[ad_1]

در کفش شیطان ستاره باب اودنیرک نقش اصلی بعدی خود را در تریلر اکشن پیش رو داشت هیچ کس.

برنده امی اودنیرک نیز به عنوان تهیه کننده پروژه با هم معرفی می شود جان ویک دیوید لیچ تهیه کننده طرفداران جان ویک بعید است که حق رای دادن از این فیلم ناامید شود.

یونیورسال تریلر جدیدی از فیلم پیش رو منتشر کرده و تأیید می کند که اوایل سال آینده در سینماها اکران می شود.

بدون باب اودنکرک

جهانی

اودنکرک توییت: “من یک فیلم اکشن ساختم. به دلایل شخصی. اولین مورد: انتقام است.”

هیچ کس در اطراف زندگی از مرکز است هاچ منزل ، شوهر و پدری که اغلب مورد غفلت و فراموشی قرار می گیرند.

یک شب ، دو سارق به خانه خانواده هات در حومه شهر نفوذ می کنند و او زحمت محافظت از خود ، خانواده و وسایلش را ندارد. پسرش بلیک (گیج مونرو) و همسرش بکا (کانی نی) را ترک می کندelsen) احساس ناامیدی و ناامیدی

هیچ کس

جهانی

هاچ برای مبارزه داخلی رها شده و در مسیری مخرب هدایت می شود که اسرار تاریک و موقعیت های سازشکارانه را فاش می کند. خانواده هاچ به سرعت اثرات این را احساس کردند ، زیرا در یک سناریوی خطرناک رها شدند. یک بار دیگر ، این به هات است که آنها را از شر یک دشمن قدرتمند نجات دهد – اما آیا هاچ می تواند بر ناامنی های خود غلبه کند و افرادی را که بیشتر از همه به آنها علاقه دارد نجات دهد؟

کریستوفر لوید نقش پدر هاچ را بازی می کند و RZA که به عنوان بازیگر تبدیل شد ، به عنوان برادر هاچ ظاهر می شود که استعدادهای پنهان خودش به انتقام گرفتن از هاچ کمک می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر