[ad_1]

نویسنده ، مدل تناسب اندام و مربی کرک چارلز ، NASM-CPT CES ، می داند که با افزایش سن ، زندگی پیچیده تر می شود. اما این نباید مانع شما شود که در بالای بازی خود باشید. این به شما کمک می کند تا به س questionsالات دشوار آموزشی که با افزایش سن همراه هستند پاسخ دهید تا شما هم بتوانید از 40 سالگی متناسب باشید.

سالها پیش ، در یک کلاس یوگا شرکت کردم که تقریباً مرا کشته بود.

من هرگز به طور مداوم یوگا انجام نمی دادم ، زیرا همیشه فکر می کردم زیر آن است – به هر حال ، من فردی قدرتمند و ورزشکار بودم که وزنه می کشید. اما همه كلاس ها به راحتی از ژست به ژست می گرفتند ، به جز من. این کلاس یوگا چندین مورد از نظر حرکتی را برای من در معرض دید قرار داد ، به ویژه در حالت هایی که تحرک ران ضروری بود.

از آنجا که محکم شدن مفصل ران من هرگز مانع ورزشکاری من نشد و هرگز عضلات را نمی کشیدم ، تصمیم گرفتم که خوب هستم ، کمی احساس سفتی می کنم ، اما این بیست سال پیش بود. در سن 57 سالگی ، این یک داستان کاملاً دیگر است. اگر هر روز کشش نداشته باشم یا ژست یوگا ندهم ، خیلی می ترسم آسیب ببینم. حتی وقتی در این کلاس شرکت کردم ، مربی یوگا دید که من با موقعیت کبوتر دست و پنجه نرم می کنم. او برای شروع کاری کمی آسان تر پیشنهاد کرد: بخش 90-90.

گرفتگی من در مفصل ران به دلیل 40 سال گذشته است که با یک برنامه کامل بدون کشش زیاد سپری شده ام. علاوه بر این ، من اغلب ساعتها طولانی پشت کامپیوتر می نشینم ، کار می کنم و مقاله می نویسم ، که این مسئله مشکل را بیشتر می کند. از آنجایی که مفصل ران یک مفصل کروی و تو در تو است که اجازه حرکت در تمام صفحات حرکت را می دهد ، کشش ران 90-90 برای من نجات دهنده است.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

برای پیوستن به داستان های اختصاصی تناسب اندام و سلامت ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

برای ورود به حالت ، با نشستن روی زمین و در حالی که زانوها را بالا آورده و در 90 درجه خم شده اید ، شروع کنید. پاهای شما باید کمی از عرض شانه پهن باشد. از این وضعیت ، باسن و بالاتنه را به سمت چپ بچرخانید و اجازه دهید زانوها کمی به زمین بیفتند. قسمت خارجی ران چپ و داخل ران راست باید زمین را لمس کنند در حالی که زاویه 90 درجه را حفظ کنید. ستون فقرات را تا جایی که ممکن است صاف نگه دارید ، شانه ها و بینایی را در راستای ران چپ قرار دهید.

برای کسانی که باسن فوق العاده تنگی مانند من دارند ، ایستادن به حالت ایستاده در موقعیت شروع به اندازه کافی چالش برانگیز است. در حالت ایده آل ، شما دست های خود را روی زمین برای پشتیبانی آماده نمی کنید ، اما من این کار را می کنم زیرا بدون کمی کمک نمی توانم صاف بنشینم. اگر انعطاف پذیری شما اجازه می دهد ، مرحله بعدی پایین آوردن قفسه سینه تا زانوی چپ است. این کار را با چسبیدن به کمر و خم شدن در حالی که می خواهید ستون فقرات را صاف نگه دارید (تا آنجا که ممکن است کمترین حالت گرد شدن ستون فقرات را داشته باشید) انجام دهید. تصور کنید که اجاق سمت چپ شما به سمت زانوی چپ شما بیفتد در حالی که شانه ها را به صورت مربع روی زمین نگه دارید. هنگامی که به پایین ترین نقطه ممکن رسیدید ، موقعیت خود را برای لحظه ای نگه دارید و سپس به موقعیت اولیه برگردید. مراحل قبلی را برای سمت راست تکرار کنید.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این ران مورد علاقه من است. در عضلات گلوتئوس ، عضلات جمع کننده ، کمر و عضلات روتاتور کاف داخلی و خارجی احساس کشش خواهید کرد. من پیشنهاد می کنم اگر کشش مفصل ران دارید و مانند من نیاز به تسکین دارید ، هر روز این کشش را امتحان کنید ، به خصوص اگر برای بهبود تحرک خود برای اهدافی مانند دستیابی به وضعیت کبوتر یک روز هدف دارید.

در این خط تفکر ، دو هدف را در ذهن داشته باشید: نشستن در حالت شروع بدون قرار دادن دست ها روی زمین برای تعادل ، و پایین آوردن بدن تا جایی که ممکن است بدون گرد کردن پشت.

سعی کنید موقعیت شروع و پایین آوردن را هر کدام به مدت 20 ثانیه در دو سمت چپ و راست نگه دارید و چهار بار در حالت قرار بگیرید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir