[ad_1]

فصل 2 قسمت 5 از ماندالوریایی، سرانجام The Jedi در مورد Baby Yoda ، از این پس با نام Grog the Little Jedi ، به بینندگان پاسخ داد. اکنون می دانیم که گروگو چندین سال در معبد جدی کوروسکانت پرورش یافته و در پایان جنگ های کلون از او الهام گرفته است. خاطرات او از آن زمان ناقص است (زیرا اینگونه نبود جنگ ستارگان اگر شخصیتی بلافاصله جواب تمام ریشه های خودش را می داد) ، و طرفداران آنلاین حدس می زنند که چرا ممکن است از سرنوشت دیگر جدی جدید در امان مانده باشد.

اشتراک سلامت مردان

با برنامه عضویت دیجیتال ما به داستان های منحصر به فرد سرگرم کننده ، سبک ، روابط ، سلامتی و تناسب اندام دسترسی پیدا کنید.

سلامت مردان

ویدیوی جدید روشن است تئوری جنگ ستارگان کانال یوتیوب پیشنهاد می کند که هیچ کس دیگری جز آناکین اسکای واکر از زندگی گروگ در طول حوادث محافظت نکرده است جنگ ستارگان قسمت سوم: انتقام سیت. در این فیلم ، آناکین توسط Palpatine دستکاری می شود تا جوانان را در معبد بکشد – اما از آنجا که اکنون مشخص شده است که Grogu زنده مانده است ، ممکن است به retrocones سبک احتیاج باشد.

اما چرا باید دارت ویدر از گروگ نسخه پشتیبان تهیه کند؟ به غیر از دلیل غیر قابل تحمل آن زیبا است؟ برای پاسخ به این سوال ، شما باید با یکی از غیر متعارف ها آشنا باشید افسانه های جنگ ستارگان داستان هایی که شخصیت یدل را تعمیق می بخشند.

به غیر از یودا ، یدل تنها شخصیت دیگری است که روی صفحه دیده ایم و همان نوع گروگو است. در رمان صحافی Jedi Quest: Shadow Trap، آناکین با یدل به مأموریتی می رود ، که با استفاده از قدرت قابل توجه خود برای فدا کردن زندگی خود و نجات جان آناکین ، با او پایان می یابد. درست است ممکناگر کاملاً محتمل نباشد که در حین انتقام سیتی ها، آناكین می توانست گروگو را پنهان كند زیرا گروگو فرزند یدل بود و آناكین تصور می كرد كه باید بدهی خود را به او بپردازد ، حتی در صورت مخالفت با جدی.

اگر نویسندگان ماندالوریایی تصمیم گرفت این قسمت مبهم را بیاورد جنگ ستارگان اگر او وارد نمایش شود ، این ممکن است توانایی عظیم گروگو را برای قدرت توضیح دهد ، زیرا یدل استاد جدی بود. فیلم زیر را برای نظریه در اندازه کامل مشاهده کنید.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir