[ad_1]

قسمت این هفته از ماندالوریایی ، “مiمن” جستجوی جانبی فوق العاده دلپذیر و از نظر عاطفی دیگری را انجام داد ، مانند ماندو و دیگران. مکان Grogou (کودک که قبلاً به آن Baby Yoda می گفتند) را ردیابی کنید. با این حال ، هیچ Grog واقعی در این قسمت وجود نداشت و اکنون که فقط یک هفته با فینال فصل 2 فاصله داریم ، اینترنت پر از پیش بینی در مورد چگونگی پیشرفت تلاش برای نجات است.

سلامت مردان mvp

با برنامه عضویت دیجیتال ما داستان های اختصاصی در مورد سرگرمی ، سبک ، روابط ، تناسب اندام و موارد دیگر دریافت کنید.

سلامت مردان

اعتقاد عمومی بر این است که قهرمان نهایی بی سابقه در فینال ظاهر می شود. از این گذشته ، تمام طرح اصلی این فصل تلاش ماندو بود تا گروگو را با افرادش جمع کند و در فیلم تراژدی شاهد بودیم که گروگو از طریق نیرو به سمت جدی دیگر دراز می شود ، به این امید که کسی را پیدا کند که بتواند او را آموزش دهد. به احتمال زیاد حداقل یک جدی این تماس را شنیده و در آنجا حاضر شده است تا به ماندو کمک کند تا او را نجات دهد.

اگرچه تئوری های زیادی در مورد اینکه این جدی چه کسی است وجود دارد ، اما لوک اسکای واکر ، طرفدار محبوب ، یک ویدیوی جدید از تئوری جنگ ستارگان کانال حدس می زند که کال کستیس ممکن است مردی باشد که می تواند در فینال هفته آینده صرفه جویی کند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

کال کستیس کیست؟

کال یک کودک حساس به نیرو است که مانند گروگ در هنگام دستور 66 در قتل عام جدی جان سالم به در برد قسمت سوم: انتقام سیتکاملاً محتمل است که آنها در معبد جدی ، یکدیگر را در دوران جوانی می شناختند. که در جنگ ستارگان بازی ویدیویی جدی: وقت آن است، کال قبل از وقایع سه گانه اصلی ، به خوبی آموزش دیده در Force ، بزرگ شد و به یک شوالیه جدی تبدیل شد.

با توجه به اینکه شخصیت های زیادی از جهان انیمیشن در آنها ظاهر شده اند یا ذکر شده اند ماندالوریایی، خارج از مرزها نیست که یک شخصیت بازی ظاهر شود ، خصوصاً شخصیتی که ارتباط بالقوه ای با Grogu دارد.

کال دارای قدرت جدی نادری است که به عنوان روان سنجی شناخته می شود ، که به او امکان می دهد با لمس یک شی vis چشم اندازهای گذشته را ببیند. این بدان معناست که اگر او مجبور بود به این تماس عرفانی با تایتان پاسخ دهد ، حتی اگر سربازان تاریکی که گروگ را اسیر کرده بودند ناپدید شده بودند ، او به راحتی مجبور شد سنگ Seer را لمس کند تا مشخص کند چه اتفاقی افتاده است و به یک مأموریت نجات می رود. .

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir