[ad_1]

بعد از قسمت ششم انفجاری از ماندالوریایی فصل 2 ، “فاجعه” پر از حدس و گمان در اینترنت در مورد چگونگی پایان دادن به John Favreau و Dave Filoni به داستان خود ، مجریان برنامه است.

سلامت مردان mvp

ویدیوی جدید روشن است تئوری جنگ ستارگان کانال یوتیوب ادعا می کند که فصل 2 می تواند با یک یادداشت تاریک به پایان برسد و طرفداران را با یک صخره صاف همراه کند. در طول فصل ، دین جارین (معروف به ماندو) توسط تعدادی از متحدانش از کوب وانت از طریق بو-کاتان گرفته تا آسوکا تانو کمک می شد. این احتمال وجود دارد که همه این شخصیت ها به فینال برگردند تا به دین ، ​​بابا فت و فنک شاند در مأموریت خود برای نجات گروگو (معروف به Baby Yoda) از چنگال Moff Gideon کمک کنند. اگر این اتفاق بیفتد ، احتمالاً حداقل یکی از این شخصیت های بسیار محبوب محبوب در نهایت می میرد.

با توجه به اینکه این فصل دوم نمایش است ، ممکن است معلوم شود که بچه های خوب موقتاً شکست می خورند و مجبور می شوند دوباره جمع شوند ، دقیقاً مثل فصل دوم جنگ ستارگان فیلم سینما، امپراتوری به عقب برمی گرددمتناوباً ، در سال 1980 راه خود را گشود. متناوباً ، ممکن است یک ساعت یازدهم غافلگیر کننده باشد از یک شخصیت تاکنون دیده نشده که به نظر می رسد به ماندو کمک می کند.

بعد از اینکه “تراژدی” نشان داد گروگو روی صخره دور اندیشی تیتان نشسته و از طریق Force به کسی می رسد که هنوز می تواند گوش دهد ، بسیاری از طرفداران انتظار دارند که در پایان فصل حداقل یک جدی دیده شود. و درست در بالای این لیست ، شخصی غیر از خود لوک اسکای واکر قرار ندارد.

به عنوان بخشی از تداوم نمایش ، لوک پس از شکست شورشیان بر امپراتوری ، سعی در بازگرداندن جدی ها دارد. اگر او ندای یک جوان مصرف کننده قدرتمند قدرت مانند گروگو را بشنود ، مطمئناً پاسخ خواهد داد. (این یک تئوری بسیار مشهور است ، با هنر طرفداران در اینترنت بازیگرانی مانند سباستین استن را در نقشی بازی می کند که مارک همیل برای بازی در نسخه جوانتر شخصیت بیش از حد سن دارد). با این وجود ، دیگر جدی ها به جای رسانه های متحرک مدرن امکان پذیر هستند. به عنوان عزرا بریجر.

فیلم کامل زیر را مشاهده کنید ، که عمیق است افسانه های جنگ ستارگان عاشقانه است و به بررسی همه روش های مختلف فینال فصل دوم می پردازد ماندالوریایی می تواند به جهان گسترده تر گره خورده است:

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر