[ad_1]

به MH Certified خوش آمدید ، جایی که Health Men مهر تأیید بهترین محصولات مورد نیاز برای نگاه ، احساس و زندگی بهتر از هر زمان دیگری را می گذارد.

 • ژاکت Black Dot Columbia Three Forks دارای فناوری Omni-Heat Black Dot است که از گرمای خورشید برای گرم نگه داشتن شما استفاده می کند.
 • مواد سبک و انعطاف پذیر ، آن را به گزینه ای عالی برای ورزش در فضای باز زمستان تبدیل کرده است.
 • کلمبیا طراحی های متفکرانه و مفیدی را در همه جا اضافه می کند ، از جمله جیب داخلی بسیار جادار.

  من نمی دانم که این برای شخص دیگری اتفاق می افتد ، اما احساس می کنم هر زمستان مذاکرات مشابهی را طی می کنم و یک کشور همیشه پیروز می شود: من به یک کت جدید و جدیدترین لباس احتیاج دارم ، بزرگترین آن ادعا می کند که می تواند مرا گرم نگه دارد. در سطح ماه – اما فقط اگر بخواهم از حرکت راحت خود دست بکشم ، می توانم از چنین گرمی لذت ببرم. هر ساله با این ایده کنار می آیم که زمستان را مانند بشکه ای شلوغ با همزن سپری کنم و نتوانم دستانم را بلند کنم. اما حداقل سرما در بیرون خواهد ماند!

  با مهربانی ، به نظر می رسد که این ممکن است در سالی باشد که دیگر مجبور نشوم بین راحتی غیرمعمول ، محافظت از سرما و سهولت حرکت یکی را انتخاب کنم. کلمبیا کت جدید Three Forks Black Dot را برای کمک به شما در تسلط بر عناصر و لذت بردن از فضای باز در هر شرایطی ، از یک سفر شنبه شب در مرکز شهر گرفته تا پیاده روی سرد زمستانی ، ایجاد کرده است ، همه در یک بسته راحت است که به عنوان مورد علاقه خود می پوشید. پیراهن قدیمی


  جفری وستبروک

  ژاکت نقطه سیاه با سه چنگال

  کلمبیا
  کلمبیا دات کام

  280.00 دلار

  این کاپشن شما را گرم نگه می دارد

  اولین چیزی که در مورد سه چنگال مشاهده می کنید این است که تقریبا سبک است و احساس می شود. این کت ضخیم و حجیم زمستانی نیست که شما به آن عادت کرده اید. چهبه همین دلیل دومین چیزی که متوجه می شوید چشمگیرترین است: این مورد شما را در سطح پارک گرم می کند.

  بیشتر این به لطف فناوری منحصر به فرد Omni-Heat Black Dot است که این ژاکت را متمایز می کند. این فقط گرمای بدن شما را جذب نمی کند. نقاط سیاه قرار گرفته در استراتژیک روی پوسته خارجی کت ، گرمای خورشید را از خارج جذب می کنند. این ، به علاوه عایق مصنوعی پایین ، به تنفس و سبک نگه داشتن ژاکت کمک می کند. من به تازگی آن را در یک گردش پر جنب و جوش در صبح زود امتحان کردم فقط برای اینکه وقتی بیرون هستم احساس عمومی کنم. من توانستم گام ها و سرعت عادی خود را برآورده و بدون تعریق عرصه کار خود را اداره کنم. به راحتی می توانستم ببینم که در هنگام پیاده روی روزانه یا کفش برفی بدون گرم شدن بیش از حد مرا گرم می کند.

  سپس دوباره دیدم که چگونه ترکیب تنفس و گرمای او باعث می شود از پریدن بیرون بیایم و در ژانویه به بازی بیرون از خانه بسکتبال بپردازم. اما فقط من هستم.


  ژاکت نقد و بررسی نقطه سیاه سه چنگال کلمبیا

  جفری وستبروک

  لمس های کوچک بسته را کامل می کند

  پس از تعجب با فناوری گرمایش شگفت انگیز ، می توانید تمام ویژگی های دقیق اضافه شده توسط کلمبیا به این ژاکت را که باعث می شود آن یک کت زمستانی بسیار کاربردی و با دوام باشد ، جستجو کنید. که در پایان ، تا حدودی منطقی است.

  در پایین یک سجاف کشویی قابل تنظیم وجود دارد ، که من شخصاً آن را دوست دارم ، زیرا هرگز نمی خواهم چیزی بپوشم که به من احساس کند یک جعبه حمل می کنم. جیب ها بسیار جادار هستند ، از جمله یک جیب بسیار عمیق در سمت چپ ژاکت ، که یکی دیگر از چیزهایی است که من کاملاً در مورد یک کت زمستانی دوست دارم. اگر می خواهید دوربین اکشن با تلفن همراه داشته باشید یا ترجیح می دهید عینک آفتابی خود را در یک کیف مخفی کنید ، دیگر هرگز نگران داشتن فضای کافی یا قرار گرفتن اشیا valu با ارزش خود در معرض عناصر نخواهید بود. حتی می توانید اسلحه مینی ماساژ را به راحتی در آنجا قرار دهید تا در وسط ماجراجویی استراحت کنید.

  ژاکت نقد و بررسی نقطه سیاه سه چنگال کلمبیا

  جفری وستبروک

  سرانجام ، با چند نکته مهم این مجموعه کامل کت های زمستانی است. ژاکت با مواد دافع آب با دوام (DWR) تصفیه می شود ، که مانع از خیساندن می شود و به شما امکان می دهد به راحتی آب و یا حتی برف را بردارید وقتی هوا سریع تغییر می کند. نکته آخر اینکه ، هود سبک به گرم و خشک نگه داشتن گوش کمک می کند. این لمس های اضافی در حالی که هوشمندانه جرم اضافی صفر اضافه می کند ، تجهیزات من و من را ایمن می کند. دوباره به من یادآوری کن – چرا باید برای چیز دیگری چانه بزنم؟

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir