[ad_1]

بالابر مرده. اسکوات حملات پیشرفت ها اینها همه تمرینات اساسی پا هستند که می توانند به شما در ساختن عضلات چهار گوش ، همسترینگ و باسن کمک کنند. همه آنها همچنین یک ضعف عمده دارند.

تمرین پای خود را حول این حرکات بسازید و فقط در چیزی به نام هواپیمای “ساژیتال” به جلو حرکت کنید. آنها عضلات شما را در یک صفحه تمرین می کنند ، صفحه ای که در آن قدم می زنید و می دوید. مسئله این است که بدن شما توانایی بیشتری دارد. این دستگاه برای چرخاندن و حرکت به پهلو طراحی شده است – اما شما باید برای آن آموزش دهید.

سلامتی mvp برای آقایان پیشنهاد می شود

برای اطلاعات بیشتر در مورد تناسب اندام و سلامتی ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

این کار را وقتی انجام می دهید که یک ضربه جانبی (یا یک اثر جانبی) ایجاد کنید. و اگر این حرکت خیلی ساده به نظر می رسد ، همیشه می توانید چیزها را به میزان تأثیر جانبی افزایش دهید سلامت مردان مدیر تناسب اندام Ebenezer Samuel ، CSCS ، ضربه جانبی به زانو بالا. هر دو حرکت باعث می شوند شما از یک سمت به سمت دیگر حرکت کنید ، و در حالی که این همان ماهیچه های کلاسیک تر حرکت می کند ، شما عضلات را با روش های جدید به چالش می کشید. ساموئل می گوید: “عضلات شما می توانند در جهات مختلف نیرو ایجاد کنند.” “اما اگر فقط به آنها آموزش دهید تا نیرو را به جلو تولید کنند ، مثل اینکه در حال راه رفتن یا دویدن هستند ، مقداری از توانایی حرکت به پهلو را از دست خواهید داد.”

وی افزود: “ضربه جانبی حرکتی است که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید.” “یکی از پاهای شما مستقیم می ماند ، به خوبی روی عضلات کشاله ران و از طریق ساق پا کشیده می شود. در این حال ، پای دیگر شما یاد می گیرد که قدرت و سرعت ایجاد کند.”

ساموئل می گوید: تأثیر جانبی شما را برای چمباتمه اسلحه بیش از آنچه فکر می کنید آماده می کند. ساموئل می گوید: “اساساً این پایه مستقیم به عنوان ایستاده عمل می کند ، در حالی که این پایه تک تا شده را بارگیری می کند. این بهترین روش برای یادگیری چمباتمه زدن اسلحه نیست ، اما مطمئناً می تواند کمک کند.”

می توانید ضربات جانبی را با وزن بدن یا همانطور که ساموئل در اینجا نشان می دهد ، با یک دمبل یا دمبل در حالت جام نگه دارید.

 • ایستاده را به حالت ایستاده شروع کنید ، یک دمبل یا دمبل را روی سینه ، هسته محکم خود نگه دارید.
 • با پای راست چند قدم به سمت راست بروید و یک قدم نسبتاً بزرگ بردارید.
 • زمین. پای چپ خود را صاف نگه دارید ، زانوی راست خود را خم کنید و باسن خود را به عقب فشار دهید ، به آرامی پایین بیایید. ساموئل می گوید: “تنه شما ممکن است کمی به جلو خم شود.” “این خوب و طبیعی است.”
 • تا جایی که می توانید راحت پایین بیایید ، سعی کنید ران خود را موازی زمین کنید. سپس به صورت انفجاری به سمت بالا و چپ رانندگی کرده و به حالت ایستاده برگردید.
 • در هر طرف 3 ست 6 تا 8 تکراری انجام دهید. ساموئل می گوید: “تکرارها را پایین نگه دارید تا هنگام حرکت به حالت ایستاده بر انفجارپذیری تمرکز کنید.”
 • چالش بیشتری می خواهید؟ در انتها زانوی بلند را اضافه کنید. ساموئل می گوید: “این تعادل و هسته شما را بیش از آنچه تصور کنید به چالش می کشد ، و از شما می خواهد که با کنترل انرژی را از یک سمت به آن طرف منتقل کنید.”

  ساموئل می گوید ، ضربه پهلو (یا ضربه جانبی به زانوی بالا) هرگز نباید اولین تمرین پا باشد. او می گوید: “شما نمی توانید وزن کافی روی آن بگذارید تا اولین حرکت خود را بدست آورید.” بنابراین ابتدا اسکات و ددلیفت را انجام دهید. اما یک ضربه جانبی را به عنوان یکی از آخرین حرکات خود در جلسه پا قرار دهید تا نیروی پا کاملاً گرد شود. ساموئل می گوید: “اسکات و ددلیفت همیشه ستون فقرات در تمرینات پا شما خواهد بود ، اما هر تمرین پا که انجام می دهم ، دوست دارم حداقل یک بار هواپیما را عوض کنم. این یک حرکت خوب و آسان است که هرکسی می تواند برای تغییر هواپیما انجام دهد. ”

  برای نکات و برنامه های بیشتر از ساموئل ، لیست کامل تمرینات Eb و Swole را بررسی کنید. اگر می خواهید یک روال اختصاصی تر را امتحان کنید ، Eb را در نظر بگیرید قوانین جدید برای عضلات برنامه

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر