3- مصرف برخی اسانس ها به هضم غذا کمک می کند. این گرما هیچ اثر منفی و مضری بر روی اثر درمانی رایحه نمیگذارد و تغییری در کیفیت و اثرگذاری آن ایجاد نمی کند و کمک می کند تا سیستم بویایی، ایمپالس های عصبی را سریعاً به مغز منتقل کرده و از طریق سیستم لینبیک در کنترل ضربان قلب، فشار خون، استرس، تنفس و تعادل هورمونی اثرگذار باشد. این خواص موجود در اسانس ها به تقویت سیستم بدن و مبارزه با عفونت ها کمک می کند. به دست آوردن اسانس برای ایجاد رایحه خوش در مواد شوینده تقریباً کار دشواری است؛ چرا که این مواد در حقیقت باید از ترکیبات دیگری استخراج شوند و همین عامل باعث میشود قیمت خرید اسانس به طور خالص، اندکی گرانتر باشد.

با استفاده از اسانس ها همیشه می توانیم به ترکیبات مختلف سبزیجات و صیفی جات دسترسی داشته باشیم. با مصرف آن می توانیم بدنی سرحال و خرید اسانس فله شاداب داشته باشیم. این اسانس جوانسازی در کشور های مختلفی از جهان حتی در اروپا عرضه و مصرف میشود که این نشان دهنده کیفیت بالای این محصول است . 9- این اسانس ها امکان استفاده در تولید صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی را دارند. به این صورت که چند قطره از آن را روی کف دست بریزید و به آرامی روی صورت تان فشار دهید و از کشیدن دست روی صورت خودداری کنید. این اسانس ها از ترکیب کردن انواع گوناگون سبزیجات تهیه می شوند.

زمانی که در حال استفاده از انواع شوینده هستید، به هیچ عنوان نگران آسیب رسیدن به پوست دست خود یا صدماتی به سیستم تنفسی نخواهید بود. اسانس های سبزیجات و صیفی جات بسیار پرطرفدار هستند و در همه فصول قابلیت استفاده را دارند و می توانند یک جایگزین عالی برای سبزیجات باشند. دستگاه های اسانس گیر هیمورا به صورت دوکاره ساخته شده اند و قابلیت تولید اسانس نوع اول و دوم را دارند.

امروزه در قرن 21 امکانات و دستگاه ها و روش های متفاوتی برای زیباسازی و یا نگهداری پوست خود عرضه شده که البته هرکدام اگر دارای عوارض نباشند هزینه های گزاف آن ها عملا انجام آن ها را برای ما سخت کرده است . فونت آن را با سایر قسمت ها مقایسه کنید. با ورود عطرمایه به داخل بدن اندورفین و انکفالین از پایانه­ی آکسون یاخته­ های عصبی آزاد می­شوند و باعث برقراری آرامش داخل بدن می­شوند، همچنین انکفالین می­تواند باعث کاهش التهاب و تسکین دردهای بدن گردد، به همین دلیل است که در صنعت پزشکی رایحه درمانی یکی از راه­های درمان بسیار پرطرفدار تلقی می­شود.

ایندکسر