[ad_1]

من Zachary Zane هستم ، نویسنده جنسی و مردی با اخلاق (روشی خارق العاده برای گفتن اینکه من با افراد زیادی می خوابم و در مورد آن بسیار بسیار باز هستم). در طول سال ها ، من سهم خوبی از تجربیات جنسی ، جلسات و خواب با صدها نفر از هر جنس و نژاد داشته ام. بنابراین من یکی دو چیز در مورد مشکلات ناوبری در اتاق خواب (و یک سری مکان های دیگر ، TBH) یاد گرفتم. من اینجا هستم تا با س adviceالات عمیق و مفیدی که فقط “برقراری ارتباط با شریک زندگی شما” نیست ، به پرسش ترین پرسش های شما در مورد رابطه جنسی پاسخ دهم ، زیرا شما این را می دانید از من چیزی بپرسید – به معنای واقعی کلمه ، هر چیزی – و من خوشحال خواهم شد که در مورد آن توضیح دهم.

برای ارسال سوال برای ستون آینده ، این فرم را پر کنید.


عزیز Sexplain آن ،

من یک مرد 30 ساله همجنسگرا هستم و هیچ کس نمی تواند مرا ارگاسم کند. فقط خودم می توانم این کار را انجام دهم من نمی توانم از پایین به ارگاسم برسم ، و به خصوص از بالا رفتن نمی توانم. حتی نمی توانم از مشاغل دستی تقدیر کنم. اولین باری که به پایین رسیدم ، تقریباً آمدم ، اما فکر کردم که می توانم ادرار کنم ، زیرا من قبلاً هرگز ارگاسم نداشته ام که نتوانم آن را کنترل کنم.

حتی وقتی از دو پسر DP گرفتم ، باز هم نتوانستم کار را تمام کنم. هر دو وارد من شدند اما من نتوانستم. مطمئنم احتمالاً روانشناختی است. من حتی حتی نمی دانم چگونه می توانم بدون صحبت با یک درمانگر با این مشکل کنار بیایم. اما حتی یافتن مورد مناسب برای مقابله با چنین چیزی به خودی خود کاری دلهره آور است.

“آزاد سازی مورد نیاز است.”

آن را به صورت گرافیکی توضیح دهید

.نیازهای عزیز ،

من می خواهم در مورد این زمان که شما دو برابر نفوذ کرده اید بیشتر بدانم. چه تعداد به دار آویخته شدند؟ داغ بودند؟ این هیچ ارتباطی با پاسخ سوال شما ندارد. من فقط میخواهم بدانم –برای علم.

در مورد سوال شما: فکر می کنم شما با اضطراب عملکرد روبرو هستید. اگر خودتان در ارگاسم مشکل داشتید ، می گویم که این ممکن است یک مشکل جسمی باشد. اما از آنجا که با اوج انفرادی مشکلی ندارید ، به نظر می رسد همه چیز روانشناختی است ، همانطور که شما پیشنهاد دادید.

جای تأسف است که برخی از اولین تجارب جنسی ما می تواند زمینه ساز بقیه زندگی جنسی ما باشد. اولین باری که سعی کردم با دوست دخترم رابطه برقرار کنم ، نمی توانستم از جای خود بایستم. من نمی دانستم چرا ، چون ماهها با دهان و دستانمان کار می کردیم و من همیشه مثل یک Chevy Suburban بودم: سخت مانند سنگ. اما شبی که سعی کردم بکارت را از دست بدهم بسیار جهنمی شده بودم. بدنم بسته شد. این امر منجر به سالها روشن و خاموش شدن اختلال نعوظ شده است. خیلی بد بود. اما سرانجام یاد گرفتم که با کمک یک درمانگر و دوستانم این چرخه را بشکنم.

من فکر می کنم شکستن این چرخه آنورگاسمیا برای شما امکان پذیر است ، اما شما باید تمام فشارهایی را که برای ارگاسم به خود وارد کرده اید از بین ببرید. شما باید از ذهن خود بیرون بیایید و بیشتر در تجربه جنسی حضور داشته باشید. من می دانم که گفتن این کار بسیار ساده تر از انجام است ، و “آرام شدن” به خودی خود توصیه وحشتناکی است. به همین دلیل است که می خواهم موارد زیادی را در اختیار شما قرار دهم تا به شما کمک کند تا آرام باشید.

اشتراک mvp سلامت مردانه

اولین کار این است که به شرکای خود اطلاع دهید که در دوران رابطه جنسی با ارگاسم مشکل دارید. من قبلاً به شرکای جنسی خود گفتم: “سلام ، فقط برای اینکه به شما اطلاع دهم ، بعضی اوقات نمی توانم سخت بگیرم ، خصوصاً وقتی که با کسی رابطه برقرار می کنم ، می توانستم بلند شوم. اگر به نظر من سخت نیست ، دلیل نمی شود که شما را جذاب نمی دانم. فقط کمی عصبی هستم. “بیشتر خانم ها دوست داشتند این حرف را بشنوند و پاسخ آنها همیشه این بود:” نگران آن نباشید. من می توانم به کارهای دیگری فکر کنم که می توانیم انجام دهیم.) ”

سپس ، آیا می دانید چه اتفاقی می افتد وقتی می دانستم که اگر سخت نگیرم کاملاً خوب است؟ من تجارت می کردم

من فکر می کنم بیشتر استرس و اضطراب شما در مورد عدم توانایی در ارگاسم ناشی از “شریک زندگی من چه فکری خواهد کرد؟” است اگر می دانید که همسر شما 100٪ خوب نیست بدون داشتن ارگاسم ، فشار زیادی وجود دارد ناپدید می شود

یک یادداشت اضافی ، من احتمالاً در طول زندگی خود از 800 مرد فراتر رفته ام – بنابراین اندازه نمونه من قابل توجه است – و من می گویم که فقط نیمی از این ته ها در هنگام رابطه جنسی ارگاسم داشته اند. من می دانم که در هر پورنو همجنسگرایان وقتی که به پشت شخم می زند ، شکم او را شلیک می کند ، اما این اتفاق هر بار که از استخوان ستاره های بدون پورنو فرار می کنیم ، اتفاق نمی افتد. من حتی نمی توانم محکم بمانم وقتی که منتظر یک دیک یا بند هستم – این برای من خیلی شدید است. این بدان معنا نیست که من از تجربه جنسی لذت نمی برم.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این موضوع من را به نکته دو می رساند ، که با یک ستون نویس و یک مربی جنسیت در مورد آن بحث کردم بابی بوکس: بیایید ارگاسم را از روی پایه ای که روی آن قرار داده اید برداریم. وقتی سوال شما را به او نشان دادم Box گفت: “ارگاسم بهترین و پایان یک تجربه جنسی راضی کننده نیست.” “هنگامی که در هنگام رابطه جنسی نگران ارگاسم هستید ، از لذت تجربه منحرف می شوید.” به یاد داشته باشید که هدف واقعی رابطه جنسی لذت بردن از تجربه است و این اتفاق می تواند با ارگاسم یا بدون آن باشد.

ما همچنین می خواهیم شما قسمت پایین شروع خود را هدف قرار دهید. باكس می گوید: “شما می توانید نیازهای خود را برآورده كنید و نیازهای خود را برآورده كنید ، بنابراین بدون برآورده كردن نیازهای خود ، به آنها كمك می كنید تا به ارگاسم برسند.” بنابراین ، در هنگام رابطه جنسی بلندتر باشید. مشخص کنید که در کدام موقعیت ها می خواهید رابطه جنسی برقرار کنید. به او بگویید که می خواهید در هنگام رابطه جنسی چه نامیده شوید (کودک ، خوش تیپ ، خوک ، شلخته و …). و در مورد آن نگران نباشید – این کاملا خوب خواهد بود. اکثر قله ها می توانند آن را به داخل فشار دهند ، برای چند ثانیه آن را ناک اوت کنند و خوشحال باشند. همه چیز برای توست عزیزم!

چیز دیگری که می توانید امتحان کنید ، خودارضایی متقابل با شرکای خود است ، که به شما کمک می کند عادت کنید تا در حضور شخص دیگری به سرانجام برسید. (من می دانم که به خودی خود می تواند باعث اضطراب شود!) وقتی آن را کاهش دهید ، فکر می کنم رسیدن به ارگاسم راحت تر خواهد بود وقتی یکدیگر را لمس می کنید.

آخرین و مهمترین ، شما هنوز هم باید به یک درمانگر مراجعه کنید. می دانم چقدر ترسناک است. برای یافتن شخصی که در پرداختن به مشکلات خاص LGTBQ + مقرون به صرفه ، در دسترس و ماهر باشد ، تلاش زیادی لازم است ، اما ارزش تلاش را دارد.

دو منبع وجود دارد که من بسیار توصیه می کنم. اگر در نیویورک هستید می توانید استفاده کنید چراغ جلو، یک سرویس رایگان که افراد را با درمانگرانی که LGBTQ + را تأیید می کنند متصل می کند. (من متوجه شدم كه بیشتر درمانگران سایت همجنس باز یا كوئر هستند.) روانشناسی امروز یک منبع ملی است که می توانید از آن استفاده کنید. فیلتر دارد ، بنابراین می توانید به دنبال یک درمانگر باشید که به طور خاص با مردان همجنسگرا کار می کند! من قبلاً شخصاً از این منابع استفاده کرده ام و هر دو به من در یافتن درمانگرها کمک کرده اند.

در این فاصله ، خودتان را کوتاه کنید. شاید تعجب کنید که دریابید از این طریق آن رهایی شیرین و شیرین را که به شدت آرزو می کنید بدست می آورید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر