[ad_1]

هری نویز جونیور مردی است که کلاه های زیادی دارد. وی به خاطر بازیگری شهرت دارد شادی کردندر حال رقصیدن تقویتو به عهده گرفتن نقش های اصلی در فیلم هایی مانند تمام زندگی من. بنابراین جای تعجب نیست که او مجبور است یک سبک زندگی سالم را حفظ کند تا در جریان همه این امور قرار گیرد. سلامت مردان او اخیراً با بازیگر متولد كاستاریكا در خانه خود در لس آنجلس تماس گرفت تا به داخل سالن بدنسازی و یخچال خود نگاه كند و در مورد چگونگی فرم بدن خود صحبت كند – و اینکه چرا خویشتن داری برای ذهن او كلیدی است.

مرد 38 ساله در حفظ رژیم غذایی پاک بسیار خوب عمل می کند. برخی از موارد مهم را می توانید در یخچال وی پیدا کنید: بلغور جو دوسر ، میوه ، جایگزینی برای شیر نارگیل ، نان مایه ترشی دیو و کیمچی وگان. گرچه او درست اعتراف کنید که او برخی از عادات غذایی عجیب (اما هنوز هم نسبتاً سالم) دارد – مانند خوردن سالاد مخلوط بهاری درست مثل یک کیسه چیپس ، خوردن موز یخ زده به دلیل قوام بستنی ، یا روی آوردن به ساردین برای یک وعده غذایی راحت.

نویز گفت: “من هرگز به هیچ غذایی نه نمی گویم مگر اینکه مواد نگهدارنده زیادی وجود داشته باشد و درست مثل غذای تقلبی باشد.” “من دوست دارم که غذای واقعی بخورم ، به شرطی که غذای خوبی باشد و در حد متوسط ​​انجام شود.”

اشتراک mvp سلامت مردانه

در همه موارد تناسب اندام ، سلامتی و سرگرمی بهترین را می خواهید؟ اینجا را کلیک کنید تا به برنامه MVP ما بپیوندید و به محتوایی دسترسی پیدا کنید که در جای دیگری پیدا نمی کنید.

سلامت مردان

وقتی نوبت به تناسب اندام می رسد ، نویز حدود چهار یا پنج بار در هفته در آنچه که “مقدس” تناسب اندام در خانه می نامد تمرین می کند ، همیشه قبل از تمرینات قدرتی با 10 دقیقه مراقبه شروع می کند. تقریباً یک یا دو بار در هفته او را وادار می کنید که یک تمرین شدید انجام دهد. در آن روزها ، او عرق می کرد تا جایی که دیگر به معنای واقعی کلمه قادر به بلند کردن نبود.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

وی گفت: “وقتی بیست ساله و حتی نوجوان بودم ، خیلی سخت کار کردم و برای تحت تأثیر قرار دادن کار کردم.” “اکنون فقط این کار را برای خودم و سلامتی ام انجام می دهم و 100٪ به خودم فشار نمی آورم زیرا هیچ کس برای این کار وقت ندارد.”

فلسفه Noise این است: او برای غذا خوردن کار می کند. او باید به تکرارهای قلبی خود بپردازد تا بتواند همبرگر مورد علاقه خود را در In-N-Out سفارش دهد. نویز وقتی در فیلم ها یا شوهای تلویزیونی کار می کند یک مربی شخصی دارد ، اما وقتی مطمئن شد بدن همیشه برای همه چیز آماده است ، توصیه های آنها را می پذیرد و وقتی خودش را در سالن بدنسازی له می کند ، آن را روشن می کند.

وی گفت: “شما به عنوان یک بازیگر ممکن است مجبور شوید بسیار لاغر شوید یا وزن زیادی اضافه کنید.” “بنابراین حفظ و فقط حفظ نقطه ای که بتوانم به این طریق یا آن راه بروم هدف من در حال حاضر است.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و مطالب مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر