[ad_1]

با فینال فصل 2 از ماندالوریایی تقریباً برای ما تعجب آور نیست که حدس و گمان طرفداران تقریباً به تب رسیده است. این فصل چگونه به پایان می رسد و در طول مسیر چه اطلاعات جدیدی یاد خواهیم گرفت؟ و چگونه رویدادهای قبلی با نگاهی متفاوت پردازش می شوند؟

در آستانه فینال ، نظریه جنگ ستارگان YouTuber– چه کسی فیلم های جدید و احتکاری ایجاد می کند هر روز“او می خواهد ما به فکر گروگو ، معروف به کودک ، یا معروف به کودک یودا باشیم.” همانطور که احتمالاً به یاد دارید ، در مورد گذشته او یک رمز و راز وجود داشت. او در معبد جدی ، جایی که بسیاری از استادان او را آموزش می دادند ، بزرگ شد. به گفته آسوکا ، شخصی گروگ را از معبد برد و سپس حافظه اش تاریک شد.

این نمایش دقیقاً اتفاقات رخ داده در مورد گروگو را فاش نکرد اما تئوری جنگ ستارگان ایده هایی دارد. ممکن است YouTuber پیشنهاد می دهدكه كودك توسط لرد پالپاتین تاریك معروف به دارت سیدیوس ربوده نشده است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP برای بهترین در ویژگی های منحصر به فرد و نکات آموزش.

سلامت مردان

البته ، در جهان جنگ ستارگان ، به راحتی می توان تصور کرد که پالپاتین شخصیتی پنهان در پشت وقایع است ، و آنها را به سود خود دستکاری می کند. مرگ او در پایان سال بازگشت جدی ، به دنبال او واقعاً هرگز قیامت را توضیح نداد و ظاهر در ظهور Skywalker تأکید کرد که چیزهای زیادی وجود دارد که ما درباره او یا برنامه های او نمی دانیم.

این فیلم نحوه پالپاتین را بیان می کند میتوانست بر اساس آنچه که ما درباره وقایع نگاری جنگ ستارگان می دانیم ، گروگ را به سرقت برده اند. و کاملا غیرقابل تصور نیست ؛ در آنچه می دانیم اتفاق افتاده است ، مکانی وجود دارد. اما حداقل فعلاً باید منتظر ماند و دید که چگونه ماندالوریایی آدم ربایی گروگ را توضیح می دهد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر