[ad_1]

پیشنهاداتی برای جمعه سیاه در اپل و دوشنبه سایبری

عکس با مجوز از خرده فروشان

تعطیلات در راه است! زمان سال این است که هرکس بودجه خود و لیست دوستان و خانواده خود را برای خرید محاسبه کند ، مهم نیست که کدام تعطیلات را در ماه دسامبر جشن می گیرند. اما محبوب ترین مارک در لیست تقریبا همه اپل است.

حال ، اگر با نسخه های جدید شرکت فناوری مستقر در کالیفرنیا هماهنگ باشید ، می دانید که محصولات اپل به ندرت یا خودسرانه برای فروش در دسترس هستند. و اگر این کار را انجام دهید ، مهم است که در مورد روند بازار تحقیق کنید و اگر می خواهید بیشترین پول را برای پول خود بدست آورید ، استراتژیک خرید کنید. جمعه سیاه و دوشنبه سایبری 2020 را وارد کنید: دو تعطیلات خرید که می تواند به ویژه برای محصولات اپل در هزینه های شما صرفه جویی کند.

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری چیست؟

این روزها دو مورد از بزرگترین رویدادهای خرید سال است که آخر هفته بعد از شکرگذاری دیده می شود. از نظر تاریخی ، جمعه سیاه ظاهرا عنوان خود را حفظ کرده است ، زیرا این زمانی است که فروشگاه های خرده فروشی معمولاً “منطقه قرمز” یا ضرر سود را ترک می کنند و با پیروزی وارد “منطقه سیاه” می شوند. فروشگاه ها “بهترین معاملات فصل” را در بازار ارائه می دهند ، و یک ضربان ضروری ناگهانی برای همه چیز در حال حاضر ایجاد می کند. این یک استراتژی بازاریابی است که گاهی اوقات ممکن است زشت باشد ، اما از آنجا که فرهنگ آمریکایی دوست دارد جدیدترین و بهترین را دنبال کند ، کارساز است. اگر به درستی انجام شود ، در واقع می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند. این تعطیلات خرید به رویدادی تبدیل شده است که آخر هفته ادامه دارد. و اکنون به دوشنبه بعد می رسد ، جایی که بیشتر مردم از طریق کامپیوترهای خود خرید می کنند ، از این رو Cyber ​​Monday نامگذاری شده است.

چه نوع پیشنهادات اپل در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را می توان انتظار داشت؟

خوش شانس شما، ما تمام تحقیقات را برای شما انجام دادیم مانند محصولات آنها ، پیمایش در معاملات اپل به خرید هوشمندانه تری نسبت به خرید بی نظم نیاز دارد. همراه با بهترین معاملات فنی جمعه سیاه ، با ظهور تخفیف های جدید در بازار ، ما دائماً این داستان را به روز خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که محصولات اپل در خرده فروشی های دیگر مانند آمازون ، والمارت و بست خرید به فروش می رسد ، بنابراین ما هرگز همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار نمی دهیم یا مجبور نیستیم بگوییم: موارد موجود در سبد خرید.

گفته شد ، با رقابت خرده فروشان ، اپل اصرار دارد که مستقیماً از فروشگاه خرید کند. این به معنای ارائه مشوق ها یا کارت های هدیه با هر خرید از خریدهای مستقیم آنلاین است. با عرضه آیفون 12 و اپل واچ سری 6 در سال جاری ، می توان تخفیف های بزرگی را برای مدل های قدیمی که هر کاری لازم را انجام می دهند انتظار داشت (نگاه کنید به Apple Watch SE).

ما در حال حاضر چند معامله خرید اولیه جمعه سیاه را در زیر به اشتراک می گذاریم. اما در طول فصل شاهد معاملات جدید iPhone ، iPad ، AirPods و سایر موارد خواهیم بود. حتماً مرتباً چک کنید و به ما اطلاع دهید: این معاملات لحظه ای انجام می شود و می رود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر