[ad_1]

پخت عالی انگلیس نوئل فیلدینگ ، مجری برنامه ، دوست دارد در مقابل دوربین ها شیطان باشد ، اما مشخص می شود که آنها در واقع این را در پشت صحنه در مورد بازیهای شیطانی او می گویند.

درباره لورا آدلینگتون ، نامزد نهایی 2020 ، که با پیتر داوکینز به همراه دیو جمعه در رده بندی قرار گرفت ، گفت Metro.co.uk که هنگام ضبط نمایش ، نوئل همیشه به هیچ کاری نمی پرداخت و با رد و بدل کردن تصاویر نانوایان ، تولیدکنندگان را در دور فنی ویران می کرد.

وی گفت: “او در حال بازی سرقت تصاویر نانوایان و مبادله آنها فقط برای سرگرمی بود.” “سپس تهیه کنندگان باید به فیلم نگاه کنند تا ببینند این متعلق به چه کسانی است ، بنابراین داوران نمی توانند بازخورد اشتباهی از ما بدهند.”

تفت دادن عالی انگلستان و پیاز مات

کانال 4

بینندگان غالباً هنگام نمایش نشان می دهند که نوئل بر روی یخچال ها و میزهای آشپزخانه فرود می آید و همچنین از وسایل کامل مانند آقای اسپون که تعدادی از شکایات Ofcom را برنده کمدین می کند استفاده می کنند.

اما لورا فاش کرد که گرچه نوئل اغلب در صف تهیه کننده بود ، اما حضور او باعث سرگرمی بیشتر نانوایان می شد.

او گفت: “او خیلی بامزه است ، او واقعاً مثل یک بچه بزرگ است.” “این همیشه توسط تولید کنندگان گفته می شود. آنها جملاتی مانند” عجله کن ، سرعت خود را کم کن ، از یخچال بیرون بیایید ، از یخچال بیرون بیایید “. “او فقط قصد داشت گیج شود.”

لورا همچنین پر از تمجید از میزبان نوئل ، مت لوكاس ، كه خودش ساخته بود ، بود پخت اولین بار در سال جاری نشان داد که او از نانوایان دیدار می کرد در حالی که آنها آخر هفته ها از عکس ها خلاقیت خود را تمرین می کردند.

پخت عالی بریتانیایی توسط prue leith ، Paul hollywood ، mat lucas و noel Fielding در چادر مات کیک اسفنجی شکلاتی را با تمشک در بالای صفحه ، روی یک پایه نگه داشته است

محصولات عاشقانه / مارک بوردیونکانال 4

وی گفت: “او واقعاً از همه نانوایان مراقبت می کرد و آخر هفته هایش به ملاقات ما در آشپزخانه عملی می آمد.” “او واقعاً یک مرد واقعی و فوق العاده است ، هر دو آنها هستند.”

لورا همچنین در مورد احساسات خود درباره نتیجه بحث برانگیز نیمه نهایی مسابقه هرمین ، حادثه ای که متاسفانه منجر به ترول لورا شد ، صحبت می کند.

وی گفت: “من به هیچ وجه برای فینال آماده نشده بودم و فقط در مورد هرمین احساس گناه می کردم زیرا می دانستم که چقدر او را می خواهد.” “من می دانستم که او نانوائی به مراتب بهتر از من است و نمی گویم که به روشی” من فقیر “، این فقط یک واقعیت است. من خوبم ، اما او فوق العاده بود.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر