نظریه Mandalorian Ahsoka Tano Season 2


بعد از قسمت هفته گذشته ماندالوریایی یک قسمت از “کودک ید” را به ما داد تا تمام قسمت های “کودک ید” ، همکاران ما در پایان یابد اسکوایر این را نوشت ماندالوریایی نمایش کودک یودا شد. که خیلی هم چیز بدی نیست! این نظرسنجی می گوید از هر 10 طرفدار 11 نفر ماندالوریایی ترجیح می دهد این نمایش فقط به تلاش کودک یودا برای خوردن هر تخم مرغ ماهی در معرض خطر در کهکشان متمرکز شود. فقط برای اصلاح شما.

متأسفانه ، اگر برخی از طرفداران را باید باور کرد ، ماندالوریایی روی شخصیت های دیگر در جنگ ستارگان جهان ، برخی از آنها حتی شیرین نیستند. و با دو قسمت اول فصل 2 ، قصه های نسبتاً مستقل (به جز) بازگشت پیرمرد باب) ، این طرفداران معتقدند که گه به ​​زودی شروع به کاهش می کند. مثل خیلی زود به ویژه ، اولین پخش زنده زنده Asoka Tano توسط Rosario Dawson ، مشهور جدی از جنگ های کلون و شورشیان سریال انیمیشن. با توجه به برخی از کار کارآگاهی از کاربر Reddit Plain_Tortillas، ما فقط می توانیم بدانیم که Tano بالاخره چگونه با Mando مسیرهای متقابل را طی می کند.

دیزنی

با توجه به تصاویر گسترده (و چشمگیر) از تریلرهای فصل 2 ، کاربر اساساً بانوی قورباغه ، همسرش ، سابین رن (شخصیت دیگر از مجموعه انیمیشن) و ماندو را همزمان در یک سیاره آب قرار می دهد. سپس ماندو ، کارا دون و گریف کارگا را می بینیم که در اطراف ساختمان زندان شاهنشاهی در حال حرکت هستند و به دنبال آن هستند چیزی و این چیزی فقط ممکن است همان چیزی باشد که ما در تصاویر گرفته شده توسط Plain_Tortilla از یک زندان در حال حمل و نقل زندان ، تحت تعقیب Stormtroopers می بینیم. همه اینها گفتند ، در اینجا تئوری است – بیشترین ماندالوریاییبازیکنان اصلی در این سیاره آب حضور دارند و در حال آماده سازی برای نجات آسوکا از دست امپراتوری هستند. در اینجا نحوه توضیح Plain_Tortillas این است:

“آخرین باری که سابینا را دیدیم این بود که او با آسوکا در سفر بوده است و از آنجا که ماندو در حال حاضر به دنبال جدی است ، منطقی است که او را به سمت آسوکا تانو راهنمایی کند … خوب ، اکنون آسوکا کجاست؟” او در یک زندان شاهنشاهی است و توسط اسیر موف گیدئون اسیر شده است. “

اشکال mvp

اینجا را کلیک کنید تا مشترک MVP برای سلامت مردان شوید و از ویژگی های انحصاری ، اطلاعات سلامتی و نکات تمرین بهترین بهره را ببرید.

سلامت مردان

کلاسیک جنگ ستارگان فرار از زندان ، انجام شد ماندالوریایی-سبک؟ ثبت نام کنید وقتی که ما می خواهیم ببینیم این چیز پایین می آید ، کاربر Reddit VarunBalodi330 فکر بسیار خوبی دارد وی اشاره کرد که دیو فیلونی مغز پشت آن است جنگ ستارگان سریال انیمیشن – قسمت پنج را کارگردانی می کند ، بنابراین منطقی است که او با “لحظه بزرگ آسوکا” کنار بیاید. تا آن زمان ، طبق گفته کاربران ، Frog Lady با Mister Frog Lady ملاقات می کند و آماده می شود – خواهید دید که چگونه Moff Gideon کودک یودا را می رباید. (شاید این مربوط به Asoka در زندان باشد؟) بنابراین ممکن است بخواهید Amber Alert را از قبل ارسال کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

حتما بخوانید:
چرا ورق گالوانیزه شوره میزند و راههای پیشگیری و مقابله با آن چیست