این سیستم در صورت شناسایی مونوکسید کربن و یا آتش، به گوشی همراه شما اعلان ارسال میکند. به عنوان مثال ، لامپ های هوشمند نه تنها به شما اجازه می دهند تا از راه دور چراغ ها را کنترل کرده یا آنها را برنامه ریزی کنید، بلکه می توانید رنگ روشنایی را نیز تغییر دهید. شرکت هوشمندسازی ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری از جمله مراکزی می باشند که در سال های اخیر و با ورود انواع سنسور و حسگرها به زندگی اهمیت زیادی پیدا کرده اند. هر روز شاهد اخباری از سرقت و آتش سوزی در خانه های مسکونی هستیم. نمونه هایی از وسایل الکتریکی هستند که ما در طول روز بارها از آن ها استفاده می کنیم. براساس مطالب ارائه شده در مقالات یاد شده، خانه هوشمند یک تکنولوژی جدید است که به کاربران کمک می کند تمام تجهیزات روشنایی و الکتریکی خانه، ویلا یا محل کارشان را از طریق نرم افزار کاربردی تلفن همراه کنترل کنند. بخش های اصلی خانه یا محل کار که کنترل آن ها توسط سیستم خانه هوشمند می تواند تجربه لذت بخشی را برای کاربران ایجاد کند عبارتند از: سیستم روشنایی و وسایل الکتریکی. این سیستم به صدا حساس است (با هر دو Google و یا Alexa) و با استفاده از اپلیکیشن قابل کنترل است؛ به همین دلیل میتواند پیش از اینکه شما به منزل برسید، خانه تان را جارو کند.

کانکس کارگاهی سنگین این سازه همانگونه که در بالا نیز به آن اشاره شد از مصالح باکیفیت و مقاومی ساخته شده و به علت استفاده از آهن آلات سنگین در ساخت آن به کانکس کارگاهی سنگین نامیده می شود.برای کارگاه های عمرانی بلند مدت و یا پیمانکارانی که به محض اتمام یک پروژه کار بعدی را شروع کرده و در واقع کارگاه دیگری تجهیز می کنند که می خواهند یک بار کلا خرید کانکس را انجام دهند و تا سالیان سال از آن استفاده کنند مناسب می باشد.این سازه دارای ظاهری ساده بوده که در ساخت آن مقاومت و دوام جز فاکتور های اصلی درنظر گرفته شده می باشد که در ادامه به مصالح بکار رفته در تولید آن اشاره خواهیم کرد. هستند. دوربینهای هوشمند متناسب با نوع برنامهای که به آنها میدهید پروسه فیلمبرداری را به صورت شبانهروز انجام میدهند یا زمانی که شما از خانه خارج میشوید فیلمبرداری را آغاز میکنند. وقت را تلف نمیکنیم و مستقیم به سراغ مزایای هوشمند سازی ساختمان میرویم. اگر شما هم جزو افرادی هستید که از حمل کردن کلید با خود ناراحت هستید ، می توانید با هوشمند سازی قفل های قسمت ها مختلف ساختمان به راحتی و بدون داشتن کلید درب ها را باز و بسته کنید .

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید مفهوم تجهیزات هوشمندسازی ضروری ساختمان را مورد کند و کاو قرار دهیم. از هر مکانی کودکان و یا حیوانات خانگی خود را زیر نظر داشته باشید. ماژول های نصب شده شروع به واکنش نشان دادن بر اطلاعات به دست آمده از مرکز کنترل کرده و در صورت نیاز دستگاه مربوطه را روشن یا خاموش می کنند. دو گزینه پیش روی شماست: میتوانید یک سیستم 800 دلاری که زمانی که نشانی از نشتی آب بود، آب را قطع میکند و یا یک سنسور 40 دلاری که در صورت مشاهده ی آب روی زمین به شما خبر میدهد، نصب کنید. و یا زمانی که لازم بود از این لامپ استفاده کنید. زمانی که حرکتی رخ بدهد، مثلا سگ هم از صندلی خود بیرون بپرد، دوربین به تجهیزات هوشمند سازی خانه شما خبر میدهد. دوربین Amazon’s Cloud با سیستم صوتی دو طرفه، دوربین دید در شب و ویدئوی HD خود گزینه ای عالی برای بررسی تمامی حرکاتی است که درون منزل شما رخ میدهند. گزینه های زیادی پیش روی شما هستند اما پیشنهاد ما سیستم Nest است؛ این سیستم هم نمایی با کیفیت ارائه میدهد و هم طراحی آن خیلی پیچیده نیست.

سوالی که عموما قبل از انجام هوشمندسازی برای همه پیش می آید این است که استفاده از کدام تجهیزات هوشمند سازی ساختمان ضروری است؟ میتوانید پیش از باز کردن درب، شخص پشت آن را ببینید. پس از آموزش هوشمند سازی باید در دوره های فنی حرفه ای عملی و کتبی شرکت کنید و نمره قبولی را بگیرید. اگر تعویض تمامی لامپ های منزل به منظور استفاده از تکنولوژی خانه ی هوشمند، برای شما سخت است، میتوانید با تعویض پریز خود، سیستم نوری را هوشمند سازی کنید. و یا میتوانید سیستم نوری خود را هوشمند سازی کنید. لامپ را به سرپیچ سقف و یا چراغ خواب نصب کنید، آن را به وای فای متصل کنید و به همین سادگی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. ویژگی مهم لامپ های هوشمند TP-Link مدل Kasa این است که آنها برای عمل کردن به هاب نیازی ندارند. اطمینان حاصل کنید که از روش مناسبی برای هوشمند سازی روشنایی خانه خود استفاده می کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از هوشمند سازی خانه قیمت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر