[ad_1]

ناتالی پورتمن تحت تأثیر تحول فیزیکی خود بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است ثور: عشق و رعد همبازی کریس همسورث – حتی اگر او کاملا مطمئن نباشد که با بدن او چه می گذرد.

پورتمن هنگام حضور مجازی در گفت: “فراتر از آن است.” جیمی کیمل زنده. کیمل و پورتمن به پست اخیر اینستاگرام پاسخ دادند که در آن همسورث حاضر شد هیکل برجسته او ، بخشی از آمادگی او برای بازی در یک ستاره کشتی در دهه 80 و 90 است هالک هوگان.

تصویر را نشان می دهد تور و انتقام جویان یک ستاره در حال چرخاندن لاستیک کامیون بزرگ ، که همسورث به شوخی آن را “روز پیراشکی مامان” می نامد. دوسر بازو و شانه های او حتی بزرگتر از حد معمول است و به سطوح تحریف شده تقریباً کاریکاتور شده توسط هوگان در دوران شکوفایی خود نزدیک می شود. همانطور که کیمل اظهار داشت: “من حدود یک سال است که کریس را ندیده ام و فکر می کنم حداقل بر اساس این تصویر حدود 40 پوند عضله اضافه کرده است.”

پورتمن موافقت کرد و ادامه داد: “من خیلی آشنا نیستم که عضلات چه کار می کنند و چگونه می شوند. آیا هنگام استفاده از عضلات خونریزی می کنید؟ زیرا بسیار سفید به نظر می رسد. “همسورث احتمالاً می تواند در مورد چگونگی عملکرد عضلات به روشی که دارد توصیه می کند اغلب تمرینات خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد و دارای یک برنامه تناسب اندام و سلامتی ، Centr است که توسط تیم آموزشی آن اداره می شود.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

پورتمن گفت: “اما من احساس می كنم كه برنزه شدن تی شرت است.” “آیا این اتفاق می افتد؟” او قبل از اینکه تصدیق کند در چهارمین فیلم آینده تور با او ظاهر می شود ، یک برنزه اسپری برای تسکین ظاهر او ارائه می دهد. – به نظر خوب میاد. این فشار زیادی است! شبیه مادربزرگ کوچولوی او خواهم بود. ”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر