[ad_1]

ماندالوریایی فصل 2 ، قسمت 6 و به دنبال اسپویلرها.

انگار که 2020 نمی تواند بدتر شود ، ماندالوریاییقسمت آخر ، فصل 14 ، با پایان یافت زرد کودک یودا ، در زنجیر شکنجه شده است. شخص دیگری هر بار که چشمانش بسته می شود ، بدن خود را بیهوش به زمین می بیند؟ نه؟ فقط ما؟

خواه از این اتفاق ناچیز ناراحت شده باشید یا بیش از اندازه آسیب دیده باشید ، ماندو به راحتی می توانست با یک انتخاب ساده از این همه رنج جلوگیری کند.

و رک و پوست کنده بگویم که خیلی عجیب است که همه چیز به روشی که پیش می رفت ، پیش می رفت.

به طور خلاصه ، آسوکا تانو از آموزش گروگو در راه نیرو امتناع ورزید زیرا می ترسید که ممکن است به سمت تاریک طرف روی بیاورد. شاگرد سابق آناکین به جای ایستادن در کنارش برای اطمینان از وقوع این اتفاق ، ماندو و بیبی یودا را به سیاره ای به نام تایتون فرستاد ، جایی که کودک می توانست مسیر خود را به جلو انتخاب کند.

بله ، این نیز یک تصمیم نسبتاً عجیب است. چرا گروگ را در مقابل نیروهایی که می ترسید تسلیم آنها شود آسیب پذیر بگذارید؟ اما هر آنچه در مورد آن فکر می کنید از آن زمان تحت الشعاع یک انتخاب مشکوک دیگر قرار گرفت.

با انجام توصیه های آسوکا ، ماندو و کودک در تایفون یافتند ، جایی که با Boba Fett ، افسانه ای آشنا شدند جنگ ستارگان چهره ای که مدتی است به ورودش اشاره شده است.

بوبا با دین جارین روبرو شد و از او خواست که زره های ماندالوریایی خود را که از تاتوین گرفته بود پس دهد. در ابتدا ، ماندو خیلی از این موضوع هیجان زده نمی کرد ، مخصوصاً وقتی گروگو روی سنگ تراوش نشسته بود ، همه آسیب پذیر و شیرین بودند. اما پس از رد و بدل کردن برخی سخنان خصمانه ، سرانجام این زوج تصمیم به ترک کار گرفتند.

در آن لحظه ، بابا به طور مشخص از دان خواست که بسته جت خود را خارج کند ، زیرا می دانست که مخفیانه یکی از بزرگترین سلاح های او است.

همه اینها خوب و کاملاً منطقی است ، اما مشکل این است که Mando در ادامه چه می کند.

فقط چند دقیقه بعد ، امپریال بقایا ناگهان از راه می رسند ، دین و باب را مجبور به اتحاد می کنند (همراه با فنک) و کمین خود را دفع می کنند. این حمله سریع اتفاق می افتد ، همه آنها را شگفت زده می کند ، اما آنها هنوز هم با توجه به همه چیز بسیار خوب عمل می کنند.

یعنی تا زمانی که سربازان تاریکی برای ربودن گروگ و بازگرداندن او به مoffف گیدئون فرستاده شوند. همانطور که آنها به موشک کوچک حمله می کنند و می برند ، ماندو هرچه سریعتر به تپه می بالد ، اما بی فایده است. کودک یودا ، اکنون در چنگ جدی شیطانی است که برنامه های رذیلانه را برای کودک پنهان می کند ، از بین رفته است.

ماندالوریایی به اندازه ما ویران شده است ، حتی اگر تشخیص آن با آن کلاه ایمنی بزرگ قدیمی کمی سخت باشد. سپس دین شروع به جمع آوری متحدان خود برای تشکیل یک گروه نجات می کند ، در حالی که عزیزم یودا – و ما مخاطبان – از طرح موف گیدئون آسیب دیده ایم.

همه اینها خوب و خوب است ، اما هنوز تقصیر ماندو است که ابتدا گروگو را گرفتند.

البته ، کمین شاهنشاهی او را آماده نکرد ، اما چرا دین قبل از آغاز نبرد هواپیمای خود را بیرون نیاورد؟ حتی اگر این گفته راحتتر از عمل باشد ، اولویت ماندو همیشه ایمنی گروگو بوده است و بدیهی است در این شرایط ، گرفتن جت پک موثرترین روش برای اطمینان از این امر است.

حتی اگر سربازان تاریک به پایین پرواز نکرده بودند ، ماندو همچنان می خواست هرچه سریعتر به بیبی یودا برسد و از همان ابتدا کاملاً واضح بود که نیروهای لشکر شاهنشاهی نیز می خواهند ماپت ها را بگیرند.

بارها و بارها ، این جت در طول فصل دوم برای ماندو بسیار ارزشمند بود. بدون او ، او می توانست در نبرد با اژدها کریت در تاتوین کشته شود و حتی در ابتدای این قسمت ماندو برای رسیدن به سنگ دید بسیار بیشتر طول می کشید. تصور کنید اگر گروگو مجبور شد با پاهای کوچک خود این مسیر را طی کند؟

مطمئناً شخصی که در ورزش های رزمی تبحر دارد قبل از اینکه خیلی دیر شود بسته جت آنها را می گیرد ، مخصوصاً با توجه به اینکه Mando به وضوح Baby Yoda را دوست دارد.

بنابراین آیا فقط تصمیم بد یا بهانه خوبی برای نویسندگان فیلمنامه بود که بالاخره قالب جستجوی بازی های ویدیویی را که مشخصه این فصل تاکنون است ، مخلوط کنند؟ اینها س forالاتی برای نویسنده ای است که بسیار خردتر از ما است یا شما می دانید. امیدوارم که ماندو بتواند جبران اشتباهات خود را قبل از اینکه دیر شود برای تخریب تخم مرغ مورد علاقه همه باشد.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر