[ad_1]

شان در طی دو سالی که از پایان فوتبال خود گذشته است ، به دلیل “ارتباط سمی” با غذا از 330 پوند به 384 پوند در بدترین حالت رسیده است. او می گوید: “من هرگز به استخر نرفته ام ، هرگز پیراهنم را در نیاوردم.” “من حتی هیچ عکسی نگرفتم.”

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

اما تا زمانی که مشکل جدی ریفلاکس اسید باعث شد او به طور جدی در مورد سلامتی خود فکر کند ، تصمیم گرفت که او نیاز به ایجاد برخی تغییرات دارد. شان در گفتگو با تناسب اندام YouTuber ، رابرت گلاور ، معروف به بریکس فیتنس ، توضیح می دهد که چگونه در آغاز سفر کاهش وزن ، اولین کاری که انجام داد اصلاح تفکر بود.

او می گوید: “من قبلا سعی کردم وزن کم کنم و ذهنم درست نبود ، همه جا بود.” “شما باید خودتان را دستکاری کنید.”

یکی از “هک های ذهنی” که او برای انگیزه دادن در مراحل اولیه کاهش وزن استفاده می کند ، هدایت تمایل خود به اثبات اشتباه بودن افراد در آموزش است: او عملکرد هر کس را که تا به حال شک کرده است توصیف می کند او ، “آنجا روی نیمکت نشسته” و در حال تماشای ورزش در اتاق نشیمن خود ، که در حین قرنطینه به ورزشگاه خانگی تبدیل شد.

توصیه ساده دیگری که شان توصیه می کند برای وی تفاوت عمده ای ایجاد کرده این است که فقط برنامه ریزی کند و منظم شود تا بتوانید بدون حواس پرتی تمرکز کنید: ، لباس ها ، تمرین ، فیلم هایی که می خواستم تماشا کنم ، آب من ، رژیم غذایی من بعد از تمرین. ”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

برای پایدار نگه داشتن این تغییرات شیوه زندگی ، شان سعی کرد در رژیم خود خیلی محدود کننده نباشد و گزینه های سالم تری برای غذاهای مورد علاقه خود پیدا کند. او می گوید: “من فهمیدم که چگونه می توان سالم غذا خورد و از طعم و مزه دست نمی کشم.” “در ابتدا اصرار کردم ، اما اکنون خودم پیتزا با پپرونی بوقلمون درست می کنم ، من هنوز دسرهای خوشمزه کم قند دارم که دوست دارم.”

از دسامبر 2019 ، شان 125 کیلوگرم وزن کم کرده است. وزن او در حال حاضر 265 پوند است و همچنان اهداف خود را برای تبدیل شدن به یک برازنده دنبال می کند. او می گوید: “این همان چیزی است که برای من مفید است” ، ممکن است برای همه مفید نباشد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir