پدرو پاسکال ، ستاره ماندالوریایی ، منکر این است که می خواهد دیگر کلاه ایمنی خود را از آن جدا کند


ماندالوریایی به دنبال اسپویلرها برای فصل آخر قسمت 2.

ماندالوریایی ستاره پدرو پاسکال صحبت هایی را که می خواهد کلاه ایمنی خود را در فصول آینده سریال + دیزنی بیشتر کند ، روشن کرد.

شخصیت عنوان بازیگر دین جارین در آخرین قسمت از نمایش “مومن” فقط برای دومین بار چهره خود را نشان داد – که با اعتقاد قهرمان در حفظ زره پوش خود مغایرت دارد.

از طریق پیوند ویدیویی در ظاهر می شود یک نمایش شب گذشته (15 دسامبر) ، پاسکال شایعاتی مبنی بر اینکه می خواست در قسمت های بعدی کلاه ایمنی خود را بردارد را تکذیب کرد و خاطرنشان کرد که هنگام نوبت نمایش چهره همه آنها در یک صفحه هستند.

وی پاسخ داد: “این واقعاً درست نیست.” “این یک روش واقعا عالی برای روایت یک داستان است.

“همیشه یک باور کاملاً واضح نسبت به ماهیت و روند کار روی کل مسئله وجود داشته است ، همه ما با آن در یک صفحه بوده ایم. بنابراین آنچه که من می خواهم این است که آنها بهترین نمایش ممکن را انجام دهند ، اما آنها این کار را می کنند به انجام رساندن. “

متصل: ماندالوریایی مرجع فصل 2 برای جادوهای darth vader برای yoda کودک

با دیگران ماندالوریایی اخبار ، دیزنی تایید کرد که فصل سوم این موفقیت است جنگ ستارگان اولین بار در دسامبر 2021 ارائه می شود.

خانه موش همچنین تعدادی از پروژه های جدید را که در یک کهکشان دور و دور تنظیم شده اند ، از جمله نشان داد ماندالوریایی پخش انفرادی تکاورهای جمهوری جدید و آسوکا.

ماندالوریایی فصل 1 و فصل 2 اکنون در حال پخش هستند دیزنی +، با قسمت های جدید هفتگی.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

حتما بخوانید:
بهترین کولر گازی در بانه چه مدلی است؟


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma