[ad_1]

خوش آمدید لیست آرزوهای MHکه در آن سردبیران Men’s Health جالبترین امکاناتی را که امسال آزمایش کرده اند برجسته می کنند که بهترین هدیه را در این فصل تعطیلات ایجاد می کنند. اگر به دنبال جدیدترین و بهترین محصولات فنی ، خانگی و تناسب اندام هستید ، ما از لیست شما همه چیز را در اختیار شما قرار داده ایم. این هفته ، معاون ویراستار ، اسپنسر دوکوف ، سطح پایین محبوب مذهبی مکان ما ، Always Pan را به ما می دهد.

این را به: مردی که در آشپزخانه اش به جز مکانی همه چیز دارد.

چه چیزی باعث شده این یک هدیه عالی باشد: مفید ، چشم نواز و نشان می دهد که شما درگیر آخرین روندها هستید.

اگر در سال 2020 در اینستاگرام بودید ، مطمئناً با Always Pan روبرو شده اید. این ابزار آشپزخانه همه در یک مکان از محبوبیت امسال منفجر شد ، به لطف یک کمپین بازاریابی معقول در شبکه های اجتماعی که توسط افراد بیشمار با نفوذ پشتیبانی می شد (اوه ، بله ، و اپرا کاملاً آن را حفاری می کند).

من – برای نمونه – تأثیرگذار نیستم ، اما دوست دارم (به نوعی) (انواع) آن را بپزم. من همچنین در یک آپارتمان با آشپزخانه متوسط ​​با همسرم ارین زندگی می کنم و اغلب مجبوریم با فضای داخل کمد خلاق باشیم. بنابراین وقتی من و ارین فرصتی را برای آزمایش Always Pan یافتیم که هدف آن جایگزینی 8 قطعه ظروف پخت و پز است ، ما از این فرصت استفاده کردیم.

هشدار Spoiler: این کمی تغییر در بازی است.

اولین برداشت من از Always Pan زیبایی شناسی چشم نواز آن بود. ما در رنگهای متنوع هزار ساله و تک رنگ موجود است ، ما سبز Sage را انتخاب کردیم که در برابر اجاق گاز مشکی ما ظاهر می شود. در حالی که بیشتر گلدان های دیگر ما در کمد آشپزخانه نگهداری می شوند ، Always Pan روی اجاق گاز خارجی ما زندگی می کرد فقط به این دلیل که در آنجا خوب به نظر می رسد.

در حال باز کردن بسته بندی تابه از بسته بندی بادوام آن (پلاستیکی وجود ندارد ، جای ستایش ماست) ، ما شروع به پیچیدن سرمان در اطراف برنامه های مختلف آن کردیم: تابه ، تابه نچسب ، ساطور ماهیتابه ، بخارپز ، ماهی تابه ، نعلبکی ، قابلمه ، کفگیر و استراحت قاشق.

ما در طول سه ماه گذشته از همه این ویژگی ها استفاده کرده ایم. من قطعاً به یک سبک آشپزی شادتر متمایل شده ام ، تخم مرغ مخلوط می کنم ، مرغ را تفت می دهم و ریزوتوی قارچ را امتحان می کنم ، همه با این قطعه ظروف آشپزی. من به راحتی در آشپزخانه هیجان زده می شوم و به سرعت اشتباهات خود را به گردن همه چیز (اجاق گاز ، ماهیتابه ، هوا) می اندازم ، اما عدم مهارت. این واقعیت که Always Pan مرا وادار نکرد دندان هایم را محکم بریزم و سرم را با خجالت زیاد دفن کنم ، خود یک بررسی در ستون پیروزی است.

از طرف ارین ، او کمی بلند پروازتر بود و کمی دستور العمل های چالش برانگیزتر را که شامل بخارپز کردن سبزیجات ، گوشت و پخت ماهی بود – غذاهایی که جای خطای کمتری داشتند ، امتحان می کرد. به عنوان مصرف کننده ظروف ذکر شده ، بگذارید فقط بگویم: همیشه تابه ، به ساختن ادامه دهید.

ماهیتابه عمیق تر از ظرف میانی است ، به این معنی که می توانید در آن سس درست کنید بدون اینکه نگران سرریز شدن آن باشید. ما همچنین به دلیل عملکرد نچسب آن نمره بالایی می دهیم که کاملاً قابل توجه است و تمیز کردن را ناخوشایند می کند. جزئیات کوچک ، مانند بقیه قاشق ، باعث می شود شما مانند یک محصول کامل احساس کنید که در واقع شما را مجبور به آشپزی بیشتر می کند.

اگر جا برای تابه چدنی و اجاق گاز هلندی دارید – دو قطعه ای که دوست داریم در قرنطینه دوست داشته باشیم – آنها می توانند شاهکارهای آشپزی را استخراج کنند که Always Pan نمی تواند. بعلاوه ، این فقط یک ماهیتابه است ، بنابراین اگر در حال تهیه غذا هستید که همزمان چندین کار را انجام می دهید ، باید با یک نسخه پشتیبان تماس بگیرید. هنوز هم ، نکته قابل توجهی در ساخت یک پانوراما وجود دارد که می تواند کارهای مختلف را انجام دهد و آنها را به خوبی انجام دهد ، ارزش آن را فراتر از قیمت آن گسترش دهد.

روند خاصی با Always Pan وجود دارد ، اما این احساس جدیدی نیست ، و این ایده ایده ای عالی برای یک آشپز تازه کار است که می خواهد با آزاد کردن فضای کمی در کمد و سازماندهی آشپزخانه کوچکتر ، “خوشحال کننده باشد”.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و مطالب مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر