[ad_1]

صنعت، درام معتبر جدید HBO دوشنبه شب ، است نمایشی که می توانید سرانجام با تمام دوستان مالی خود تماشا کنید در حالی که سعی می کنید بفهمید که آنها واقعاً چه جهنمی را در طول روز انجام می دهند ، و در این روند کاملاً صفر تصور می کنید که واقعاً همه جهنمی را که انجام می دهند روز (فقط اعتراف کنید که روی پاورپوینت ها کار می کنید ، جرمی. گفتن “Decks” چیزی را که هست تغییر نمی دهد.)

این مجموعه گروهی از معامله گران مالی سطح اول لندن را دنبال می کند که روز را صرف تجارت با اوراق بهادار مالی مبهم و مایعات معاملات شبانه می کنند. در اصل لباس ملاقات رضایت-بالا رفتن از پله ها ، تقلب در سطح ابتدایی ، مواد مخدر … و برهنگی زیاد است.

همچنین بودجه زیادی نیز وجود دارد. مثل اینقدر مالی. به حدی که برای هر کسی که در تجارت واقعی شرکت نداشته باشد ، گفتگوهای زیادی بی معنی خواهد بود. اگرچه این اسهال محبوب ناخوشایند به نظر می رسد ، اما در واقع از غوطه ور شدن سریال پشتیبانی می کند. “احترام مخاطب” وجود دارد و سپس وجود دارد صنعتدر جایی که “بخواهید سطح تعویض یورو 1 ساله در 500k DV01 را بپرسید” به طور چشمگیری درباره آن صحبت خواهد شد و پس از آن هرگز توضیح داده نخواهد شد.

همچنین باعث می شود سطح آشفته سریال با افزایش یابد سنگ های قیمتی تراش نخورده سطح بنابراین در حالی که تجارت در زندگی واقعی ممکن است شامل بسیاری از تماس های تلفنی چشمگیر یا تصمیمات عرشه lifePoint با مرگ یا زندگی نباشد ، با این وجود این مجموعه کاملاً انرژی دیوانه وار 20 جاه طلبی را به تصویر می کشد.

کمک به او در رسیدن به این هرج و مرج موسیقی متن موسیقی است که توسط چندین هنرمند مستقل و الکترونیکی انگلیس انتخاب شده است.

بنابراین اگر به دنبال لیست پخش برای منفجر شدن هستید در حالی که تمام شب بیدار هستید و روی اسلایدهای پاورپوینت کار می کنید (منظور ما عرشه شماست) و سعی دارید احساس اهمیت کنید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. در اینجا هر آهنگ از این مجموعه تاکنون وجود دارد ، از جمله آهنگ “بهار آبی” ساخته ناتان میکا (می دانیم که به دنبال آن هستید).

قسمت 2

“مرگ دوم روی صورت من” توسط WH ریه

“حدس بزن” ساخته تیا کاریس

پیگال توسط کامال ویلیامز

“او به داخل انبار پرواز کرد” توسط ادیبانتی

“فکر نکن من بدون تو می روم” نوشته تامی داون

“# Bad4Me” ساخته اتا باند

“به من عشق” از جوجی

“حرکت بدن خود را” توسط Xpansions

“خوب داشتن” از 070 Shake

قسمت 1

“دیگر نمی توانم صورت تو را ببینم” از سوان لینگو

“شام” از پرتقال خونین

«جوانی» ساخته بن خان

“بیاورید آن” توسط WH ریه

“نامه ها” (ریمیکس جرمی اولندر) توسط WH Lung

“بدون تو این کار را بکن” از ژاک گرین

بهار آبی توسط ناتان میکا

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر