[ad_1]

امسال به دلایل زیادی سال محدودیت ها بود.

همه دوستان و خانواده شما (امیدوارم) بگویند که تعطیلات امسال نیز “کوچکتر” و “ساده تر” خواهد بود. و به همین دلیل تعطیلات شما باید اسراف کامل و کامل باشد.

من در مورد غذاهای معمول خوراکی مغذی شما در چشم یک دنده با استخوان یا دم خرچنگ پر شده صحبت نمی کنم.

من شما را تشویق می کنم که بزرگ شوید.

من از شما می خواهم که بروید عمودی.

به برج غذاهای دریایی فکر کنید.

اگر به آن فکر کنید ، هیچ تعطیلات دیگری وجود ندارد که به صورت برج ارائه شود. (بله ، خوب ، شما می توانید برج های گوشت و مکعب پنیر را در عروسی ها پیدا کنید ، اما من می گویم که این ستون های پیش غذا به جای یک غذای واقعی به شکل توتم است.)

وقتی از جو گوررا ، صاحب بازارهای سیتارلا و نویسنده این سایت می پرسم جو ماهی را می شناسد، چرا اینطور است ، او می گوید: “من فکر می کنم که تا حدی به دلیل اندازه و شکل متفاوت غذاهای دریایی – صدف ، صدف ، میگو ، پنجه خرچنگ – یک تنوع بصری وجود دارد.” (در مورد مکعب های گوشت و پنیر نمی توانید همین حرف را بزنید). )

به علاوه ، برج های غذاهای دریایی به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان یک رویداد مهم بین دوستان نزدیک و خانواده بلعیده شده مشترک هستند. دوستان و خانواده “نزدیک” ، زیرا شکستن برج با غذاهای دریایی به معنای بالا انداختن آستین ژاکت تعطیلات ، پوشیدن دستمال تعطیلات ، ترکیدن پوسته برای دسترسی به گوشت و لیز خوردن و پیچاندن مسیر شما برای جلب رضایت است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دسترسی کامل به همه چیز ، اینجا را کلیک کنید سلامت مردان باید ارائه دهد

سلامت مردان

و پس از آن عواقب آن وجود دارد.

وقتی برج غذاهای دریایی را به پایان می رسانید ، هیچ ظرف تمیزی وجود ندارد. هنگامی که یک برج غذای دریایی را به پایان می رسانید ، میز با پوسته های خرج شده و پاشیدن سس کوکتل پراکنده می شود. این یک خرابکاری است – پایان مناسب این سال آشفته.

با کمک Gurrera ، در اینجا نحوه انجام همه کارها آورده شده است.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

با میگو شروع کنید

میگوهای بزرگ و پخته شده گوشتی هستند ، اما در عین حال نسبتاً ارزان نیز هستند ، بنابراین می توانید بارگیری کنید (شکل حدود 8 میگو برای هر نفر) و از آنها برای زنگ زدن در پایه برج خود استفاده کنید. آنها ظاهری فراوان دارند بدون اینکه بودجه شما را برای اقلام آینده کم کنند.

برج سلامت مردان از غذاهای دریایی سیتارلا

پل ما

گوررا می گوید کلید پخت میگو این است که این کار را با دقت انجام دهید ، غالباً فقط دو دقیقه در آب جوش تنها چیزی است که شما نیاز دارید. وی می گوید: “پخت غذاهای دریایی فقط به زمان مربوط می شود.” “مثل گوشت نیست. شما به دماسنج احتیاج ندارید. به کرونومتر نیاز دارید.”

تبدیل به صدف (و صدف)

ظالمانه به ویژه صدف و صدف.

آمازون

جو ماهی را می شناسد: ارعاب پخت غذاهای دریایی را از بین ببرد

amazon.com

اکنون بسیاری از فروشگاه های عالی و عالی مواد غذایی صدف و صدف کامل را به فروش می رسانند. با این حال ، احتمالاً باید آنها را در خانه تکان دهید ، که تا زمانی که کمی تمرین نکنید ، کار سختی خواهد بود ، اگرچه برخی از فروشندگان غذاهای دریایی (از جمله سیتارلا) هر دو بال که قبلاً برداشته شده اند را می فروشند.

صدف های خام ، خرد شده و صدف خوراکی که در نیمه پوسته آنها سرو می شود ، می توانند درون هاله میگو یا بشقاب مخصوص خود در برج بنشینند. از نظر بصری انعطاف پذیر هستند.

گوررا صدف های شیرین و لطیف را توصیه می کند. انتخاب مورد علاقه او از صدف ها؟ صدف های Wellfleet از ماساچوست ، که همان تعادل طعم های شور و شیرین را ارائه می دهند.

با خرچنگ ختم کنید

این خیره کننده است این سلطنتی است همیشه یک نمایشگر است. فقط آنرا بیش از حد نپزید.

گوررا در واقع با استفاده از ووک پر از 1 اینچ آب روی حرارت زیاد آشپزی می کند. هنگامی که آب شروع به جوشیدن کرد ، او خرچنگ دریایی را اضافه می کند ، ظرف را می پوشاند و خرچنگ دریایی را برای 8/1 پوند حدود 8 دقیقه می پزد. این است.

خرچنگ های بخارپز می توانند بالای برج بنشینند زیرا پادشاه هستند.

ادویه ها را ساده نگه دارید

مجله های غذایی خجالت زده به شما می گویند که شما باید غذاهای دریایی خود را با روغن ترخون یا میسو آئولی سوخته یا سس غوطه وری معروف دیگر سرو کنید. این کار را نکن.

مردان برج سلامت دریایی سیتارلا چگونه

پل ما

گوررا می گوید ، سس کوکتل ، گوه های لیمو ، کره ذوب شده و شاید برخی از کرم ها واقعاً تمام آنچه شما نیاز دارید هستید. شما نمی خواهید طعم های تازه غذاهای دریایی را تکان دهید.

و ادویه ها باید کنار آن قرار بگیرند ، نه روی برج یا بالای برج برای جلوگیری از سرنگونی.

برج را بسازید

برج غذای دریایی واقعی ندارید؟ مشکلی نیست

گوررا می گوید: “می توانی یکی درست کنی.” “تا زمانی که یخ و کاسه های مختلف را خرد کنید ، می توانید برج خود را ایجاد کنید.”

آیا نمی خواهید همه غذاهای دریایی را تهیه و تهیه کنید؟

سیتارلا در اینجا کل شبانگ را ارائه می دهد.

پس از سال 2020 ، امیدواریم جایی برای صعود نداشته باشیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir