[ad_1]

هفته گذشته ، مردی که من چهار ماه گذشته با او ملاقات کرده ام و من گفتگو داشتم (شما این را می دانید: “پس ، ما چه هستیم؟”) و به “شرکا” رسیدم. شرکای عاشقانه رسمی! این ممکن است چیز بزرگی به نظر نرسد زیرا من چندشاخ هستم اما هنوز لحظه ای بزرگ برای من بود. این به شخصی که قرار ملاقات داشتم اشاره کرد که مدتهاست درگیر آن شده ام. این فقط یک کاف COVID یا هر چیز دیگری نیست.

من هیجان زده شدم ، بنابراین به دوستان و خانواده ام گفتم. آنها برای من خوشحال بودند ، اما کمی گیج بودند. در حقیقت ، من دوستی داشتم که از من پرسید: “آیا واقعاً تفاوتی بین کاری که شما انجام می دهید و کاری که اکنون انجام می دهید وجود دارد زیرا شما چندشاخ هستید؟” شما هنوز هم می توانید با افراد دیگر ملاقات کرده و بخوابید. ”

من سالهاست چندشاخ هستم و هر بار که وارد یک رابطه “رسمی” جدید می شوم ، مردم در این راستا س questionsال می کنند. خوب حالا که شریک شده اید یعنی چه؟ آیا اکنون که شریک زندگی هستید واقعاً چیزی در روابط شما تغییر می کند؟ اما هنوز چندشاخ هستید ، نه؟

هر یک از این س questionsالات از همان محل سردرگمی ناشی می شود: چگونه نمی توانید با یک شریک زندگی مشترک (یا چندین شریک زندگی کنید!) در حالی که یک همسر نیستید؟

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

پاسخ من این است که “نامزدی” مترادف با “تک همسری” نیست ، اگرچه اکثر مردم از آنها به جای یکدیگر استفاده می کنند. می توانید به دوستی بپردازید یا به کار خود بپردازید. و صرفاً متعهد بودن به یک دوستی به این معنی نیست که دوستان دیگری ندارید. صرف مشغولیت به این معنی نیست که سرگرمی های دیگر (یا هیاهوی پول) ندارید.

که در اتصال پلیهمانطور که با یک رابطه تک همسری ، تعهد بدان معنی است که شما در کنار آن شخص خواهید بود. شما از آنها حمایت خواهید کرد. شما از آنها مراقبت خواهید کرد. شما آنها را دوست دارید

ما همچنین قوانینی داریم و رضایت و رعایت این قوانین نوعی تعهد است. من فکر می کنم این ایده وجود دارد که وقتی شما چند ضلعی هستید ، می توانید هر جهنمی را که می خواهید ، هر کجا جهنمی را می خواهید انجام دهید و همه چیز کوشر است. این خیلی از موضوع دور است. افراد در دامن هنوز احساساتی دارند. هنوز هم حسودیم. ما هنوز احساس غفلت می کنیم. ما هنوز خواهان صمیمیت و توجه هستیم. به همین دلیل ما این قوانین را تنظیم می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر آنچه را که نیاز داریم از رابطه خود خارج می کنیم.

ما در دامن قبلی من رابطه ای نداشتیم هم بسیاری از قوانین (من می دانم که من یک امر نادر هستم که صحبت از این است). با این حال ، ما این “توافق” را داشتیم که هر وقت شریک زندگی ام با شخصی گرمتر از من رابطه برقرار می کرد ، باید به من می گفت که چقدر سکسی ، زیبا و جذاب هستم. ممکن است احمقانه یا کوچک به نظر برسد ، اما م workedثر بود. من به آن نیاز داشتم اگرچه تعارفات وی اصلاح شده بود ، اما به من کمک کرد تا بر ناامنی هایم غلبه کنم.

هر اتصال پلی دارای پویایی متفاوتی است. در بعضی دیگر نمی توانید شریک اصلی دیگری داشته باشید. (بنابراین شما فقط یک زن دارید که به آن دوست دختر خود می گویید ، و زنان دیگری که می بینید افرادی هستند که با آنها بیرون می روید.) یا فقط می توانید با کاندوم با دیگران بخوابید. یا اجازه خواب ندارید. یا نمی توانید با دوستان مشترک بیرون بروید. یا تعداد دیگری از قوانین دیگر. تعهد این است که طبق این قوانین زندگی کنید. همین امر برای تک همسری – شما طبق این قانون زندگی می کنید که نمی توانید با شخص دیگری بیرون بروید یا بخوابید.

اگرچه من و شریک قبلی ام توافق کردیم که می توانیم هرکسی را که می خواهیم ملاقات کنیم و او را لعنتی کنیم ، اما ما با عشق و احترامی که همراه با تعهد است با یکدیگر رفتار می کنیم. ما هرگز دروغ نگفته ایم. ما برای فریب یک شریک زندگی دیگر دست از سر یکدیگر برنداشتیم. هنگام انتخاب ، احساسات و خواسته های شریک زندگی خود را در نظر گرفتیم. وقتی او اخراج شد و بی پایان گریه کرد ، آیا امشب با شخص دیگری قرار ملاقات گذاشتم؟ فکر می کنید من گفتم: “خوب ، موفق باشید با آن! من می خواهم چند زن داغی را که در Tinder ملاقات کردم فاک کنم! این در تقویم مشترک ماست ، بنابراین … خداحافظ! ” البته که نه. جلسه خود را لغو کردم و با مردم در خانه ماندم. ما بستنی خوردیم و کارتون تماشا کردیم زیرا این کار را می کنید وقتی همسرتان از کار رویایی خود اخراج می شود.

نوازش صبح زود

میودراگ ایگناتوویچگتی ایماژ

بنابراین با تعهد به چند همسری ، شما هنوز هم فداکاری می کنید ، نه فقط کسی که با تک همسری انجام می دهید ، جایی که فقط با یک نفر می خوابید.

در رابطه جوانه زنی فعلی ، جرات پیدا کردم و از آنها خواستم که شریک زندگی من باشند. من این کار را کردم تا به آنها بگویم که به آنها متعهد هستم. به آنها بگویم که من در کنار آنها خواهم بود و همچنین انتظار دارم که آنها در کنار من باشند. (همانطور که می دانیم ، نامزدی یک خیابان یک طرفه نیست.) من از اینکه فهمیدم آنها در یک صفحه هستند هیجان زده شدم و می خواستم با من درگیر شوم. بله ، ما هنوز افرادی را داریم که در کنار آنها استخوان بندی می کنیم. ما حتی افراد دیگری را نیز داریم که جدی می گیریم ، زن و مردی که هنوز شریک رسمی نیستند اما به هم نزدیک می شوند. اما این باعث نمی شود که ما نسبت به یکدیگر کمتر پایبند باشیم ، زیرا هر دو از قوانینی که توافق کرده ایم پیروی می کنیم.

نه ، ما تک همسر نیستیم ، اما متعهد به حفظ سبک رابطه ای هستیم که باعث می شود هم احساس محبوبیت و هم راضی بودن داشته باشیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر