[ad_1]

 • پسر ها اریک کریپک ، نمایشگر و آنتونی استار ، ستاره ، در حمایت از دونالد ترامپ به تصاویر افرادی که با لباس هوملندر در Million MAGA March در واشنگتن حمایت کردند ، پاسخ دادند.
 • شخصیت هوملندر ، یک چرخش هجوآمیز از سوپرمن ، یک قاتل و متجاوز به عنف است – یکی از مجنون ترین شرور تلویزیون.
 • استار در توئیت خود نوشت که این هنر احمق های نادان است.

  بیایید یک چیز در مورد سری Amazon Prime Video بدانیم پسر ها: Homelander ، شرور سریال و سوپرمن ، شرور است. آنها صحبت می کردند واقعاً شیطانی مانند ، جامعه شناختی قاتل و متجاوز شیطانی بنابراین ، هنگامی که این موضوع را فهمیدیم ، بیایید در مورد چگونگی مشاهده دو نفر از افراد دیده شده در یک cosplay مانند Homelander در MAGON MAGA مارس هفته گذشته در واشنگتن دی سی صحبت کنیم. در تصویری که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است ، شخصی با لباس هوملندر (با صورت بریده شده از دونالد ترامپ) وجود دارد ، شخصی با صورت بریده شده از جو بایدن وانمود می کند که دستگیر شده است.

  “هوم … آیا آنها در واقع نمایش را تماشا می کنند؟” اریک کریپک ، رهبر پسر ها نوشت.

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  آنتونی استار ، بازیگر هوملندر ، از توییتر کریپک با پاسخ خود نقل می کند: “هنر احمق های نادان”

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  سلامتی mvp برای آقایان پیشنهاد می شود

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین استفاده را ببرید.

  سلامت مردان

  پسر ها با یک داستان و هجو هیجان انگیز از مجموعه فیلم Superhero تا لبه پر شده است ، اما همچنین او به هیچ وجه از لحظه سیاسی پرهیز نکرد. در حقیقت ، برخی از بهترین نوشته های هجوآمیز در نمایش ، به روش سوزاندن پایه ها دیده می شود. در حالی که قهرمان فیلم Homelander معتقد است او یک نوع سوپرمن سالم و کاملا آمریکایی است ، فصل 2 شخصیت اصلی خود را می بیند – اکنون یک قاتل و متجاوز – تمایلات ملی گرایانه سفید را برانگیخته و عاشق زنی می شود که یک نازی واقعی است (سوپی به نام Stormfront ، با بازی زیبایی). از Aya Cash).

  Homelander شخصیتی جالب توجه در جهان است پسر ها، بیشتر این به دلیل هدف عالی ستاره است. در حالی که او است همه آن چیزهایی که گفتیم او بوده است – یک تجاوزگر شیطانی ، سوسیوپاتیک ، قاتل و نژادپرست – مردم از این موضوع اطلاع ندارند. و این خودشیفتگی اوست. Homelander در یک آزمایشگاه ساخته شد ، بدون خانواده بزرگ شد و در نتیجه به شدت به ستایش مخاطب احتیاج دارد ، که اکثر آنها در این مجموعه هنوز او را به عنوان سوپرمن می بینند – یک قهرمان آمریکایی. او آنقدر به این پرستش احتیاج دارد که تهدید به از بین بردن شهرت عمومی او ممکن است بهترین ضدحمله برای شخصیت های نمایش در برابر ابرقدرت ، توانایی پرواز و بینایی کشنده اش باشد.

  پسر ها قبلاً برای فصل 3 تمدید شده است ، که کارل اوربان در مورد آن صحبت کرد سلامت مردان انتظار می رود فیلمبرداری در اوایل سال 2021 آغاز شود. آمازون پرایم همچنین تولید این فیلم را آغاز کرده است پسر ها جدایی ، که در Supes در دانشگاه تمرکز خواهد کرد.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر