[ad_1]

دکتر مایک هانسن یک متخصص پزشکی ریوی است که با ساخت فیلم هایی در یوتیوب ، اطلاعات غلط در طی همه گیری را از بین می برد. اکنون که واکسن COfID-19 Pfizer در بین خطرناکترین جمعیت شناسی مردم در حال انتشار است ، هانسن ، کارمند بهداشت خط اول ، اولین واکسیناسیون خود را دریافت کرده است. آخرین ویدئوی وی دقیقاً احساسات فرآیند و انتظارات مردم را توضیح می دهد.

وی می گوید: “اساساً احساس می کردم یک تزریق دیگر برای آنفولانزا است.” “من اندکی درد در دست داشتم و بس. در واقع بهتر از حدود 12 ساعت پیش است ، وقتی که بدترین و وقتی که بدترین بود ، حتی آنقدرها هم بد نبود. به طور کلی ، همه چیز خوب پیش می رفت و من دوز دوم را دقیقاً سه هفته پس از دریافت اولین دوز دریافت می کنم. “

هانسن معتقد است تأمین اعتماد به نفس در زمانی مهم است كه بعضی از افراد هنوز درباره واكسن و تأثیراتی كه می تواند بر بدن آنها داشته باشد مطمئن نیستند. وی گفت: اگرچه برخی از افراد در صورت پاسخ سیستم ایمنی بدن به واکسن ممکن است علائمی را تجربه کنند ، اما این اتفاق با دوز دوم بسیار بیشتر از دوز اول و فقط در افراد جوان است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

وی همچنین به مورد خاص یک کارگر بهداشت در آلاسکا اشاره کرد که پس از واکنش آلرژیک به واکسن اخباری را منتشر کرد و تأکید کرد که اکنون وضعیت خوبی دارد. وی می گوید: “وقتی به شخصی که دارای واکنش آلرژیک است فکر می کنم ، مانند یک دکتر مراقبت ویژه ، اولین چیزی که من را نگران می کند این است که آیا این یک واکنش آنافیلاکتیک است ، آیا تورم مجاری تنفسی داریم یا خیر.” “این حتی در مورد آنچه برای او اتفاق افتاده است نیست.”

به گفته هانسن ، فقط یک گروه از افراد در ایالات متحده وجود دارد که فکر می کند نیازی به واکسیناسیون نیست و این افرادی هستند که نسبت به هر یک از اجزای واکسن Pfizer واکنش آلرژیک داشته اند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و مطالب مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر