شیر که بسته است) قرار می گیرد و همزمان با انسداد مسیر روغن، فعالیت پمپ توقف پیدا می کند.

جعبه دنده در این نوع سیستم مانند جعبه دندههای مکانیکی است و در آنها یک سیلندر فلزی نقش پوسته جعبه دنده را بازی میکند. برای خروجی فشار پایین با جریان بالاتر بهتر عمل میکنند و کار آیی بالاتری نسبت به پمپهای دنده دارند. از نظر مکانیزمی پمپ های هیدرولیکی با تنوع زیادی و در انواع فراوانی وجود دارد؛ از جمله این پمپ ها، مارپیچ، پره ای، دنده ای و … در انواع محبوب پمپهای هیدرولیکی، پمپ هیدرولیک پیستونی از همه گرانتر و پمپ هیدرولیک دندهای از همه ارزانتر است و این امر بیشتر در پیچیدگی عملکرد آنها است. میزان تغییرات احتمالی در فشار سیستم به عنوان پارامتر دیگری است که باید در فشار تنظیم شیر اطمینان در نظر گرفته شود تااز بازشدن بیمورد شیر جلوگیری بعمل اید.درصورت نادیده انگاشتن این مورد ، شیر اطمینان دربسیاری از موارد در حالت نزدیک به بسته کار خواهد نمودکه به این پدیده Simmering گفته می شود.این حالت در نتیجه نزدیک بودن بیش از اندازه فشار سیستم به نقطه تنظیم روی میدهد وعلاوه بر ایجادسروصدا ومسائل جانبی ، باعث ایجاد صدمه به قسمتهای داخلی شیر ودرنتیجه نشت دائمی آن خواهد شد.

در حال حاضر ، بخشی از دیوار و سایر ساختمان ها بازسازی شده است و هرم که سن آن به 4700 سال نزدیک می شود ، به خوبی حفظ شده است. اگر از روغن هیدرولیک را به موقع عوض نکنیم و یا از روغن هیدرولیک مرغوب و مناسب استفاده نکنیم احتمال خراب شدن پمپ هیدرولیک، کاسه نمدهای شیر هیدرولیک و جک دو طرفه هیدرولیک وجود دارد.اگر این قطعات خراب شوند روغن آنها نشت می کند و سطح روغن هیدرولیک در مخزن پایین می شیر هیدرولیک 4/2 آید. کنترل الکترونیکی زانتیا که به آن هیدرواکتیو می گویند به سیستم اجازه می دهد که مکانیزم تعلیق آن براي جذب ضربات متناسب با وضعیت ناهمواری جاده تغییر کند در اکسل های بکار گرفته شده در این خودروها بجز انباره های بالای جکها یک انباره در مرکز اکسل نصب شده است و با وصل شدن و یا قطع شدن ارتباط این انباره به مدار تعلیق هیدرولیکی ماشین میزان نرمی و یا سفتی حرکتهای بدنه تغییر می کند برای این منظور با قرار دادن تعدادی سنسور شرایط مختلف رانندگی مانند سرعت ماشین، سرعت و میزان فرمانگیری، نوسانات مربوط به جاده، شتابگیری و یا توقف را دریافت و به کامپیوتر دستگاه ارسال می کنند و بعد از پردازش داده های ورودی سیگنال ارسالی از کامپیوتر به شیر برقی تعبیه شده در مدار هیدرولیک ارسال می شود و از طریق این شیر رگلاتورهای کنترل نرمی (stiffness regulator) مقدار دهانه اورفیس بین جکهای دو طرف اکسل و انباره مرکزی را تغییر می دهند، در نتیجه مقدار و سرعت تبادل روغن بین جکها و انباره تغییر کرده و به این ترتیب شدت نوسانات جک ها متناسب با شرایط جاده تنظیم می گردد.

سیلندر هایی با بازگشت فنری در کاربردهایی مورد استفاده قرار می گیرند که در آن نیروی بازگردانده خارجی وجود ندارد. قیمت پمپهای هیدرولیکی با توجه به این موارد میتواند در دسته مقرونبهصرفه و یا گرانقیمت قرار بگیرد. این سوپاپ از روتور داخلی، روتور خارجی، فنر پیچشی و کانالهای روغن تشکیل شده است. عدم اطلاع از نحوه کارکرد این قطعه هنگام خرابی آن، ممکن است باعث شود، بر حسب اشتباه مکانیک در تشخیص عیب این قطعه در خودرو، شما نا آگاهانه هزینه خرید کمپرسور یا پمپ هیدرولیک یا هرزگردها را بپردازید. ظرف را با یک پارچه کتانی بپوشانید. برابر است با تغییر حرکت در بدن ، که توسط نیروی معین در یک بازه زمانی معین اعمال شده است. دور از واقعیت نیست اگر اذعان کنیم که سیستم هیدرولیک فرمان، یک نیروی کمکی برای نرم تر و بهتر چرخاندن و فرمان پذیری راحت تر فرمان خودروی شما است. ساده ترین بالابر متحرک با مکانیزم مفصلی است که بازوها به صورت مفصل مانند با نیروی هیدرولیک حرکت می کنند.

ایندکسر