[ad_1]

 • ولفگانگ ، پسر ادی ون هالن ، در مصاحبه ای جدید با هاوارد استرن درباره نبرد سرطان پدرش فاش کرد.
 • ولفگانگ گفت که پدرش در سال 2017 به مرحله 4 سرطان ریه مبتلا شده است و فقط چند هفته از زندگی پزشکان وی گذشته است.
 • ادی تحت معالجه سرطان در آلمان قرار گرفت و زندگی وی را برای سه سال دیگر ادامه داد تا زمان مرگ گیتاریست افسانه ای در 6 اکتبر 2020. او 65 ساله بود.

  ادی ون هالن در اوایل ماه اکتبر پس از نبرد طولانی با سرطان درگذشت ، اما نزدیکان وی همچنان به احترام به زندگی گیتاریست برجسته ادامه می دهند. وان هالن ، پسر ادی ولفگانگ ، در مصاحبه جدید با هاوارد استرن در نمایش خود SiriusXM ، در مورد مرگ پدرش و نحوه کنار آمدن او توضیح داد.

  در ابتدا ادی قبل از انتقال به مری مبتلا به سرطان زبان شد. در مصاحبه ای از سال 2015 تابلو تبلیغاتی، او این نظریه را مطرح كرد كه این به دلیل انتخاب فلزهایی است كه در دهانش نگه داشته است ، اما گیتاریست نیز در سن جوانی به شدت سیگار می كشید. در آن زمان ، وی گفت كه ریه هایش تمیز است ، اما سرانجام سرطان ریه تشخیص داده شد.

  ولفگانگ به استرن گفت: “بالاخره سال 2017 مانند آغاز همه چیز بود.” “در پایان سال 2017 ، او به مرحله چهار سرطان ریه مبتلا شد و پزشکان مانند” شما شش هفته وقت دارید “.

  اما ادی برای معالجه به آلمان سفر می کند و این باعث طولانی شدن عمر گیتاریست می شود. ولفگانگ گفت: “آنها هر كاری انجام دهند ، شگفت آور است زیرا من سه سال دیگر با او دارم.” “این واقعی بود و همه ما از این موضوع بسیار هیجان زده بودیم.”

  “اوایل سال 2019 اوضاع بسیار بدتر شد. او یک موتورسیکلت تصادف کرد و تومور مغزی داشت. ” “ما از او مراقبت کردیم ، او این روش دیوانه وار را انجام داد – رادیوتراپی چاقوی گاما – و حال او خوب بود. اما با گذشت زمان ، مرتب و مرتب شد. او فقط هرگز تسلیم نمی شود. “

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  پس از مرگ ادی در ماه اکتبر ، ولفگانگ می گوید این “وحشتناک” است و از دست دادن “همیشه صدمه خواهد دید”.

  وی به استرن گفت: “بعضی روزها از روزهای دیگر بهتر است.” “این درد هنوز وجود دارد ، اما شما به نوعی می فهمید که چگونه می توانید با گذشت زمان کمی بهتر آن را کنترل کنید.”

  ولفگانگ حتی فعالیت موسیقی انفرادی خود را ادامه داد تا وقتی که واقعاً بیمار شد در کنار پدر بود. “من در پایان سال 2018 تمرین کردم ، اما اتفاقاتی افتاد و مانند این است که” آیا می خواهم برای یک سیکل 18 ماهه به تور بروم یا می خواهم با پدرم باشم؟ ” وی گفت: “و من فکر می کنم که انتخاب درستی انجام داده ام.” “مردم نمی دانند که هر کس در هر زمان چه چیزی را تجربه می کند.”

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  ولفگانگ همچنین آهنگ جدیدی به نام “فاصله” را منتشر کرد که ادای احترامی به پدرش است. آنها همیشه با موسیقی همراه بوده اند ، که به نظر او این یک نعمت و نفرین است. وی گفت: “ما چنین رابطه صمیمانه ای داشتیم و در حال حاضر ، برای بقیه زندگی ام ، هیچ راهی وجود ندارد كه بتوانم در مورد او فكر كنم ، هر كاری كه می كنم ، این خوب است ، اما این امر درد بسیاری نیز به همراه دارد.”

  ولفگانگ شایعات مبنی بر جایگزینی پدرش به عنوان گیتاریست در Van Halen را تکذیب کرد ، اما گفت که ادی پیش از مرگ موسیقی جدیدی را ضبط کرده است. خانواده آنها قصد دارند سرانجام در زمان مناسب آن را آزاد کنند. وی گفت: “زمان برای گذراندن زمان وجود خواهد داشت ، اکنون فقط درست نیست.” “سخنان من را علامت گذاری کنید – زمانی که ما آن را مرور کنیم زمان فرا خواهد رسید.”

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر