[ad_1]

آیا فقط ما هستیم یا درختان کریسمس هر ساله گران می شوند؟ پرداخت سه رقمی ، ویژگی های بزرگتر و بیشتر آسان است. به همین دلیل ما از دیدن اینکه مارک Walmart Holiday Time یک درخت بزرگ و ارزان قیمت را به فروش می رساند متعجب شدیم که مردم نمی توانند جلوی آن را بگیرند.

این درخت مصنوعی 6 فوت ارتفاع دارد و با توجه به اینکه ، فقط 22 دلار قیمت دارد. طبیعی است که برای کالایی که فکر می کنید باید بالاتر باشد ، قیمت فوق العاده کم مشاهده کنید و هنگام خرید مراقب باشید. با این حال ، این درخت مشتریان را در سمت چپ و راست خوشحال می کند. در وب سایت Walmart ، او از بیش از 150 رتبه بندی به طور متوسط ​​4.4 از 5 ستاره را دارد.

درخت کریسمس مصنوعی 6 فوت

walmart.com

در توضیحات آمده است: “این درخت زیبا 378 شاخه را از قبل با شاخه های لولایی چسبیده است تا تنظیم را حتی آسان تر کند.” “بالای درخت با یک شاخه بسیار قوی ساخته شده است تا ستاره شما را آویزان کند. همچنین دارای یک پایه محکم درخت است ، که اطمینان حاصل می کند این درخت در کریسمس برای درختان شما ایمن خواهد بود. “

به گفته بازرسان ، این درخت در سه بخش موجود است و شما فقط باید سعی کنید هر شاخه را باد کنید تا واقعا زنده شود. درصورتی که به آن اشاره کافی نکرده باشیم ، پایه مصنوعی ، چوب روشن نشده و کاج وسلی برای سفارش آنلاین با 22 دلار در دسترس است. این ممکن است بهترین معامله سال باشد.

“من فقط از پایین به بالا کار کردم ، هر شاخه را تکان دادم ، سپس درخت را کار کردم. خیلی راحت و بدون شکاف های بیرون زده یا شاخه های بلند تشکیل می شود. یک خریدار نوشت: “نصب آن بسیار آسان بود و شاخه ها به راحتی متورم می شدند و حتی یک درخت کاملاً زیبا ایجاد می کردند.” مردم همچنین متذکر می شوند که این یک گزینه عالی برای خانه ها و آپارتمان های کوچکتر است که مکان مورد نظر است.

حتی اگر قبلاً یک درخت کریسمس داشته باشید ، ممکن است فکر کرده باشید که یک درخت دوم را در اتاق دیگری قرار دهید. چه کسی می گوید ما باید خود را به یک درخت محدود کنیم؟ و این نسخه مناسب کیف پول انتخاب خوبی است.

بیشتر بخوانید:

شما می توانید درخت کریسمس 2 فوتی خود چارلی براون را تهیه کنید

این درختان کریسمس آبدار جلوه ای سبز به دکوراسیون شما می بخشند

تاجر جو یک درخت کریسمس با الهام از گرینچ دارد که دارای تزئینی است

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر