[ad_1]

آزمایش خانگی ویروس کرونا ویروس 19

استودیوی دایره برای خلاقیتگتی ایماژ

درست همزمان با گسترش خطوط آزمایش COVID-19 در سراسر کشور ، FDA اولین آزمایش سریع COVID-19 را در خانه تأیید کرده است.

این کیت تست COVID-19 همه در یک، توسعه یافته توسط شرکت مستقر در کالیفرنیا سلامتی لوسیرا، برای افراد بالای 14 سال طراحی شده است و می تواند در مدت 30 دقیقه یا کمتر نتیجه دهد. کیت های آزمایش مولکولی یکبار مصرف شامل یک دستگاه تست (که به دو باتری قلمی نیاز دارد) ، یک سواب ، یک ویال و دستورالعمل ها می باشد.

اما برای اکثر ما ، روند خروج از خانه برای آزمایش هنوز به پایان نرسیده است. در اینجا آنچه شما باید در مورد این محصول جدید بدانید آورده شده است.

آزمایش های سریع در خانه چگونه کار می کنند؟

خودتان در خانه خود یک سواب بینی درست کنید. سواب را در هر سوراخ بینی پنج بار بچرخانید ، نمونه را درون ویال بچرخانید و سپس آن را در واحد آزمایش قرار دهید. پس از حدود 30 دقیقه ، نتایج در صفحه روشن کیت ظاهر می شود.

استفان ام. هان ، کمیسر FDA ، در بیانیه ای گفت: “در حالی که آزمایش های تشخیصی COVID-19 برای جمع آوری خانه مجاز است ، این اولین چیزی است که می تواند به طور کامل به تنهایی اعمال شود و نتایج را در خانه ارائه دهد.” “این گزینه آزمایش جدید گامی مهم در جهت تشخیص همه گیری و کاهش بار عمومی انتقال بیماری است. ”

از افرادی که تست مثبت دارند دعوت می شوند که خود را قرنطینه کنند و با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود تماس بگیرند. کسانی که آزمایش منفی دارند اما هنوز علائمی مشابه COVID را تجربه می کنند ، برای تعیین مراحل بعدی ، در صورت وجود ، باید با ارائه دهنده خدمات درمانی خود تماس بگیرند. FDA هشدار می دهد که نتیجه منفی مانع از آلوده شدن شما به ویروس نمی شود.

جوانب مثبت و منفی آزمایشات سریع در خانه

با آزمایشات خانگی ، در صورت مثبت بودن برای ایمن نگه داشتن خود و دیگران ، می توانید فوراً اقدام کنید. این بدان معنی است که بین زمان آزمون و زمان نتیجه انتظار وجود ندارد. شما می توانید در خانه بمانید و خطر انتقال ویروس را ندارید.

طبق گزارش Lucira Health ، کیت های آزمایش 94٪ احتمال تشخیص موارد مثبت و 98٪ احتمال موارد منفی را دارند. پس از حذف نمونه هایی با سطح پایین ویروس که دیگر نمی توانند عفونت را منعکس کنند ، آزمایش شرکت موافقت 100٪ مثبت را نشان داد.

با این حال ، ساسکیا پوپسکو ، متخصص اپیدمیولوژیک در دانشگاه جورج میسون هشدار می دهد نیویورک تایمز که هیچ آزمون کامل نیست و اگر شما یک تست منفی دارید ، به شما پاس نمی دهد تا از ماسک ها و راهنماهای فاصله اجتماعی جلوگیری کنید. پاتریک گادبی ، دکترا ، رئیس کالج آسیب شناسان آمریکایی ، ابراز نگرانی در امروز ایالات متحده آمریکا که آزمون فوراً تأثیر زیادی نخواهد داشت زیرا توزیع کیت ها در سراسر کشور به زمان نیاز دارد.

این آزمایش همچنین در افراد بدون علامت آزمایش نشده است – گروهی که تصور می شود به طور گسترده ای در انتشار ویروس کمک می کند.

چه زمان و کجا می توانید آزمایشات سریع را در خانه انجام دهید؟

ممکن است مدتی باشد. آزمایشات در حال حاضر به بیماران در Sutter Health در کالیفرنیا و کلینیک Cleveland در فلوریدا محدود شده است. این داروها فقط با نسخه پزشک و فقط برای افرادی که علائم COVID-19 را تجربه می کنند در دسترس هستند. با گسترش تولید ، لوسیرا امیدوار است که آزمایش خانگی تا بهار 2021 در سراسر کشور در دسترس باشد و انتظار می رود هزینه آن در حدود 50 دلار باشد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir