[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

با KOVID-19 آمد خانه وحشت. من از پل ها و ارتفاعات می ترسیدم ، اما این ترس ها زودگذر بودند. در حالی که دختر کلاس هفتم سامایا تا نیمه شب بیدار بود و تا ظهر می خوابید ، کابوس های من نفرت داشتم.

اگر فکر می کردم همه گیر ویروس خانه ای خالی از سکنه است ، قطعاً همه گیر نژاد پرستی جهنم بود. هر زن و مرد سیاه پوستی غیر مسلح که در آغوش و زانوی مردان سفیدپوست سپر آبی از این سرزمین برداشته شده اند ، مرا با مارپیچ به ورطه وحشت می فرستند.

در طول همه اینها ، خانواده من در لندن زندگی می کنند و من و دخترم بسیار صحبت کردیم ، اما همانطور که به سال 2020 فکر می کنم ، می خواستم به طور مستقیم بدانم که این موضوع چه عواملی را نشان می دهد.

بنابراین من از سامایا پرسیدم ، با شروع آنچه او درباره روزهای اولیه پناهگاه در محل فکر می کرد ، شروع کردم.

سلامت مردان

نوری برای دیدن دنیا: هزار کلمه درباره نژاد و امید

amazon.com


دو ماه اول دوست داشتم نتوانم بیرون بروم چون زیاد اهل پیاده روی نبودم و تو و مادر بودی. هر روز احساس تعطیلات تابستانی می کردیم ، حتی اگر هنوز یادگیری از راه دور داشتیم. بنابراین ، اگر مجبور بودید زودتر از خواب بیدار شوید ، این انگیزه برای شما ایجاد می شود که کار خود را زودتر به پایان برسانید ، و سپس من تا ظهر تمام می شوم و بقیه آخر هفته را برای انجام هر کاری که می خواهم انجام می دهم.

که معمولاً نتفلیکس آن را تماشا می کرد.

خیلی خنده دار بابا یک کاری که با شما کردم ، و یکی از بهترین چیزها در مورد قفل شدن بود ، این بود که من یک ورزش جدید را یاد گرفتم. من یاد گرفتم که چگونه اسکیت بورد و سافت بال بازی کنم –

همزمان؟

من جدی ام. همانطور که گفتید ، شما باید بر روی نوشتن خود تمرکز کنید ، و من باید بر روی چیزهای جدید تمرکز کنم که می خواستم آنها را امتحان کنم یا کارهای قدیمی را که شروع کردم و هرگز تمام نکردم به پایان برسانم. بنابراین من و شما ، در حال بازی گرفتن ، و من ، یاد گرفتن نحوه بازی کردن ، یک تجربه واقعا سرگرم کننده بودیم ، زیرا در واقع تمام وقت دنیا را برای انجام این کار داشتم.

و حالا که من رئیس هستم ، تمام ورزش های مدرسه در پاییز امسال لغو شده اند. ARGH!

من فکر می کنم بازی فریزبی و سافت بال با شما جلوی آپارتمان ما کاملاً بهترین چیز برای من بود. می دانید ، قبل از اینکه ما حبس شویم ، شما می خواهید به مدرسه بروید ، به خانه بروید ، و من از شما پرسیدم روز شما چطور است ، با زمزمه ، “عالی”.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دریافت مقاله های الهام بخش و انگیزشی بیشتر از همکاران باهوش ، اینجا را کلیک کنید سلامت مردان.

سلامت مردان

اما سافت بال زمانی برای ما بود که اوقات با کیفیت را در کنار هم بگذرانیم. به نوعی دوست دارید چگونه شما و مادر قبل از خواب با هم کتاب بخوانید. احساس کردم این زمان ما برای خواندن با هم است ، کاری که من و شما باید انجام دهیم.

و من فکر کردم شما واقعاً در این کار مهارت دارید. و من مشتاقانه منتظر آن بودم ، زیرا این برای من معنی زیادی داشت. احساس کردم خیلی به هم نزدیک شدیم.

اوه ، این خاص است. واقعاً نزدیکتر شدیم.

گرچه سال سختی بود.

من داشتم اخبار را می دیدم و همه گیری را می شنیدم و این باعث ترس من شد و می خواستم به اعتراض سیاه زندگی ها بروم ، اما شما و مادر من به دلیل COVID-19 اجازه نمی دهید.

اما من به عنوان یک دانش آموز دبیرستان ، تمرکز خود را روی مدرسه گذاشتم ، نمی توانستم دوستانم را ببینم و نمی توانم تولد داشته باشم. من از نوشتن پیام در طول روز ، هر روز خسته شده ام. دلم می خواست آنها را ببینم.

فکر کردم وقتی در ورودی آپارتمان را باز کردید و روی صندلی نشسته اید و با دوستانتان صحبت کرده اید ، یا تکالیف خود را انجام داده اید ، یا فقط به بیرون خیره شده اید بسیار هوشمندانه است).

دلم برای دنیای واقعی تنگ شده بود.

من هم همینطور. فهمیدم که خواندن به من کمک می کند با دنیا در ارتباط باشم. من هرگز به اندازه قفل کتابها را نخوانده ام.

من می فهمم که یکی از خوبی های مدرسه این است که وقت خود را با دوستان خود بگذرانید بدون اینکه فکر کنید ، “هوم ، چه چیزی می توانم بگویم ، در مورد چه چیزی صحبت کنیم ، چه چیزی واقعاً برای من اتفاق می افتد؟” – که همان چیزی است که اتفاق می افتد. وقتی شما آن ارتباط انسانی را ندارید.

و در پایان ، این چیزی است که در مورد آن است. رابطه ، واقعاً آیا ما همدیگر را درک می کنیم؟ آیا ما به گونه ای با یکدیگر ارتباط برقرار می کنیم که جان بخشد و صرفه جویی کند؟

هوم ، حدس می زنم بابا.

[Laughs] بسیار خوب ، بنابراین اگر می توانید چیزی را که از این تجربه آموخته اید و می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید – چیزی که درباره خود یاد گرفته اید ، چیزی را که از قفل کردن آموخته اید – انتخاب کنید؟

از آنجا که وقت بیشتری برای گذراندن وقت ، گذراندن در کنار خانواده و والدین و تمرکز بر روی خود داشتیم ، یاد گرفتم که چگونه بسیار سپاسگزارتر باشم زیرا همه چیزهایی را که مجبور به گذراندن بودید را دیدم.

من باید تمام تلاش شما را به معنای واقعی کلمه هر روز ، تمام روز ببینم.

خوب ، این یک نعمت است. باید کل سال قفل شویم! [Laughs] جدی ، این معنی زیادی دارد. الان خیلی باحاله

آااا . . خیلی باحاله؟ منظورم این است که شما یک همسایه باحال هستید ، شاید.


این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir