[ad_1]

دانیل موراکامی ، 33 ساله ، سالها بر تساوی ددلیفت ، پرس نیمکت و اسکوات تسلط داشته است. سپس ، پنج سال پیش ، او از یک صخره سنگی در نزدیکی خانه خود در موریتا ، کالیفرنیا بالا رفت ، هسته خود را آماده کرد و سعی کرد یک سنگ عظیم را بلند کند. هیچ اتفاقی نیفتاده است … به جز تغییر لرزه ای در فلسفه آموزش موراکامی. آیا اگر او نمی توانست چیزی خارج از سالن ورزشی را بلند کند ، آیا تمرین در سالن بدنسازی انجام شد؟ وی می گوید: “من از پسران مزرعه قدرت می خواستم و دریافتم كه این امر به بهترین وجه از طریق روشهای غیر استاندارد حاصل می شود.”

موراکامی ، یک مربی مجوز ، که بیش از یک دهه در سالن های بدنسازی کار کرده است ، شروع به بازنگری در روش های خود کرده است. او قبلاً در رشته های بدن سازی ، پاورلیفتینگ ، تمرینات وزنه برداری و المپیک تسلط داشت. وی چرخ دنده ها را عوض کرد ، ابتدا ریشه های آموزش مردان نیرومند را در اواخر دهه 1800 کشف کرد ، و سپس حتی بیشتر به تاریخ رفت تا بررسی کند که چگونه جنگجویان باستان چینی بدن آنها را مجسمه سازی می کنند. در سال 2018 ، او از این دانش برای ایجاد Human Strong Training ، یک برنامه قدرتمند الهام گرفته از طبیعت استفاده کرد.

موراکامی بیشتر روزها هنوز با هالتر کار می کند ، اما گاهی اوقات مشتری های خود (و خودش) را از طریق فشار دادن شانه ها و تمیز کردن ، با استفاده از سنگهای دندانه دار ، تنه درختان و هر چیز دیگری که در طبیعت پیدا کند ، می دوزد. وی می گوید: “جعبه متقارن و خطی كه در آن حركت می كنیم به هرج و مرج زندگی تبدیل نمی شود.”

طبیعت با ارائه بارهای ناهموار و سطوح نامتعادل که سیستم عصبی شما را بهم متصل می کنند ، باعث ایجاد عضلات تثبیت کننده (مانند کافهای روتاتور) شده و عضلات اصلی شما را به چالش می کشد. موراکامی گفت: “ما از آموزش با ضریب هوشی قوی” با بارهای آلی که پیچیدگی های بسیار لازم را دارند ، به دست می آییم. ” “فقط وزن نیست که شما را از بلند کردن آن باز دارد. این ناجوری است. ”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

هیچ چیز بهتر از صخره ها این را نشان نمی دهد. آنها از دهه 1300 توسط وزنه برداران چینی به عنوان ابزار آموزشی استفاده می شدند. موراکامی می گوید: “هر سنگ یک رمز و راز پیچیده است که نیاز به راه حلی متفاوت دارد.” “وزن یک معما است. چسب صحیح باید پیدا شود و توزیع وزن در زمان واقعی تنظیم شود. هر سنگی یک فرصت است. “شما فقط باید آنها را بگیرید.

تسلیم شدن

شما به دستکش نیاز خواهید داشت. دستکش کار Outdoor Research دارای یک لایه جیر برای درختان نخل است که کف دست شما را نرم کرده و بعد از بلند شدن بلند می کند. می توانید آنها را در اینجا پیدا کنید: outdoorresearch.com

دانیل موراکامی قوی

پیتر بولر

تربیت مرد نیرومند به سبک قدیمی موراکامی

چگونه نیرومندها بدن خود را می سازند

1 / بلند كردن سنگ از زمین به بالا

3 ست 5 تکراری

یک سنگین سنگین را به رانهای خود بردارید ، چمباتمه بزنید و اجازه دهید سنگ روی آنها بنشیند. آن را تا روی شانه خود بچرخانید ، دستان خود را زیر آن حرکت داده و روی آن فشار دهید.

چگونه نیرومندها بدن خود را می سازند

2 / راکاندرو

5 ست 10 تکراری

زیر بغل و بازوها را روشن کنید. هسته خود را محکم کنید. سنگ را به سمت سینه بکشید و تیغه های شانه خود را فشار دهید. به آرامی آن را به زمین پایین بیاورید.

چگونه نیرومندها بدن خود را می سازند

3 / وارد اسکوات Zercher شوید

3 ست 8 تکراری

یک دفتر خاطرات با اندازه متوسط ​​را در خمیدگی آرنج خود نگه دارید. آنها و قفسه سینه را بالا نگه دارید ، تا زمانی که باسن شما با زمین موازی شود ، چمباتمه بزنید. عقب بایست.

چگونه نیرومندها بدن خود را می سازند

4 / چرخاندن کنده

10 ست 3 تکرار

اسکوات کنید و دستان خود را زیر یک کنده قرار دهید. آن را به سمت بالا و دور از بدن خود فشار دهید ، با استفاده از اهرم روی پاهای خود آن را بچرخانید. به طرف دیگر بدوید و تکرار کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر